Jump to content
Dogomania

SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.


mag.da

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunia Colę wzięła kobitka ode mnie z pracy. Mam nadzieję, że szczeniorka zaakceptuje jamnikopodobnego rezydenta, bo pod innymi względami domek super.

Z opatowskich szczeniaków jeden chłopak grzeje doopkę w DS, drugi zarezerwowany, trzeci (ten najmniejszy) też z widokami na domek, ale na razie co chwila jeździ do weta, bo z jego krtani(?) wydobywają się dziwne charczenia. Poza tymi dziwnymi odgłosami pies sprawia wrażenie zupełnie zdrowiego. Jest bardzo żywotny, bawi się, je i oddaje co potrzeba w stanie jak potrzeba. Za to suczynki wszystkie do wzięcia:roll:. Można rzec - panny na wydaniu.

O szczeniakach z działek musi napisać Eneda.

Link to comment
Share on other sites

Karolciasz28, czy pytasz o tą sunię 5 mies, białą kudata z beżowym uszkiem?
Miałam nadzieje,ze ktos o nia zapyta, bo dzisiaj ukaza sie w Anonsach, ale nic.
Jeżeli do niedzieli nic sie nie znajdzie, to dzięki Basi1968 sunieczka bedzie miała dt w Tarnobrzegu.
A nie wiadomo, kiedy by były szanse na Metro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Podnoszę szczeniorki.
Dzisiaj był jeden telefon z anonsów w sprawie Gucia z podkieleckiej wsi, dla dziecka 3-letniego:cool3:. Gucio panicznie boi się dzieci.[/QUOTE]

Erka powinnas im powiedziec, ze Guciowi baterie nie wytrzymaja.
A trudno znalesc inne na wymiane ;-)

Link to comment
Share on other sites

Hej :) Miałam bardzo miły tel od nowych właścicieli Miki, mają przesłać fotki, już się rozpytują o ceny sterylki w ich okolicach :)
Miałam też niezbyt miły tel od Pani Mikiego (rudawy synek Moli, może ktoś pamięta), że bardzo im wszystko niszczy w domu :( Podobno ma zabawki, ale wystarczy, że go zostawią na 2-3 godz to gryzie tapety i wykładzinę.. Proszę znów o jakieś rady.. czy np rzeczywiście skuteczne jest takie coś:
[URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2121&action=prod"][COLOR=Black]DR SEIDEL BITER Płyn przeciwko obgryzaniu przedmiotów[/COLOR][/URL]
[URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2121&action=prod"][COLOR=Black][U]Muszę coś tej Pani doradzić.. na razie doradziłam, żeby zapewnili psu jak najwięcej ruchu.. i zajęli się jego wychowaniem.. eeeh.. pewnie jednak psikacz będzie dla nich łatwiejsza opcją..[/U]
[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

boshe...co się z tymi ludźmi dzieje...biorą szczeniaka i chcą, zeby wszystko umiał od razu...:angryy::angryy::angryy:

Maada..jeden szczenior gryzie więcej..inny mniej...nie do przewidzenia:( dobrze im powiedziałaś...dodałabym do tego wielką np. wędzoną kosć wołową, zeby ją zostawiali jak będą wychodzic, zeby się zajął...nie mam juz siły do ludzi:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']Hej :) Miałam bardzo miły tel od nowych właścicieli Miki, mają przesłać fotki, już się rozpytują o ceny sterylki w ich okolicach :)
Miałam też niezbyt miły tel od Pani Mikiego (rudawy synek Moli, może ktoś pamięta), że bardzo im wszystko niszczy w domu :( Podobno ma zabawki, ale wystarczy, że go zostawią na 2-3 godz to gryzie tapety i wykładzinę.. Proszę znów o jakieś rady.. czy np rzeczywiście skuteczne jest takie coś:
[URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2121&action=prod"][COLOR=Black]DR SEIDEL BITER Płyn przeciwko obgryzaniu przedmiotów[/COLOR][/URL]
[URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2121&action=prod"][COLOR=Black][U]Muszę coś tej Pani doradzić.. na razie doradziłam, żeby zapewnili psu jak najwięcej ruchu.. i zajęli się jego wychowaniem.. eeeh.. pewnie jednak psikacz będzie dla nich łatwiejsza opcją..[/U]
[/COLOR][/URL][/QUOTE]

Z mojej praktyki wynika, że najlepiej sprawdza się jako odstraszacz sos Tabaco- można go kupić w sklepach spożywczych. Psiak jak raz się nadzieje na ten paskudny smak, to daruje sobie obgryzanie :evil_lol: Tak oduczyłam mojego tymczas gryzienia dywanu. Wiem, że i u innych ta metoda sie sprawdziła :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, napisałam jej maila, mam nadzieję, że sobie poradzą z tym problemem.

Z innej beczki.. mialam tel od goscia z Krakowa, który chce pieska tylko nie bardzo wie jakiego (w rozmowie pojawiło się hasło jamnik a potem doberman.. hehe). Jeśli któras z Was ma czas i chęć zadzwonić i pogadać to przesle tel na pw, lepiej niż ja wiecie jakie teraz psy można proponować. Ja mogę pojechać sprawdzić ten dom jesli przejdzie wstępną selekcję telefoniczną... Dajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka24']Z mojej praktyki wynika, że najlepiej sprawdza się jako odstraszacz sos Tabaco- można go kupić w sklepach spożywczych. Psiak jak raz się nadzieje na ten paskudny smak, to daruje sobie obgryzanie :evil_lol: Tak oduczyłam mojego tymczas gryzienia dywanu. Wiem, że i u innych ta metoda sie sprawdziła :cool3:[/QUOTE]

Potwierdzam. Do tego intensywny dla psa zapach powoduje, że próba wzięcia czegoś do pysia jest tylko jedna, potem wystarczy samo powąchanie.

Link to comment
Share on other sites

Oskarek - maluch na dt u Agi24 jest bardzo chory:(:(

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184002-Chory-maluch-w%C4%85troba-jak-u-18l.-psa-zapalenie-staw%C3%B3w-lepto-babeszja-POMOCY%21%21%21?p=14518689#post14518689"]http://www.dogomania.pl/threads/184002-Chory-maluch-w%C4%85troba-jak-u-18l.-psa-zapalenie-staw%C3%B3w-lepto-babeszja-POMOCY!!!?p=14518689#post14518689[/URL]

Link to comment
Share on other sites

biała ślicznotka juz w Tarnobrzegu. Beczeć się chce,że to biedactwo tyle musi przejśc. teraz jest u mojej mamy, ale za godiznkę jedziemy do DT. Moja mama płacze, bo żal jej niesamowicie, ale ona ma 72 lata i Kajtka nadpobudliwego i nie da rady z psiaczkiem drugim. Niestety. Żal mi psinki, nawet nie wiecie jak bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...