Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[b]bo[/b] - moje sunie nie wydzielają zbyt intensywnego zapachu, ponieważ jeszcze nigdy nie musiałem się opędzać przed tabunami ich "wielbicieli". Nie stosuję, w związku z tym żadnych srodków dla jego osłabienia. Nawet, kiedy mieszkałem na I piętrze w bloku z korytarzem długości 50 metrów i wiecznie otwartymi drzwiami na klatkę schodową, nigdy "amanci" nie warowali pod naszymi drzwiami :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='zadziorny'][b]aga_o[/b] - pokaż mi takiego, co nie lubi wakacji :lol: [/quote]Moja szefowa! :evilbat:[/quote]
wlaśnie też to zamierzalam napisać :evilbat: :evilbat: 0X mój szef nienawidzi wakacji - i wlasnie mnie pytal dlaczego idę i czy muszę 8) :shocked!: :snipersm: :stupid:

aga - masz dobrze ja dopiero za tydzeń---ale bez psa to ja sie nigdzie nie ruszam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Kurza twarz. tu jakos bardziej wszystko przejrzyste jest. Ale rano nie dzialalo, wczoraj tez, co chwila cos jest nie tak.[/quote]
to na pweno dlatego że admin szuka topiku !!!
Co to za różnieca - TUTAJ / TAM ( chociaż ja wolę tutaj :) i muszę dopiaać że przeżyłam już takie przenosiny zbuntowanych forumawiczów i nic z tego nie wyszło :( )

[quote name='INA']Flaire napisał:
zadziorny napisał:
aga_o - pokaż mi takiego, co nie lubi wakacji
Moja szefowa![/quote]
Mam koleżankę która nie lubi wakacji, ale ona jest taka trochę... [img]http://manu.dogomania.pl/emot/glupek2.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Wiecie mi też sie jakoś tu widzi choć może to kwestia przyzwyczajenia :roll: , no i jednak tu jest więcej ludzi a jak jest więcej ludzi to wiadomo, że coś sie dzieje jest ciekawiej ale to dobrze że mamy takie swoje małe Erdelko-welszykowo - tylko swoje----żebyśmy je mogli jeszcze przerobić po swojemu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Czika--- :BIG:
Melduję, że nadal żyjemy i dyszymy, ogołoceni :D i spijający :D
W firmie, w której pracuję są ( na to wychodzi) sami normalni---uwielbiają, kochają, lubią wakacje i wszystko to, co się z nimi fajnistego wiąże........Pozdro! :D

Link to comment
Share on other sites

Aga-wszystkiego naj,naj,naj dla Cziki :new-bday: i samych wystaw takich, jak ta ostatnia w W-wie :drinking: W na Mazurach uważaj na kleszcze..Jak ostatnio do Koszalina jechalismy i zatrzymaliśmy się w lesie , to potem w samochodzie znalazłam jednego,ale na sobie :evil: -wiadomo,psy zabezpieczone, ja nie :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie!
Dawno tutaj się nie odzywałem, ale z zainteresowaniem śledziłem, co się tutaj dzieje. W międzyczasie mój Tery wyrósł na bardzo rosłego młodzieńca.
Bardzo zainteresowała mnie informacja, że pod Pułtuskiem -a to rzut beretem ode mnie - spotykają się na obozie miłośnicy psów w tym również łelszy. Zdaję sobie sprawę, że w ciągu dnia będziecie zajęci poważnymi sprawami, ale bardzo chętnie wpadłbym kiedyś wieczorem do Was poznać się, wypić pifko, pogadać o rasie, zobaczyc fachowo wytrymowanego psa no i dać sie pobawić Teremu w porządnym łelszowm towarzystwie. W dotychczasowym swoim życiu nie miał takiej okazji.
Przyszli obozowicze jeśli sądzicie, że mógłym Was odwiedzić to dajcie znać gdzie to jest.

Link to comment
Share on other sites

[b]zc,[/b]

Oboz organizuje Klub Agility [url=http://www.agility.strefa.pl/]Fort[/url]. W aktualnosciach znajdziesz dokladne namiary osrodka w Pultusku :-)
Z tego co wiem to walijczyk bedzie tylko jeden (agi), nie liczac wyrosnietego walijczyka czyli AT Flaire ;) Natomiast milosnikow psow wszelkiej masci i rasy calkiem spora grupa :-)

Link to comment
Share on other sites

No to dzisiaj słoneczko da nam nieźle popalić :evil:
Melduję, że teraz jest u nas "zaledwie" 30,5 stopnia w cieniu :evilbat:
Piesiory są już wywiezione na działkę. Zaliczyły kąpiel w basenie (do którego dopiero napuszczamy wodę) oraz w wanience dla niemowląt (która jest przygotowana specjalnie dla nich) :lol:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[b]zadziorny[/b] - te twoje psiaki to mają jak w raju.
Rzeczywiście upał dzisiaj na Mazowszu, jak pewnie w całym kraju był straszny. U nas po południu była niezła burza i jest już przyjemnie.

Sto lat dla Cziki od moich psiorów

Link to comment
Share on other sites

Witajcie! jakoś przetrwamy------nie pamietacie własnych marudzeń ,że zimno i mokro w maju? nic Wam nie udowodnię, bo topik przepadł, ale tak było :D :wink:
Fafik ma się OK---wiecej biega rankiem i wieczorem, spotyka się z psińciami, powarkuje na psy--------standard, ma apetyt, pilnuje/zabawia kontuzjowaną córkę (omdlenie, upadek z rowerem,WOPR,karetka, rtg i TK głowy,kołnierz, kroplówka i jednak do domu)...........
Pzdro!

Link to comment
Share on other sites

Tak, dzisiaj mamy już trzeci dzień afrykańskiego lata. O godz. 7:00 temperatura wynosiła "zaledwie" 27 stopni w cieniu. Najgorsze jest to, że nawet nie ma dokąd uciec przed tym gorącem (no chyba że ktoś akurat jest w pracy i ma tam klimatyzację) :evil:
[b]bogula[/b] - ja nie marudzę 8) Chciałbym tylko, żeby wreszcie było normalnie, a nie tak od ściany do ściany czy z jednej skrajności w drugą, to jest od arktycznej wiosny do afrykańskiego lata :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...