Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Kudłaty art robi :)

 

omd robi, furkidz tez ma małe obroże ;)

 

Dzięki, później zerknę :)

 

Gadżeciaki robią na pewno. Superdog chyba też robi, ale nie jestem pewna(coś mi się kojarzy, że robili dla chihuahua obroże).

 

Z tego co widziałam obroże Superdog zaczynają się od 2,5cm ;)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, ile ma centymetrów ten dolny pasek w Hurttach 70?

Zmierzyłam dokładnie mojego psa i wyszło mi, że w kłębie ma (aż) 48-49cm, obwód 60cm, a szyja luzem ok. 40cm.

Pobawiłam się trochę starymi szelkami (step in), przeszukałam ostatnie strony i znalazłam tylko wymiary 60, które na bank za małe i 80, gdzie lata mu cały przód.
Wydaje mi się, że 70 byłyby w sam raz, ale boję się o ten dolny pasek...

Może ktoś podać jego długość?
A najlepiej to wszystkie wymiary 70?

Link to comment
Share on other sites

Niewyspana, odkopałam :P

 

Bru i Li biegaja w 70. Dla Li mogłabym mieć ciut mniejsze.

Wymiary:
- pasek na brzuchu, mierzony razem z miejscem zejscia paskow obreczy barkowej - 21cm i 22cm
-obręcz barkowa, wymiar paska po jednej stronie - 28cm i 30cm (obręcz barkowa wewnętrzna po jednej stronie 24cm i 26cm)

Podaje podwójne wymiary, bo te szelki różnią się rozmiarem o 1-3cm zależnie od egzemplarza, mimo że ten sam rozmiar.

Nowe kolory hurtty z rozmiaru 70 te co mam/mierzyłam są ogólnie troszkę większe niż te stare.

Link to comment
Share on other sites

Czy ma ktoś obroże hurtty na zatrzask dla małego psa? Można poprosić o zdjęcie jak wygląda zatrzask w 2,5cm i 3 cm.

 

Mój pies nie jest taki mały ale mamy Hurttę 3 cm (30-40 cm) i ten zatrzask hmmm... może nie jest jakiś wielki ale tworzy na szyi dość grubą "warstwę" (neopren, taśma no i zatrzask) Na psie 17 kg i 52 cm wzrostu wygląda to tak: 

8lq0otd18sbu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mój pies nie jest taki mały ale mamy Hurttę 3 cm (30-40 cm) i ten zatrzask hmmm... może nie jest jakiś wielki ale tworzy na szyi dość grubą "warstwę" (neopren, taśma no i zatrzask) Na psie 17 kg i 52 cm wzrostu wygląda to tak:

Faktycznie na moim maluchu będzie kiepsko wyglądało, a ma dokładnie 30cm w szyjce i chciałam żeby to podszycie było na całej obroży. Ktoś ma tą obroże w wersji 25-35cm i 2,5cm szerokości?

Link to comment
Share on other sites

Mnie to, że neopren nie jest na całej długości tak nie razi co właśnie grubość tego zatrzasku która mi od psa odstaje... w rezultacie mamy chudą część z samą taśmą, grubszą z neoprenem i grubaśny zatrzask xD

Ale tak czy siak jest to moja ulubiona obroża na zatrzask ^^ 

 

Lubię też półzaciski ale oczywiście mojemu psu zacisk 35-45 cm jest mocno luźny... a 30-40 cm stanowczo za mały. Szkoda, że nie ma półzacisku Hurtty z regulacją :( 

Link to comment
Share on other sites

Na razie czekam na smycz taśmową hurtty do szelek. I myślę cały czas nad szelkami neonowymi ale sama nie wiem czy jednak takie czy juniper z pro kupić. Te neonowe strasznie się będą brudzić na niskim psiaku a my lubimy łąki i lasy i inne brudne tereny do spacerów. Kusi mnie ta obroża jeszcze.

Daredevil rozumiem że całkowita szerokość z podszyciem to 3cm a sama taśma ma 2cm jak w szelkach?

 
Link to comment
Share on other sites

 

Świetne są i wizualnie mi się podobają bardzo, ciekawe tylko jak z wygodą i układaniem na psie.

 

 

Mogłybyście mi wytłumaczyć taki fenomen: zamówiłam na prodogu Hurtty i wyświetliło mi, że są dostępne na zamówienie a wysyłka w 24h. To w końcu będą od razu, czy będę musiała czekać? ;)

Link to comment
Share on other sites

Mogłybyście mi wytłumaczyć taki fenomen: zamówiłam na prodogu Hurtty i wyświetliło mi, że są dostępne na zamówienie a wysyłka w 24h. To w końcu będą od razu, czy będę musiała czekać? ;)

Z prodoga nie zamawiałam, ale wydaje mi się, że liczy się to, co jest napisane przy zamówieniu, więc jak jest wysyłka 24h to powinny być od razu :)

 

Troszkę przypominają wewnętrzenie FERPLASTowe szelki :P

Link to comment
Share on other sites

 

Mogłybyście mi wytłumaczyć taki fenomen: zamówiłam na prodogu Hurtty i wyświetliło mi, że są dostępne na zamówienie a wysyłka w 24h. To w końcu będą od razu, czy będę musiała czekać? ;)

 

przy innych jeśli wysyłane w 24h jest info "w magazynie" więc lepiej zapytać czy faktycznie, czy trzeba czekać, ostatnio prawie, że od razu odpisali mi na fb w sprawie kolorów ;)

 

A ta promocja to trochę mnie już śmieszy, początkiem stycznia nasze szelki za 105zł, kupiłam 2 tygodnie temu za 112, dzisiaj na stronie już za 119zł :P

Link to comment
Share on other sites

przy innych jeśli wysyłane w 24h jest info "w magazynie" więc lepiej zapytać czy faktycznie, czy trzeba czekać, ostatnio prawie, że od razu odpisali mi na fb w sprawie kolorów ;)

 

A ta promocja to trochę mnie już śmieszy, początkiem stycznia nasze szelki za 105zł, kupiłam 2 tygodnie temu za 112, dzisiaj na stronie już za 119zł :P

u mnie to samo kupowałam 1 lutego Y 70 za 105zł, a teraz kosztują 117zł....

 

 

Smycze linowe z hurtty faktycznie bardzo fajne, wygodne :) 

Link to comment
Share on other sites

W mailu napisane jest tak:

931208| Hurtta szelki rozmiar 80Kolor przedmiotu: różowy (raspberry)| 116,00 zł/ x 1 / (szt) - dostępny na zamówienie 

 

Orientacyjny czas wysyłki zamówienia - 24 godziny

 

Więc już sama nie wiem, niby nie ma większego problemu, jak dotrą później, no ale jednak miło by było, jakby to były 24h ;)

Dobrze, że potwierdzacie tą akcję z cenami, bo już myślałam, że tylko mi się wydawało 105zł :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...