Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Prawdziwy facet rozu sie nie boi:D moj mial rozowa obroze z el perro (i to ta pudrowa, wiec w ogole kosmos:p) i wygladal w niej zarabiscie. I serio zadnej roznicy mu nie robi czy ma na sobie roz czy jakikolwiek inny kolor;)

a masz fotkę?

ogólnie chodzi mi jak el perro na owczarze wygląda :)

Link to comment
Share on other sites

Angina, mówisz, że do Hamiltona pasuje kolorystycznie? Dla nas ta obróżka za delikatna, nawet małego terierka nie odważę się na niej prowadzić, muszę coś solidniejszego znaleźć.

Nasza obroża jest bardzo masywna i wygląda na wytrzymałą.. Przekonamy się wkrótce..
Link to comment
Share on other sites

a masz fotkę?
ogólnie chodzi mi jak el perro na owczarze wygląda :)

Juz tu kiedys wrzucalam go w tej obrozy. Teraz tego nie zrobie, bo laptop mi padl i zdjec nie mam, a nowych nie zrobie, bo obroza po wyjezdzie nad morze pordzewiala i juz nawet sama nie wiem, gdzie ona jest.
Ogolnie obroza fajna, ladnie wygladala, dobrze sie ukladala (chociaz nasza miala 2,5cm plus polar to masywna nie byla) i gdyby nie to, ze teraz zatrzaskow uzywam to kupilabym jeszcze jakas w ostrym kolorze:)
Link to comment
Share on other sites

Muszę powiedzieć, że po tych zdjęciach waszych nie mogłam wytrzymać i przejeździłam krakowskie biedronki w poszukiwaniu różowego kompleciku :D wszystko pięknie, ale wolę jak smycz jest węższa od obroży, ew. w takiej samej szerokości...
Jak ktoś ma za dużo czasu tak jak ja to niech się przejedzie do biedry na wzgórzach krzesławickich, tam jest tego pełno (zdjęcie), jeszcze coś tam można znaleźć na os. Strusia (ale np. różowego kompletu nie było), a w reszcie może ze 2-3 rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Lucky, fajnie jej :) Przypomina mi naszą tymczasową Trufelkę, tylko T. ma dłuższe łapki. Szkoda, że nasza jest dzika, obroże musi nosić bardzo mocne i półzaciskowe.

 

Angina, dzięki za fotki! Faktycznie świetnie pasuje! Muszę się rozejrzeć na jakiejś wystawie, bardzo mi się moja blondyna w tym różu spodobała i chętnie bym dokupiła taką mocniejszą obrożę. Za to dobrałam adresówkę, troszeczkę się odcień różni, ale nieznacznie.

 

IMG_1395mm.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

smr4t3.jpg
Mamy różowy, oczojebny komplecik z biedronki :D
Ku mojemu zdziwieniu, na max pomniejszeniu komplet był za mały.. :o

Obroża ma 16mm szerokości, smycz 19mm, dość masywny karabińczyk, jednak nam to jakiegoś większego problemu nie sprawia. Obroża, jak i smycz są podszyte neoprenem :)
 

 

 Piękny! 

Bardzo ładny ten róż :D.

 

 

Dokładnie!

 

11430286_972805866104249_16106067_n.jpg?

 

 

 

 

 

:D

 

 

Muszę powiedzieć, że po tych zdjęciach waszych nie mogłam wytrzymać i przejeździłam krakowskie biedronki w poszukiwaniu różowego kompleciku :D wszystko pięknie, ale wolę jak smycz jest węższa od obroży, ew. w takiej samej szerokości...
Jak ktoś ma za dużo czasu tak jak ja to niech się przejedzie do biedry na wzgórzach krzesławickich, tam jest tego pełno (zdjęcie), jeszcze coś tam można znaleźć na os. Strusia (ale np. różowego kompletu nie było), a w reszcie może ze 2-3 rzeczy.

 

Cudo umieram noo :(

Byłem dzisiaj w biedrze, chciałem pooglądać te kompleciki ale u mnie już ani sztuki. Ale znając życie za tydzien do Rydułtów zwiozą całe kartony tych komplecików i będą po 10zł to może wtedy się skuszę ;D

 

 

U nas to samo - zostały same z amortyzatorem i szarobure :( a mi się marzył fiolet + róż :(

Link to comment
Share on other sites

Ktoś ma może seledynowy softshell z Kudłatego? Chciałam takie właśnie podszycie do obroży i dostałam odpowiedz, że w tym kolorze materiał jest cieńszy od pozostałych, zastanawiam się, czy się zdecydować, czy zmienić koncepcję...

A jakby ktoś miał fotkę, jak "na żywo" się prezentuje ten kolor to również byłabym wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie chciałabym, żeby podszycie było grubsze, dlatego zmartwiło mnie, że akurat seledynowy jest cienki...może poprosić o podwójną warstwę? Tylko czy to nie będzie przesada znowu? A może macie porównanie grubości w stosunku do hurttowego softshella? Bo tylko w szelkach mam tego typu podszycie i chciałabym, żeby w obroży też tej grubości było, może nawet ciut grubsze

 

edit:

pomyliło mi się już wszystko- w hurttach jest przecież neopren nie softschell

Link to comment
Share on other sites

Mam dwukolorowe guardy z dogstyl: turkus i pomarańcz, do tego pleciona smyczka w takich samych kolorkach. Jak myslicie lemury/szopy pomarańczowe będą pasowały do tego kompletu z czarnym podszyciem czy racze szukać czegoś w niebieskim z pomarańczowym podszyciem,a może  podszycie dla lemurów/szopów niebieskie/turkusowe... Chociaż nie mogę sobie tego wyobrazić.

Link to comment
Share on other sites

Chwalimy się! I przy okazji chwalimy firmę :p Wreszcie zdecydowałam się na sledy, padło na Hifice a wybór nie był prosty :)

 

[URL=http://s248.photobucket.com/user/Prejska/media/11427899_10204138194685970_997210817_n.jpg.html]11427899_10204138194685970_997210817_n.j[/URL]

 

[URL=http://s248.photobucket.com/user/Prejska/media/11637974_10204138196206008_1683882014_n.jpg.html]11637974_10204138196206008_1683882014_n.[/URL]

 

[URL=http://s248.photobucket.com/user/Prejska/media/11121041_10204138196926026_1465760591_n.jpg.html]11121041_10204138196926026_1465760591_n.[/URL]

 

Jakby ktoś się zastanawiał nad firmą, polecam Hifice! Bardzo fajny kontakt, ułatwione zdejmowanie pomiarów, co w przypadku sledów proste nie jest ;) Jakość wykonania mnie powaliła, dopracowany każdy szczegół :) Mamy też linę z amortyzatorem, inna niż wszystkie - posiada 2 amortyzatory, zapowiada się super :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...