Jump to content
Dogomania

*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 940
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lu_Gosiak']mmd bardzo mi milo, ale aż dziwnie mi się czyta takie posty :oops::oops:

mam nadzieje, ze ten domek to pewniak, bo do tej pory tak było[/QUOTE]
Co dziwnie, co dziwnie?
Jesteś chyba najbardziej optymistyczną osobą na dogo. A może i w całej Polsce ;)

Link to comment
Share on other sites

padam na pysk, ale kilka wiadomości - Sara dobrze dogadała się z nowymi właścicielami oraz ONką rezydentką ;)
kiedy zadzwoniłam do nowego domu zgodnie, pysk w pysk, żebrały siedząc w kuchennych drzwiach ;)

świetny z niej psiak, kontaktowy, miły, jazda minęła bez problemów - aż dziw, że nikt jej wcześniej nie wypatrzył ;)
mam nadzieję, że już w tym bezproblemowym klimacie jej żywot upłynie ;)

Link to comment
Share on other sites

O matko, ale wiadomość!!! I jak tu teraz zasnąć? Saruniu, ja wiem, że ty bezproblemowa jesteś. W dodatku śliczna, urocza i czuła. A dobrych manier wszystkie psy mogą się od ciebie uczyć. Bardzo, bardzo się cieszę. Nie ma co, usuwam bannerek z podpisu.

Link to comment
Share on other sites

taki tytuł bo dług był mega ale się zmniejszył,a przy marnych sary dochodach to i 100zł to dla nas mega,ale teraz już chyba damy radę spłacić prawda cioteczki??:)

co zrobić z pieniążkami?bo moja propozycja jest taka aby spłacić e 100zł a resztę zostawić na naszym psim koncie, bo np. potrzebujemy na 3 sterylki suczek z różnych melin:(?? ale to wasze pieniądze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...