Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

Ja wysłałam do RC maila zawierającego mniej więcej:
rasa/waga mojego psa
i napisałam, że do tej pory psina była na karmie junior a teraz chce przejśc na adult :cool3:
na koniec podałam adres.

Zastanawiam się czy wysyłaliście na końcu maila cos o treści "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych...itd" ?? Bo ja nie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ewelinabuck']n ja dostalam tyle

eagle pack - 4
eukanuba " wymuszone" - 3
rc- 2
nova foods- 16
acana- 3
biomil - 0.5 kg
gilpa 1 kg
proplan - 6
peedegre 1.5 kg
bento kronrn - 1


w sumie uzbieralam 5-6 kg karmy :lol:[/quote]

Pomyliło mi się o 10 kg :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']wiecie moze gdzie dostane opakowanie 800gr lub 3kg pro plan puppy salomon & rice lub adult salomon & rice ?
bo nie stac mnie na worek za 200zł, a pies nie będzie jadł :([/quote]

W większosci duzych sklepów zoo są małe opakowania. A w necie chyba w animaila widziałam.

Link to comment
Share on other sites

Można by raz na rok robić taką akcję "prośba o próbki" 10 kg i zawozić do schroniska w sumie czemu nie? A zawsze jakiś psiak będzie miał na kilka dni żarełka.

A mam do was pytanie. Czy można gdzieś kupić próbki royal canin? Bo moja psica lubi ale tylko świerze. Na takie już otworzone, które ma ok 2 tygodnie lub więcej już się tak nie cieszy. A jakbym miała próbki to bym pewnie otwierała jedną na dwa dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']Dają też w lecznicach bez problemu jesli tylko mają.[/quote]

RC kiedyś rozdawali w zoologicznym, ale jeszcze się nigdy nie spotkałam z tym żeby u weta można było dostać :-o

Jak bedę miała trochę wolnego czasu to powysyłam gdzieniegdzie maile, może coś dostanę ;)
Tylko caly czas się głowię co by tu w mailu napisać :shake: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Koma - a ja na chama - ostatnio jak byłam z Beczka na szczepieniu spytałam się czy mają próbki jakiś karm, bo chiałabym je dla niej jako smakołyki mieć...p. Ewa bez problemu wybrała próbki mniej więcej odpowiednie dla Bety i teraz mamy zapas RC - smakołyków chyba na 3 m-ce:D

Link to comment
Share on other sites

my chodzimy do Alfa na ul. Lewa :D:D:D (to koło tesco na Pojezierskiej).

Zresztą przy pierwszej wizycie weterynarz dał nam "bez pytania" próbki żebyśmy spróbowali co Młodej smakuje - mimo tego, że powiedzieliśmy iż będziemy ją kombinacyjnie karmić z większym naciskiem na gotowane...

Link to comment
Share on other sites

ja kiedyś u lokalnego przedstawiciela Acany zamówiłam psie ciasteczka, no i przy okazji poprosiłam o próbki ich karmy (powiedziałam jakiego mam psa, co mnie interesuje). Jeszcze tego samego dnia zapukał do mnie Dystrybutor z ciachami i 2 torebkami próbek Acany dla szczeniaków ras dużych. Beta miała przez jakiś czas dodatkowe smakołyki :)

Link to comment
Share on other sites

mi wlasnie przedstawiciel firmy przywiozl siate probek karmy - kazdego rodzaju praktycznie. Bylo mi baaardzo milo i karma miala na wejsciu na plus. Poskutkowalo, bo Aza zaczela kolejny worek tej karmy, a ja ostatanio zamowilam 45 kg karmy m.in. dla znajomych rowniez ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...