Jump to content
Dogomania

angiewoop

Members
  • Posts

    76
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by angiewoop

  1. [quote name='Agga'][img]http://img168.imageshack.us/img168/2886/obraz3575al.jpg[/img] [/quote] Pchlarzówa,pchlarzówa :lol: :wink: ale za to jaka piękna pchlarzówa :D 8)
  2. Agnes piekne rysunki :lol: ,utalentowana jesteś i to bardzo . A tak jeśli mozna zapytac -kiedy będą nowe fotasy ślicznego Azulca-cudownej sunieczki ?? :D
  3. Biedna Gnidunia :cry: ['] ,sk*rwiel j*bany ch*ja bym powiesiła :evil: :evil: .
  4. no i kto tu strajkuje :roll: :lol: 8)
  5. [quote name='Koma']40zł za 5-metrową linkę :o :-? Koma jest szalenie pojętnym psem, szybko się uczy, zna wiele komend (umie nawet robić fikołki :lol:), rozróżnia bardzo wiele przedmiotów co mnie zadziwia :fadein: I mogłaby być naprawdę b.grzecznym i posłusznym psem gdybyśmy jej tak nie rozpieścili :oops: (pierwszy pies) W domu na ogół polecenia wykonuje od razu, niestety na dworzu już nie... :roll: Najgorsze jest to że nie umie tego przychodzenia na wołanie- co jest chyba jedną z najważniejszych komend... :oops: Co za tym idzie ostatnio jest puszczana bardzo rzadko, właściwie tylko wtedy gdy idziemy na spacer z b.posłuszną dożycą znajomych, przy niej jest dużo lepiej, jednak nie mamy możliwości chodzić tam tak często jakbyśmy chcieli, gdyż naprawde samo dojście w to miejsce jest bardzo długim spacerem :-? Kurcze no nie wiem od czego zacząć :([/quote] Koma ja mam dokładnie to samo. Spuszczam Rokse ze smyczy tylko wtedy kiedy jest jeszcze jakis znajomy pies,a takto nie ma mowy-zawsze ucieknie ! i wogole sie nie słucha :( Ale od przyszłego roku Wredniucha idzie na szkolenie :)-to juz postanowione :) bo jak nie to kiedyś wejdzie mi na głowe ! ps.Komica jak zwykle przecudna :iloveyou: szkoda że mieszkacie tak daleko :(
  6. [quote name='Justa'][img]http://img450.imageshack.us/img450/16/img51207de.jpg[/img] mrrrau :iloveyou: [/quote] ŚLICZNEEEEE ps to jest Sabinka ta po lewej ???
  7. Hugo-Kochas ladnie to tak panienke na toalecie podglądac??? :nono: :nono:
  8. Tajdzi a nie kukniesz do naszej galerii?? Zapraszamy :))) Buziak :) :D
  9. An3czka przepiekne fotki,szczegolnie ta jak psisko Cie zjada!!! ;) To jest weimar??Pytam bo nie znam sie :oops:
  10. To malenstwo to jest ten sam Pagajek, którego widzialam na zdjeciach zlotu DGM??? Normalnie bożyszcze :iloveyou:
  11. [quote name='bernulka'][quote name='Agga']o Kaczorki.... waszko ale wielki komin :o[/quote] No nie!! Znowu Waszko!! A ja, Asiunia itd... ?! W tych warunkach to normalnie nie można życ :lol: :x Nasz domek sie ślicznie rozbudowuje. I nie Waszko ale wielki komin tylko "Waszko, Bernulko itd. Ale wielki komin :evilbat: :lol: uważajcie bo paździoszek traci cierpliwość :lol: 8) Nio a gdzie nowe fotki? A co do nowego prezydenta, to kogo sie spytam to "głosowałam na Tuska" to już nie rozumiem, jak wszyscy głosowali na Tuska to jak ten kaczor został prezydentem? :lol: :lol: paździoszki[/quote] No wlasnie przyznawac sie szybko kto głosowal na kaczke to dostanie zaraz w kubek :evilbat: Bernulka ja to samo,kogokolwiek spytam to wszyscy "glosowalam/em na Tuska" :o Wiec ja juz nie wiem skad ten wstretny Kaczor wzioł te głosy :roll: :-?
  12. Lilita tez ta pozycje preferuje??Dawaj dowod bo ja sobie nie przypominam :lol:
  13. Agnes i sciagne go za friko??? Tajdzi sliczne biedroneczka!!!Ja tez taka fceee!! Tzn moja Roksa by chciala :oops: :lol:
  14. Piekne kudłate mordeczki :) A jak u nich z agresywnoscia??
  15. Agabass skad ty wyczasnelas takich przystojniakow???? :) :) Dwa psiowe menzczyzny ;)
  16. [quote name='Alicjarydzewska'] spróbuj zabrać 8) [img]http://img407.imageshack.us/img407/438/sprbujzabra8oo.jpg[/img] :wink:[/quote] Strasznie mi sie podoba ta pozycja na ASta :) Bo z tego co zauwazylam Roma i Hugo tez ją lubia jak leniuch*ją ;)
  17. [quote name='dbsst'][quote name='Magda&Amir']hmm Mordeczka na wieczór :wink: :D [img]http://img422.imageshack.us/img422/5337/spi4bo.jpg[/img][/quote] :buzi: w srodek tego strapionego czola :D[/quote] Ode mnie tez!! ode mnie tez!!!
  18. A co to za fajny program ze Azula wyglada tak dziwacznie???:)
  19. Halo co u białych misiów??
  20. Ja zawsze myślałam że są podobnej budowy,ale nie wzięłam pod uwage tego iż moja Roxa jeszcze rośnie i więc może faktycznie juz Komke przerosła.A i tak są boskie i nawet mordulcami podobne do siebie.No moja ma chyba bardziej kańciate pyszczysko. A i zachowanie z tego co pamietam też podobne. :)
  21. Przesympatyczna psica. Normalnie jak patrze na Kome to widze swoja Rokse. Podobne zachowanie,podobne minki no i te piekne ucholce :))) Komidło jest boskie :iloveyou:
  22. [quote name='Hugo-Kochaś']Kati,bo on się zachowuje jak młody psiak :D i nas to bardzo cieszy.Natomiast Kama od zawsze zachowuje się jak zołzowata starucha :roll:[/quote] Ze co??Jaka?? :evil: :evil: a żeby Cie uszczypła w tyłek za takie przezwiska. 8)
  23. Bonnie piekna ta twoja psica :))
  24. śliczne maluszki:))))
×
×
  • Create New...