Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Angi']dzięki :D

a ja oczekuję na szał zimowych wzorów, mam ochotę na renifery :grins:[/QUOTE]


ja też czekam. :diabloti: z DS nie podobają mi się zbytnio te drukowane tasiemki, więc w tym roku postawię raczej na Furkidza. mam nadzieję, że będą mieli te słodkie pierniczki, które ma teraz PSDD.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi'][IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1470318_612603588821876_1769296804_n.jpg[/IMG]

to mi się jeszcze podoba :D ale stawiam na renifery :D jak nie będzie to nie zamówię :evil_lol:[/QUOTE]
Ni ta jest fajna, ladne ma kolory. Tylko nie wiem po co te sowy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorka1403']Ta tasiemke mialam 2 lata temu tylko z niebieskim tłem fajna była bo ona haftowana. Drukowanych nie lubie są kompletnie nie wytrzymałe i po tygodniu nadruk się ściera tak o przy zwykłym noszeniu[/QUOTE]


Poważnie ?
A moi noszą i jakoś nic im się nie ściera ...mimo że noszą zdecydowanie niezwykle ...


A i mam pytanie do obrożowych "guru" - podonosiłyście już do Inspekcji Handlowej, Biura Ratowania Klienta i tym podobnych instytucji na rozpadające sie akcesoria Hurtty ? Czy może za wysokie progi ?

Link to comment
Share on other sites

właśnie ja ogólnie się zdziwiłam..bo sasza większość obróż ma od marty i po prostu może z nimi robić wszystko a one nadal zostają takie jakie były, szelki od marty wytrwały dwa tygodnie nad morzem i moczenia dzień w dzień po pare godzin i nic. a tu takie coś-oczywiście to nie wina marty- bo druk to druk ma prawo się zetrzeć, ale nie myślałam że to nastąpi po dosłownie dwóch tygodniach zwykłego noszenia po domu (bez pływania, szaleństw po krzakach i pralki)

wygląda to tak i mniej więcej na całej obroży
[IMG]http://imageshack.us/a/img35/5320/mjd.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4']

A i mam pytanie do obrożowych "guru" - podonosiłyście już do Inspekcji Handlowej, Biura Ratowania Klienta i tym podobnych instytucji na rozpadające sie akcesoria Hurtty ? Czy może za wysokie progi ?[/QUOTE]
wysłałyśmy już listy do papieża i prezydenta, bo tego nie można tak zostawić!


serio, chyba nie przystoją takie durne teksty moderatorowi jednak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilacly']U nas tasiemki - Superman i Troskliwe Misie - po mało intensywnym użytkowaniu również zaczęły mieć takie rysy jak na zdjęciu powyżej.[/QUOTE]

Kurczę, ja właśnie ostatnio na naszych Batmanach zauważyłam podobne kreski (narazie delikatne) tylko pionowe, wygląda to tak jakby materiał był ciut za mocno naciągnięty? Powstają takie białe prześwity, zwłaszcza w miejscu szwów. To moje ulubione obroże, używamy ich codziennie, mam nadzieję, że jaki się zużyją to tasiemka jeszcze będzie dostępna, bo na pewno zamówię kolejne:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']a żebyś się nie posrała!

nikt z Tobą niczego nie będzie zamawiał, żadnych pieprzonych obroży z wątku obrożowego, bo jesteś rozwydrzoną i niewychowaną histeryczką.[/QUOTE]
żanująca jest ta twoja wypowiedź, serio :p
[quote name='a_niusia']eeej, a czy ktos ma te sliczne pandusie z furkidz?:))[/QUOTE]
też się podpinam, chciałam zamówić a stanęło na duszkach :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...