Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='rashelek']To może jakaś stara seria też? Jak legendarne Mki do 35kg ;)
Na stronie Flexi takich nie ma i nigdy się z takimi nie spotkałam, chociaż może faktycznie jeszcze gdzieś w odmętach Allegro są.

A'propos to jakaś nowa seria Flexi Vario wyszła, całkiem fajne są :D [URL]http://www.flexi.de/de/produkte/vario/vario-seil-leinen/[/URL][/QUOTE]

Na pewno kupowałam je dalej niż rok temu, czy są dalej nie wiem, bo Flexi już mnie nie interesują :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermaister']Zamówiłam szelki od DS :D juz sie nie moge doczekać aż przyjdą :)[/QUOTE]

Jakie? :D

[quote name='omry']Na pewno kupowałam je dalej niż rok temu, czy są dalej nie wiem, bo Flexi już mnie nie interesują :eviltong:[/QUOTE]

Czasem się uda trafić na starą serię, ale trzeba mieć dużo szczęścia ;) Ja też już na bieżąco nie jestem, bo Flexi się pozbyłam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Ta flexi maxi jeszcze nie tak dawno byla dostepna, wiec nie jest to wersja "archiwalna" ;)[/QUOTE]

Może ją wycofali na rzecz Gianta? Ja się nie spotkałam z taką, ale może faktycznie poszukaj na Allegro czy Tablicy używki ;)

[quote name='cockermaister']norweskie zieleń neon[/QUOTE]

Zwykłe czy z jakimś wzorkiem? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Ta flexi maxi jeszcze nie tak dawno byla dostepna, wiec nie jest to wersja "archiwalna" ;)[/QUOTE]

Chyba jednak "archiwalne" ;)
Pytałam jakiś czas temu w zoologiku, bo chciałam drugą Flexi Maxi (jedną mam już 4 lata i działa bez zarzutu), to pani mi powiedziała, że już nigdzie nie dostanę. Na Allegro też nie ma...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Bez sensu, że wycofali tę Flexi 8 m taśmową. Ja ją bardzo lubię. Po co wycofywać coś co jest dobre i sprawdzone :roll:.[/QUOTE]
Zrobili w zamian 8m taśme w wersji giant L , jest podobnej wagi co maxi 8m a zaryzykowałabym nawet stwierdzenie że lżejsza bo miałam jakiś czas tą maxi a mam teraz giant L i ten giant L o niebo wygdniejszy zarówno w ręku jak się trzyma jak i w użytku .

Link to comment
Share on other sites

a do mnie dotarł furkidz :D A i jestem ciekawa, co świątecznego będzie :lol:[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lRrVCRaMwcc/UoPD-YuvF_I/AAAAAAAADiU/9chAUaw-2KM/s512/IMG_1978 - Kopia.JPG [/IMG][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-A6E0vM6H7_4/UoPD5_yefGI/AAAAAAAADh8/ZwQXsPF7_DY/s512/IMG_1970.JPG[/IMG]

Edited by Angi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...