Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='coztego'][quote name='Lotos']
W zoologicznym niedaleko mnie są jeszcze próbki Hill'sa. Niewiem czy to dobra karma jakościowo i cenowo, [/quote]
Jakościowo bardzo dobra, cenowo mniej dobra :lol:[/quote]

:lol:

Jeszcze mam takie pytania: co mniejwięcej piszecie w takim mailu z próśbą o próbkę? :hmmmm:

I czy Bento Kronen przysyłają próbki?

Link to comment
Share on other sites

[b]sporyszkabytom [/b] nawet jesli sie kapneli - choc nie sadze - to w ich interesie jest, zeby jak najwieksza ilosc ludzi poznala ich karmy. Jesli Ty piszesz maila, a oni olewaja to jak sobie myslisz o takiej firmie?
Ja np dystr. Eagle Pack mam serdecznie dosc. Kobieta jest totalnie niepowazna i zastanawiam sie czy pisac do EP na Polske i opierniczyc :evil: Najpierw zadzwonila bardzo szybko i powiedziala ze przywiezie probki ok 18 we wtorek. Po czym dzwoni w srode i mowi, ze dzisiaj nie moze (bo przeciez na dzisiaj sie umowilysmy - twierdzi) W srode nie przyjechala. Dzwoni po poludniu i sie pyta czy moze byc w czwartek ok 12-13. Mowie, ze moze mnie nie byc, ale moze bedzie ktos w domu. To pow ze zadzwoni przed 12 do mnie jak nie bedzie nikogo przyjedzie po 17-ej. I co? Nie ma! :evil: Ani telefonu ani baby. I jak tu sie nie wsciec? 0X :evilbat: :x

Link to comment
Share on other sites

anetta przeczytaj moj wpis o tej kochanej pani dystr. z Warszawy - spokojnie, probek nie dostaniesz :evil: chyba w koncu sama do niej zadzwonie i posle kilka cieplych slow :evil:
a o czym rozmawialysmy? krotko mi mowila o karmie zachwalala jak mogla i pytala jakiego mam psa i blablabla - na rozmowie sie skonczylo :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...