Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Ma ktoś szelki hurtty Y 55 i mógłby nam zmierzyć rzeczywiste wymiary? Bo mamy 60, trochę odstają przy bieganiu i chciałabym zobaczyć, czy rozmiar mniejsze nie byłyby lepsze..

 

Szyja +/- 38cm

Klatka piersiowa 36-55cm

 

Swoją drogą będę je sprzedawać (wiśniowe). Tak tylko mówię... :D

Link to comment
Share on other sites

Ktoś ma może seledynowy softshell z Kudłatego? Chciałam takie właśnie podszycie do obroży i dostałam odpowiedz, że w tym kolorze materiał jest cieńszy od pozostałych, zastanawiam się, czy się zdecydować, czy zmienić koncepcję...

A jakby ktoś miał fotkę, jak "na żywo" się prezentuje ten kolor to również byłabym wdzięczna :)

My mamy czarny, nie jest wcale taki cienki, ale dość sztywny choć z czasem może się ,,wyrobić".

Link to comment
Share on other sites

attachicon.gifFoto 2 (1) JPGarrow-10x10.pngattachicon.gifFoto 1 (1) JPGarrow-10x10.png

A w ogóle co myślicie? Chociaż przez ten włos to chyba ciążko jest zobaczyć, że odstaje :(

Nie odstają, tylko wspierają się na kudełkach, obfitych zresztą, wyglądają ładnie, tylko pies musi się do nich przyzwyczaić, zawsze po założeniu pierwszy raz, psiaki dostają jakiegoś dziwnego paraliżu jakbyśmy je torturowały, mam ten sam problem przy zarośniętym goldenie ;) teraz śmiga w swoich julkach pasowych i siodłowych jak w drugiej skórze :)

Link to comment
Share on other sites

Chwalimy się! I przy okazji chwalimy firmę :P Wreszcie zdecydowałam się na sledy, padło na Hifice a wybór nie był prosty :)

 

11121041_10204138196926026_1465760591_n.

 

Jakby ktoś się zastanawiał nad firmą, polecam Hifice! Bardzo fajny kontakt, ułatwione zdejmowanie pomiarów, co w przypadku sledów proste nie jest ;) Jakość wykonania mnie powaliła, dopracowany każdy szczegół :) Mamy też linę z amortyzatorem, inna niż wszystkie - posiada 2 amortyzatory, zapowiada się super :)

 

Kochana pańcia! Potrafi uszczęśliwić pieska :D :D :D

Daj znać jak się szele sprawdzają!

Link to comment
Share on other sites

My mamy czarny, nie jest wcale taki cienki, ale dość sztywny choć z czasem może się ,,wyrobić".

Mi chodziło konkretnie o ten seledyn, ale mimo wszystko dziękuję za podpowiedzi :) w końcu zrezygnowałam z tego koloru i wzięłam czarny softshell

Link to comment
Share on other sites

Ten softshell jest faktycznie taki dobry? Planuje zakupić obrożę i zależy mi, żeby nadawała się do wody i błota, a co za tym idzie, żeby łatwo ją można było doprać i żeby szybko schła. 
I teraz nie wiem czy lepsza jest siateczka czy softshell? 

Link to comment
Share on other sites

Ten softshell jest faktycznie taki dobry? Planuje zakupić obrożę i zależy mi, żeby nadawała się do wody i błota, a co za tym idzie, żeby łatwo ją można było doprać i żeby szybko schła. 
I teraz nie wiem czy lepsza jest siateczka czy softshell? 

Naszą obrożę z  softshellem (różowym) wczoraj wrzuciłam do pralki po błotnej kąpieli (:D) i po praniu jak nowy, kolor nadal żywy. I plusem jest to, że bardzo szybko schnie ;) Siateczka też się u nas sprawdza chociaż włosy się bardziej czepiają. 

Link to comment
Share on other sites

Dzierki za odp. :) Zastanawiam się czy ta siateczka się nie poszarpie i nie zmechaci po praniu w pralce?

 

Siateczka się nie mechaci po "jechaniu" szczotą :P a tak najczęściej piorę psie rzeczy. Ale chyba bym brała softshell, siateczka dość długo schnie, a podobno soft nie.

Link to comment
Share on other sites

Ten softshell jest faktycznie taki dobry? Planuje zakupić obrożę i zależy mi, żeby nadawała się do wody i błota, a co za tym idzie, żeby łatwo ją można było doprać i żeby szybko schła. 
I teraz nie wiem czy lepsza jest siateczka czy softshell? 

Jest :) Clay jest hardkorowym brudasem a softshell to najlepsze podszycie jakie miałam kiedykolwiek .

Bardzo łatwo schodzi brud i dość szybko schnie (porównywalnie do siateczki według mnie) .

Porównując neopren z szelek hurtta a softshell z kudłatego art to ja stawiam na softshell jednak :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...