Jump to content
Dogomania

dcz

Members
 • Content Count

  478
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Excellent

About dcz

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Danusiu, cały czas podczytuję Twój temat i jestem pełna podziwu, masz tak dobre serce dla wszystkich potrzebujących. Oby więcej tak pozytywnych osób było, inaczej wyglądałaby bezdomność psów, kotów i innych zwierząt. Mam nadzieję, że Emilka i Bulimka znajdą w końcu odpowiedzialną rodzinę. Zawsze chciałam mieć więcej niż jednego psa ale mój jest taki chory, że miesięcznie wydatki przekraczają utrzymanie kilku zdrowych psiaków, szkoda, wielka szkoda. Psy w stadzie lepiej się czują. Jest jeszcze kocio zawsze to futrzany kumpel :)
 2. Na szybko do veta, biochemia okropne wyniki. No nie da się przez neta pomóc. Współczuję. Nie zmuszaj do jedzenie jedynie co jakiś czas podaj wodę do picia jak nie chce pić to łyżeczkami. Parametry wskazują na uszkodzenie lub zapalenie wątroby, może być kamica. Kończ urlop już teraz i do veta nie ma wyjścia ....
 3. Trzeba wykonać test cPLI wykluczy lub potwierdzi zapalenie trzustki. Oczywiście odżywianie pozajelitowe tak jak aktualnie robicie.
 4. becia166, karmiłam psa Koebersem wersja z jagnięciną do namaczania dla psów wrażliwych, nawet niezła, potem skusiłam się na duże krokiety chyba to było supermix-krokietten porażka całkowita, pies to co zjadł do wydalił, kupy olbrzymie w karmie duża ilość dziwnych włókien jakby wysuszona skóra wołowa lub sierść. Nie polecam, oddałam tę karmę dobermance i spostrzeżenia opiekuna suczki takie jak moja bardzo słaba przyswajalność. W składzie jest duża ilość mąki pszennej. Nie polecam tych karm. Co do biegunki może za szybko zmieniałaś karmę przechodzi się stopniowo przez okres 7 dni.
×
×
 • Create New...