Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Szamanka ,nic prostrzego ,trzeba kupić kilogram karmy i zobaczyć czy pieskowi smakuje ,a jak zje taką małą próbkę, to myślisz że juz 15 kilo możesz kupić i będzie mu to smakować ?
Ja wiem z własnego doświadczenia że psy chętnie jedzą nowości co nie znaczy ze na długą metę będą to jeść .
Próbki to fajna sprawa na nagrody lub zmianę smaku ,ale do przekonania się czy pies bądzie to przez długi okres jadł i czy jego żołądek dobrze będzie tolerował daną karmę ,to musi być znacząca ilość .
Takie naciaganie na próbki ,bo chcę pieskowi na spacerku dać ,jest moim zdaniem nie fer .
Lepiej kupić małą paczuszkę karmy i podawać jako nagrody .
SAWA

Link to comment
Share on other sites

Ktoo jak kto ale ja wiem, że taka mała próbka karmy to zdecydowanie za mało, żeby stwierdzić czy psu będzie ona odpowiadać. Bo mój jednoorazowo to chyba wszystko z apetytem zje. Ale jakby tak miał zjeść - powiedzmy 3 razy pod rząd..to zaczynają się schody :roll:
Mała paczka karmy? czemu nie - szkoda tylko że przeważnie jest to 4 - 7 kg. Paczki 1-kg zdarzają się naprawdę rzadko. A ja na pewno nie zaryzykuję kupna wora 15 kg.. za dobrze znam moją psinę :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta21']hej
mam pytanko:) jestem ciekawa czy dostaliscie próbki z puriny nutagold, novafoods??
i czy ktos wsłał koperte do bosha:)
pozdrawiam[/quote]
Z Nutry nic nie dostałam, z novafoods podobno mają przysłać, do Boscha koperty nie wysyłałam, bo nawet nie odpisali mi na maila. Ale akurat Boscha mogę kupić w mojej okolicy w małych opakowaniach, więc nie zależało mi na próbkach.
[quote name='SAWA']Są 3 kilogramowe woreczki i to jest w większosci karm ,a taka właśnie ilość jest idealna na to, aby sprawdzić czy piesek chętnie będzie jadł tą karmę .[/quote]
Rzecz w tym, że u mnie w okolicy w sklepach wyboru karm nie ma. A wielu dystrybutorów karm w ogóle nie ma małych opakowań, bo im się nie opłaca... A jednak mały woreczek próbki daje jakieś rozeznanie w smaku. Np. Eagle Pack moja suka pluje, jakbym kupiła 3 kg to bym je mogła wyrzucić... :-?
[quote]Lepiej kupić małą paczuszkę karmy i podawać jako nagrody[/quote]
A gdzie widziałaś takie małe paczuszki w sklepach? :hmmmm:
[quote]Takie naciaganie na próbki ,bo chcę pieskowi na spacerku dać ,jest moim zdaniem nie fer . [/quote]
Przecież po to pakują karmę w próbkowe paczuszki, żeby to rozdać ludziom, którzy chcą spróbować, poznać firmę i jej produkt... Taki rodzaj reklamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']
I czy maja karme dla duzych ras?[/quote]
Nie mają, rozróżnienie na wielkość mają tylko w karmach dla szczeniąt.
Oprócz tego, ze Kreska nie chciała tego jeść, to w dodatku granulki sa bardzo małe, jak na takiego dużego psa jak Krecha, zdecydowanie za malutkie...

Link to comment
Share on other sites

coztego - granulki w Acanie Large Breed tez sa male, jak na psy duzych ras...ale Eagle Pack nie ma to szkoda :( Chociaz gdzies tu czytalam ze Acana LB ma tak malo zwiazkow chroniacych stawy, ze w sumie moge dawac karme dla psow duzych...Albo znalezc inna LB, ale najczesciej sa juz duzo drozsze...
coztego jeszcze jedno pytanie - czy mozesz mi napisac, bo pewnie wiesz - jakie sa rodzaje Eagle Pack?
I jeszcze jedn :wink: Jakie sa zasady zamawiania karmy jako hodowca - czesto karmy sa dostepne w nizszych cenach dla hodowcow - czy wystarczy miec psa z papierami? Czy moze ktos napsiac cos wiecej? Moze byc na pw coby watku nie zasmiecac ;)

Link to comment
Share on other sites

A większość z was dostała próbki z Puriny???
Ja wysłałam meila do nich parę tyg. temu i dostałam odpowiedź ,że mi przyślą próbki i informacje dotyczące żywienia, jak do tej pory cisza nic nie doszło.......... :/. wrrr a ja chcę zacząć karmić swojego psiaka akurat Pro Planem :/.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...