Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[b]vigor[/b] Nie licz az tak bardzo, że nozyk się stępi... ja moim "Trixiepodobnym" trymerkiem robiłam Czikę wiele razy, a ostry jest jak brzytwa nadal... Oby z Marsikiem było inaczej.

Proszę wszystkich o zapowiedzenie planów wystawowych na wakacje! a na 100% będę w Toruniu!


[b]zc[/b] Będe czekała na telefonik :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

no właśnie a cena tych co proponujecie? bo cena, cena... tu jest najważniejsze i wiem że trzeba sciągać nie z Polski... :wink: a Mars ile???
No bo jak z zagranicy jeden nóż sciągać to trochę glupio i drożej pewnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dobre noże trymerskie można kupić u Agnieszki ([b]Aluzja[/b]).
Miałam je w ręku i są praktycznie tak samo dobre jak Macknyfy.

Oto cytat ze strony Agnieszki:
"Profesjonalne, markowe noże fińskiej produkcji, amerykański sprawdzony model, rączki z drzewa balsa, 6 różnych noży pozwalających przygotować psa od czubka nosa do czubka ogona,
Możliwość zamówienia noży dla osób praworęcznych i leworęcznych"

Oto zdjęcie tez z w.w. strony
[URL=http://imageshack.us][img]http://img155.imageshack.us/img155/5627/noze6dj.png[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Taa tylko jak pamiętam od Agnieszki trzeba kupic cały komplet czyli te 6 szt a ja narazie jeden bym chciała...bo my na wystawy nie będziemy się wybierac więc aż tak profesjonalnie nie trzeba... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Marsika M 320 nabylem za 70 zlociszy, ma gostek tansze (po 60 zl) ale w plastikowej obudowie. Pracuje mi sie nim dobrze i to jest wazne. Taki sam trymer moglem nabyc za 49 zlociszy, ale dopiero na koniec sierpnia. Mialem ochote na Hauptnera, ale ponoc tez ostry, zatem wszystkie sa ostre.
Moja Diuna cholernie zarasta, to i trymer musi mi troche "pomoc".
[b]Zadziorny[/b] - poglowkuj kiedy i po czym moga wlosy bolec na drugi dzien.

Link to comment
Share on other sites

Jeden Macknyfe'ik w Groomer's Mall to 23 dolce, przesyłka do Polski $6, razem $29, po kursie 3,35 ??? wychodzi 97,15 PLN. A jak ktoś chce dwa, to pewnie taniej od sztuki wychodzi, bo cena przesyłki pewnie wzrośnie, ale nie razy dwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swallow'][b]Flaire[/b] - trzeba jeszcze doliczyć cło i VAT, a wtedy wychodzi znacznie drożej (wiem cos o tym z doświadczenia), no chyba, że ktoś ten trymer przywiezie w kieszeni :wink:[/quote]Nie, nie trzeba w kieszeni - z tego, co wiem (od kogoś z dogomanii oraz z własnego doświadczenia) limity celne są takie, że jeśli z USA wyśle osoba prywatna, to spokojnie cena trymera (ale pewnie nie dwóch) zmieści się w nich. Te limity są podobno niższe, gdy przesyłka przychodzi od firmy; co prawda mnie jeszcze czegos tak drobnego nie oclili, ale teoretycznie mogą, a ja chyba tylko raz dostałam coś w tej cenie od firmy (książka z Amazon). Natomiast drobne tego typu przesyłki od osób prywatnych odbieram ciągle, a cło i VAT zostały dodane tylko raz, gdy zadeklaraowana wartość była ponad $200.

Jak oni dokładnie ustalają, czy przesyłka pochodzi od osoby prywatnej, czy od firmy, to ja nie wiem... :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[b]Odnosnie trymerow z USA:[/b]

Wlasnie niedawno zamowilam trymer FINE Pearsona za $30, przesylka $3, paczke otrzymalam po 8 dniach od zamowienia.

Najpierw chcialam kupic zachwalany (na topiku, ktorego juz nie ma...)przez [b]Flaire [/b]Macknyfe ale podany przez firme koszt przesylki byl chyba ok $12 :evilbat:

Powiem krotko: [color=darkblue]TRYMER JEST FANTASTYCZNY!!!![/color]
I nadaje sie do wszystkiego (w sensie obrobki mojego woofa), swietnie lezy w dloni i naprawde moge go polecic. Szczerze mowiac jakos nie widze potrzeby kupowania calego zestawu nozy, bo ten jeden jest wystarczajacy

Dolar teraz tani, wiec sie oplaca. :lol: :lol: :lol:

BTW: Te marsy to jakos dziwnie niewygodnie wygladaja....

Link to comment
Share on other sites

Podaję stawkę terierów walijskich zgłoszonych do Sopotu. W końcu jakaś sensowna ilość, airedali też dużo:
Terier walijski Psy młodzieży AMAR z Kowalskiej Kniei
Terier walijski Psy pośrednia AMIR z Turzycowych Kniei
Terier walijski Psy pośrednia BORUS Przanko
Terier walijski Psy pośrednia PIRAT Askiras
Terier walijski Psy otwarta AGIS Czereda Trapera
Terier walijski Psy otwarta ATTIS Barwna Rubi
Terier walijski Psy otwarta AXEL Barwna Rubi
Terier walijski Psy otwarta CZARDASZ z Szumiących Klonów
Terier walijski Psy otwarta CZORT Buszówka
Terier walijski Psy otwarta KARO Artemida Lubuczewo
Terier walijski Psy otwarta ZEFIR Venator Magnus
Terier walijski Psy weteranów WOB z Lastrovce
Terier walijski Suki młodzieży BAJADERA z Turzycowych Kniej
Terier walijski Suki młodzieży CESARIA Adriana's Dogs
Terier walijski Suki młodzieży FABIA Czereda Trapera
Terier walijski Suki młodzieży FUZJA Czereda Trapera
Terier walijski Suki pośrednia OMKA z Kojca Użytkowych
Terier walijski Suki otwarta ABRA Czereda Trapera
Terier walijski Suki otwarta AURA Czereda Trapera
Terier walijski Suki otwarta BAJA Jantarowy Gaj
Terier walijski Suki otwarta BAJA od Filmara
Terier walijski Suki otwarta BELLA Artemida Lubuczewo
Terier walijski Suki otwarta PANDA Askiras
Terier walijski Suki użytkowa BORA z Szumiących Klonów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...