Jump to content
Dogomania

*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 940
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ten facet odpada:( już wziął psine ze schronu:(

P O M O C Y!!

a przy okazji...:
[B][COLOR=Purple]po raz kolejny potrzebuję pomocy w znalezieniu domku dla cudownego wesołego rudzielca znalezionego na parkingu[/COLOR][/B] :(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13387972#post13387972[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']Donka5 odmówiła :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: ma za dużo psów:(

[B]czyli w pt wracamy do schronu[/B]:placz::placz::placz::placz: katastrofa[/QUOTE]
o kurde no :-( ja bym wziela ja na tymczas ale Saba napewno sie z nia nie dogada,a u mnie wchodzi w gre zostawianie ich samych w domu wiec jeszcze by do tragedi doszlo
szkoda ich znowu do schonu :-(i te maluchy tez do schronu :-(
cholera noo

Link to comment
Share on other sites

DT u zuzki jest w Łodzi. Trudna sytuacja. I nauczka na przyszłośc dla wszystkich. Ja się boję wprowadzac do mojego domu obcą sukę (choc już mi sie zdarzało), bo sama mam dwie, w tym jedną zołzę :diabloti:.
O suce ze szczeniakami nawet bym nie pomyślała, bo wiadomo, że matka zawsze będzie broniła swych maluchów przed obcymi. W konfrontacji z dominującą rezydentką to w ogóle wojna gotowa.

Ale stało się.
Sytuacja o tyle trudna, że z tego co wiem, znane mi DT są zawalone psami. Może w hoteliku na Malowniczej by było miejsce, no ale hotel za rodzinkę swoje weźmie. Na pewno nie 270zł. A odchowanie malców jeszcze potrwa minimum 3 tyg.
Sama nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']DT u zuzki jest w Łodzi. Trudna sytuacja. I nauczka na przyszłośc dla wszystkich. Ja się boję wprowadzac do mojego domu obcą sukę (choc już mi sie zdarzało), bo sama mam dwie, w tym jedną zołzę :diabloti:.
O suce ze szczeniakami nawet bym nie pomyślała, bo wiadomo, że matka zawsze będzie broniła swych maluchów przed obcymi. W konfrontacji z dominującą rezydentką to w ogóle wojna gotowa.

Ale stało się.
Sytuacja o tyle trudna, że z tego co wiem, znane mi DT są zawalone psami. Może w hoteliku na Malowniczej by było miejsce, no ale hotel za rodzinkę swoje weźmie. Na pewno nie 270zł. A odchowanie malców jeszcze potrwa minimum 3 tyg.
Sama nie wiem.[/QUOTE]

Dziękuję Ewuniu:loveu:, że jesteś i przepraszam za alarm, ale sytuacja naprawdę podbramkowa:-(.
Napiszę jeszcze do innych z Łodzi, Majqa:loveu: mi podpowiedziała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...