Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Vectra']bo takich obroży jak chcę NIE MA , bo ubogo w naszym kraju w takie akcesoria.

Potrzebuje różowy skórzany komplet wystawowy , dla mojej leśnej produkcji ZIMA 2011[/QUOTE]
a na zamówienie próbowałaś? woza itp . pewnie tylko cena kosmiczna..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']bo takich obroży jak chcę NIE MA , bo ubogo w naszym kraju w takie akcesoria.

[B]Potrzebuje różowy skórzany komplet wystawowy , dla mojej leśnej produkcji ZIMA 2011[/B][/QUOTE]

zoopaja ma kolorowe skórzane wyroby

[URL]http://allegro.pl/obroza-skora-zoopaja-i2167546834.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnIeLa']dajcie sobie już spokój z tymi hodowlami nie ten wątek a a_niusia musi mieć ostatnie zdanie ;)

Wchodzę popatrzeć na nowe obroże a tu 6 stron o hodowlach i psach typu bull.[/QUOTE]

no ja wlasnie marze dla mojego NIE ttb o gwiazdkach od corse, ale zeby mialy 3 cm.
naprawde to jest moje obrozowe marzenie.

jak w najblizszym czasie nie bedzie, to kupie 2,5 cm, bo przeciez nie kupie 4 cm:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ale muszą mieć mosiężne okucia i stosowne wzornictwo , toć to na szoł ,[B] tam się wygląd liczy[/B] ;)[/QUOTE]

psa a nie akcesoriów :evil_lol:

w takim razie woza

zoopaja to chyba producent jest ale mogę się mylić, trzeba by było do nich napisać
[URL]http://www.zoopaja.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']psa a nie akcesoriów :evil_lol:
[/QUOTE]
a tu się mylisz , bo mosiężne okucia , muszą być wypicowane na glanc !!!
błyszczeć jak pieskowe dodatki między łapkami.
Wąsik obcięty , ogonek przystrzyżony , obróżka też musi być właściwie zapięta. Sposób trzymania smyczy też się liczy.

apropo hodowli i wystaw :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia'][URL]http://1pies.pl/wp-content/uploads/2012/02/Staffordshire-Bull-Terrier-001.jpg[/URL]

nie wyglada to jakos tragicznie.
a juz na pewno nie jakos nietypowo.[/QUOTE]
ale co teraz będziesz mi udowadniać ?
ja wiem jak wygląda ringówka , ale lubię wystawiać psy po angielsku , tak jak nakazuje tradycja wystawiania tej rasy. Te komplety są dedykowane właśnie staffikom , są dla nich jest to znak charakterystyczny na ringach.
Praktycznie tylko SBT wystawia się w obroży i smyczy.
Owszem ringówka nie jest zła , bo dobiera się ją tak by nie było jej widać.
Komplet dodaje psu elegancji ...
ten "precelek" to jest znak SBT

[IMG]http://www.dogcoats.net/catalog/images/pink_staffy_collar_front.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

pies powinien dobrze wygladac.

ja sie zdziwilam wystawianiem psa na obrozy, bo zwykle robi sie to na lancuszku lub ringowce. sama tez mam dla mlodszej suki ringowke czerwona i niedlugo bede miec rozowa-dla draki, bo to dzieciak i bylam pewna, ze tu tez o drake chodzi-zmylil mnie rozowy kolor obrozy.

ale starsza to teraz tylko elegancka zmijka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ale co teraz będziesz mi udowadniać ?
ja wiem jak wygląda ringówka , ale lubię wystawiać psy po angielsku , tak jak nakazuje tradycja wystawiania tej rasy. Te komplety są dedykowane właśnie staffikom , są dla nich jest to znak charakterystyczny na ringach.
Praktycznie tylko SBT wystawia się w obroży i smyczy.
Owszem ringówka nie jest zła , bo dobiera się ją tak by nie było jej widać.
Komplet dodaje psu elegancji ...
ten "precelek" to jest znak SBT

[IMG]http://www.dogcoats.net/catalog/images/pink_staffy_collar_front.jpg[/IMG][/QUOTE]

nic ci nie udowadniam, po prostu zadalam GRZECZNE pytanie. sama nie mam staffikow, dosyc duzo bywam na wystawach i widuje je glownie na zwyklych sznurkowych ringowkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']wracając do Ami Playa
osobiście lubię te obroże, nie wiem jakie były kiedyś ale teraz ich jakość jest bardzo dobra w przystępnej cenie. Nie mechacą się tak jak rogzy, [B]są wytrzymałe, klipsy (przy tych psach które znam) nigdy nie rozregulowały się, nie pękały[/B]. Pies mojej ostatniej wspólokatorki był mocno ciągnącym psem i AP po kilumiesięcznym czasie użytkowania wyglądał jak nowy.[/QUOTE]

Hmm, no wiesz, Ami Play szachownica dla mojego rottka to była pierwsza obroża, którą zamówiłam w necie i to było jakieś dwa czy trzy lata temu, nie pamiętam. Możliwe, że teraz ich jakość się poprawiła, ale ważący tylko 40 kg rottek bez nagłego pociągnięcia dał wtedy radę sprawić, by zatrzask pękł. Obroża mi się bardzo podoba, szukałam po pasmanteriach zatrzasków, by ją naprawić, ale nigdzie nie znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']widzisz , a ja na ringach widuje psy w kompletach wystawowych , mało kiedy w ringówkach.
każdy ma to co lubi .... ja bardzo lubie te komplety ... tylko nie lubie ich ceny :diabloti:[/QUOTE]

a nie sprawia to, ze np szyja wydaje sie krotsza?
czy to jest niewazne?

psu na pewno jest wygodniej w czyms takim niz na zwyklej ringowce nie mowiac juz o zaciskowym lancuszku "dla zaawansowanych", ktorzy juz zakumali, o co chodzi w bieganiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']a nie sprawia to, ze np szyja wydaje sie krotsza?
czy to jest niewazne?

psu na pewno jest wygodniej w czyms takim niz na zwyklej ringowce nie mowiac juz o zaciskowym lancuszku "dla zaawansowanych", ktorzy juz zakumali, o co chodzi w bieganiu.[/QUOTE]

pokażę Ci moją suczkę , w takim komplecie wystawowym , sama oceń.
[url]http://www.penn-staff.pl/images/stories/NEW_WWW/WYSTAWY/2010/radom2010/radom2010-3.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

ja bylam na miedzynarodowce widzialam staffiki wlasnei w skorzanych czarnych kompletqach z takimi tam złotymi zdobieniami kwadraciki czy cos;) wytłumaczyłam sobie prosto taki silny i masywny pies na ringówce no jak? a wtedy miała nawet miejsce sprzeczka miedzy dwoma z nic;) na ringówce nie wiem jak by to sie skończylo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...