Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Kesja, też patrzyłam na fioletowe (i różowe) i widziałam tylko S-ki.

Skusiłam się w końcu na jeden komplet - różową żarówiastą S-kę i wydaje mi się, że jak na swoją cenę jest ładnie wykonany. Tyle, że jak dla mnie zbyt masywny karabińczyk i... plastikowe półkółko przy obroży.

 

A widziałaś może komplety z amortyzatorem inne niż granatowe?

Link to comment
Share on other sites

Jutro będę w biedrze to zobaczę :)

super, będę wdzięczna :)

 

Kesja, też patrzyłam na fioletowe (i różowe) i widziałam tylko S-ki.

Skusiłam się w końcu na jeden komplet - różową żarówiastą S-kę i wydaje mi się, że jak na swoją cenę jest ładnie wykonany. Tyle, że jak dla mnie zbyt masywny karabińczyk i... plastikowe półkółko przy obroży.

 

A widziałaś może komplety z amortyzatorem inne niż granatowe?

No właśnie te kolory przyciągnęły moją uwagę, ale że różu mamy już dużo ( :P ), to stawiam teraz na fiolecik :)

U nas z amortyzatorem też tylko granat :( ale w mojej biedrze zazwyczaj jest mało rzeczy, ostatnio psich zabawek tylko kilka wyłożyli..

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za porady :) Szelki miały swój dzień testowy na skałkach na Jurze Krakowsko Częstochowskiej, przednia obręcz była dociągnięta na maxa, trochę odstawały z przodu, ale psu ani trochę nie przeszkadzały (a ja jakoś przymknęłam na to oko ;)). Chyba jednak zostawię ten rozmiar, bo sprawdziły się naprawdę super, sunia zadowolona, bo namoczone w wodzie spełniały rolę kamizelki chłodzącej, a przy wdrapywaniu się na skały byłam spokojna, że mi się z nich nie wysmyknie i łatwo ją było asekurować bez dyskomfortu dla niej. Chyba muszę się po prostu przyzwyczaić do takiego modelu szelek ;)

[attachment=14067:DSC02132.JPG]

Link to comment
Share on other sites

Po waszych postach pobiegłam do biedry bo miałam chrapkę na ten niebieski komplet no i jest :) M-ka okazała się całe szczęście idealna dla Jariego. Obroża fajna z rączką, jeszcze nie próbowałam tego patentu ale może okazać się przydatna ( o ile utrzyma tego debila haha). Smycz z amortyzatorem fajna, ale chyba zbyt niebezpiecznie byłoby prowadzić na niej mojego pieska :D 

VuwYpxd.jpg

hlw2ds5.jpg

A tak to tych rzeczy był cały koszyk, ale chyba niektóre kolory występują tylko w jednym rozmiarze. 

Link to comment
Share on other sites

Ja też byłam w biedrze dziś, jednak nie kupiłam, bo waham się.. Korci mnie ten różowy komplet, ale jest mały problem. Regulacja jest od 28 cm a Xena ma tyle w szyi, i obawiam się, że będzie na nią za duży i z niej spadnie.. Brać, czy nie brać?

Link to comment
Share on other sites

Ja też byłam w biedrze dziś, jednak nie kupiłam, bo waham się.. Korci mnie ten różowy komplet, ale jest mały problem. Regulacja jest od 28 cm a Xena ma tyle w szyi, i obawiam się, że będzie na nią za duży i z niej spadnie.. Brać, czy nie brać?

Szyjesz dla niej różne akcesoria, no nie? To w razie czego będziesz umiała też skrócić regulację :P

Link to comment
Share on other sites

Te komplety w biedronce występują tylko w kilku kolorach zależnie od rozmiaru , Lka czyli rozmiar mojego psa są tylko czerwone z odblaskiem i czarne całe .

Mke kupiła moja znajoma oczojebną zieloną z odblaskiem , bardzo mi się podobał ten komplet , fajnie wykonany , neopren od spodu , przekładane kółko .

Jej pies 18 kg narwany do innych psów i tfu tfu póki co komplet żyję .

Mi niestety nie podpasowały kolory w Lkach a Mki za wąskie na mojego .

Jednak jak na biedronke to super rzeczy , te pętle sznurowe też mi się podobały bardzo ale tu już się bałam o zerwanie bo wyglądały mniej porządnie .

 

 

 

 

BBeta super! chociaż kolor tego neoprenu .. :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...