Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

prezent na 10 urodziny 

DSC03353_zpsqo7ih8ek.jpg

 

DSC03365_zpsahfuwqit.jpg

 

DSC03371_zpsdviruxbf.jpg

 

Sto lat chłopie!! Wygląda nieziemsko! :))

 

Dziękujemy 

 

 

tak, rozmiar S zamawiałam w sklepie outdoor24.

 

Dla Setki będę chciała w przyszłości M, a dla Bolsa będę miała dylemat, najpierw przymierzę mu Mke 

 

czas strasznie szybko leci....  dziękujemy 

 

Owsiki w ZeroDC

DSC03412_zpskfzqoexk.jpg

 

DSC03436_zpsncdslopg.jpg

 

DSC03440_zpsx4nj1pwo.jpg

 

Fajnie wyglądają! Setka jest podcięta? :)

 

Wstawiam Vegę w wersji kaleki tucznik dla Agnes (chciałam Ci wysłać PW ale masz zapchaną skrzynkę :( ), RW rozmiar M.

 

18054258496_fe9e4c91f8_o.png

 

Wow, wygląda super ! :)

 

gato, piękny widok, ogólnie szelki na psach krótkowłosych prezentują się lepiej niż u kudłaczy gdzie je można kupić najtaniej może ktoś podpowie.

 

Niestety, to prawda :(

Link to comment
Share on other sites

To chyba zależy od tego, jak blisko pach leży ten pasek. Może przesunięcie tylnej obręczy trochę dalej by pomogło?
U nas bardziej niż tak się ta taśma nie przesunie na podszyciu:

Dzięki, spróbuję w takim razie poluźnić przednią obręcz to może wtedy i tylna pójdzie dalej. Zobaczę czy to cos da :) tak jak lezy u was ten pasek to u nas się układa z drugiej strony i tak powinno byc moim zdaniem...
Link to comment
Share on other sites

Jakie szelki nadawałyby się do ciągnięcia ciężarków poza szelkami do wp? Maksymalny ciężar wynosiłby 2kg, pies waży 10kg. Szelki do wp są dosyć drogie i szukam czegoś tańszego.

Szelki tzw pociągowe czyli po prostu norwegi z bardzo szerokim miękkim przodem z dwoma dodatkowymi kółkami na bokach .

Dokupić do tego możesz dłuuugi dwójnik (zaczepiasz o te kółka i masz dodatkowe kółko z tyłu szelek trochę jak w sledach ) .

DSC04788.jpg?t=1304494042

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, spróbuję w takim razie poluźnić przednią obręcz to może wtedy i tylna pójdzie dalej. Zobaczę czy to cos da :) tak jak lezy u was ten pasek to u nas się układa z drugiej strony i tak powinno byc moim zdaniem...

Dziwne, skoro z drugiej strony jest ok. Może w środku ta taśma jest jakoś przesunięta? Ale mam nadzieję, że po prostu poluzowanie przodu pomoże. 

Link to comment
Share on other sites

Dziwne, skoro z drugiej strony jest ok. Może w środku ta taśma jest jakoś przesunięta? Ale mam nadzieję, że po prostu poluzowanie przodu pomoże.

Sprawdzałam i wydaje się być ok. Ale ewidentnie z tej jednej strony pasek ma tendencję do skręcania się na bok. Aż się zaczęłam zastanawiać czy to nie kwestia jakiegoś złego uszycia...
Link to comment
Share on other sites

Pierwszy spacer, szelki Julius K9 paskowe spisały się doskonale :) nie przekręcają się, nie spiłowały, druga skóra na psie. Na początku wydawaly się sztywne ale psu to nie przeszkadza. Nie ciągnie na nich bardziej niż na innych ;) rączka trochę, drapie ktoś nie przemyslał funkcjonalności rzepa ale to taki niewielki defekcik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...