Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a moze troche cierpliwosci co? Myslisz, ze wszyscy siedza jak na szpilkach i tylko czekaja na maila do dogomaniakow? :wink: Zapewniam Cie, ze maja duzo ciekawsze rzeczy do robienia. Z takich probek nie wyzyja, nie zarobia fortuny, wiec daj im czasu. Ja czekalam chyba z tydzien jak nie wiecej na odzew jednej z firm - do tej pory nie dostalam odp od wszystkich, ale to nie tragedia ;)

Link to comment
Share on other sites

/

A my poprosilismy o karmy Lamb &Rice i dostaliśmy
Pro pac 4 szt.
Purina pro plan 1 szt/ poleconym :wink: /
Acana 2 szt
Eagle Pack 2 szt
Royal odpisał ze mam sobie isć po próbki do weta
a do Bosha nie wysłałam jeszcze kopertki :wink:
a Nutra Gold dostalismy próbki w hurtowni

Link to comment
Share on other sites

A ja napisałam na te wszystki adresy z czego odpisalo mi chyba polowa i im podalam mój adres... a dostalam narazie tylko z royala i puriny... kurcze poczekam jeszcze tydz i odpisze maila ze skarga ... no sorka skoro pisza ze mam podac adres to co sobie w kulki leca ;)... zartuje ale niezbyt przyjazne sa te wszystkie firmy dla klijenta :(

Link to comment
Share on other sites

Ja dostalam tylko próbki z Acany i royala :-? z piriny dostalam odpowiedzą i powiedzieli ze przyślą, ale minęły juz trzy tygonie i nic :-?
jeszcze dostalam odpowiedz od nutry i jeszcze jakis tam firm, no ale nie przysłali... Za to ze nie przesłali mi probek nigdy u nich karmy nie kupie :evilbat: :-?

Link to comment
Share on other sites

[b]kinia_w[/b] ale dziekie temu ze dostalas probke wiesz, zeby nie zamawiac tej karmy :) Ja dzieki tym probkom wybralam Azie karme :) na poczatku chcialam tylko jako nagrodki, ale...potem stwierdzilam, ze chyba zmienie dotychczasowa karme na cos innego :)
A Aza uwielbia Biomila - jadla jak durna :) Tylko ja ceny nie polubilam :-? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, mogę oddać próbkę. Niech pomyślę, ile jej tam jest? Dostałam małą paczkę 120 g dla szczeniaczków ras małych. Muszkieteroza dostał z tego małą miseczkę, którą z ledwością zjadł. Pewnie zostało z 7 - 8 deko :) Jak chce Ci się po taką ilość przyjeżdżać, to zapraszam :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='souris']Dyskryminacja :( JA chyba też przejdę na Acanę, ale nie wiem czy to nie wyjdzie za drogo, bo oni chyba tylko wysyłkowo sprzedają ?[/quote]W sklepach też jest, ale w niewielu, no i kosztuje wtedy więcej, niż u dystrybutora. Duże paczki (15 i 20 kg) podstawiają co pod drzwi za darmo :D

Link to comment
Share on other sites

souris a skad jestes? Jesli masz gdzies niedaleko siebie dystrybutora to u niego spokojnie kupisz Acane, nie placa za dowoz (chyba ze jest to mniejsza paczka niz 15 kg) - wtedy masz karme podstawiona pod dom.
Jesli jednak kolo siebie nie masz dystrybutora to tak jak pisz asher, mozna spokojnie kupic w sklepie internetowym, gdzie czesto tez nie placisz za dowoz pod dom, a czasem tak...trzeba poszukac dobrego sklepu gdzies w okolicach swojego miejsca zamieszkania ;)
Ja wlasnie przechodze z Acany na Eagle Pack - chociaz prosze sie tym nie sugerowac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alqua']Ja to samo dostałam ulotke DOG CHOW no i ią naklejkę ,a Pro Planu ulotki ni ma. A też chciałam tylko Pro Plan. A dostałaś dobrze dobrana próbkę dla psa?[/quote]

oj [b]alqua[/b] ty to pecha masz. Jak nie ta karma (próbka) o którą ci chodziło, to niedopasowane próbki do wieku psiaka :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...