Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Olson']a żebyś się nie posrała!

nikt z Tobą niczego nie będzie zamawiał, żadnych pieprzonych obroży z wątku obrożowego, bo jesteś rozwydrzoną i niewychowaną histeryczką.[/QUOTE]
Yeah... beach! :evil_lol:

O co chodzi z tymi Hurttami? Moja stała się ulubioną obrożą, ostatnio wrzuciłam ją do pralki na 60 stopni i oprócz tego, że jest czysta jak nowa, to nic się z nią nie dzieje :razz: Chętnie zamówiłam bym jeszcze jedną w innym kolorze, niestety... cena ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Ktoś więcej coś wie o tej stronie ? Faktycznie warto tam sobie wykupić paczuszke ?[/QUOTE]

Na stronie w paczkach jest pokazana prototypowa, to zobacz sobie co tam było. Ciężko powiedzieć, czy warto, bo nie wiesz co dokładnie będzie w paczce ;). To chyba odpowiednik zachodniego Barkboxa, nawet kolorystka strony podobna.

Niektórzy chyba nie wiedzą, że na tym forum jest opcja ignorowania użytkowników :grins:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']a żebyś się nie posrała!

nikt z Tobą niczego nie będzie zamawiał, żadnych pieprzonych obroży z wątku obrożowego, bo jesteś rozwydrzoną i niewychowaną histeryczką.[/QUOTE]
Trochę kultury! Niewychowana i rozwydrzona to chyba ty jesteś -_-
Nie pasuje? To nie czytaj! -_-


[quote name='Lucky.']hahah :klacz:

ja jestem już chyba po odwyku :D[/QUOTE]
Zostawię bez komentarza.. -_-

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam sobie filmik z testowym Animibox, kilka dni temu już. Ogólnie idea ciekawa, fajna, ale ceny nie za bardzo. Mi pasuje, bo pies mały, jednak mimo wszystko z cen mogliby trochę zjechać biorąc pod uwagę, że nie wiadomo co w kartonie przyślą.

A wypowiedź Olson? Zupełnie na jej poziomie. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Jak dla mnie za drogo dla dużego psa 79zł... i być może wsadzą Ci coś do tej paczki czego nigdy nie użyjesz....dla ludzi kosztuje 49zł i naprawdę fajne kosmetyki można znaleźć w pudle warte dużo więcej niż to pudełko...[/QUOTE]
ślepa ja, czas nosić oksyyy :oops:

Edited by Angi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']żanująca jest ta twoja wypowiedź, serio :p
[/QUOTE]

tak? a może nauczmy się nazywać rzeczy i zachowanie po imieniu?

ktoś kto w kółko spamuje, i robi syf w wątkach to po prostu troll. ale, że koleżanka niestety nigdy nie czytała netykiety to trzeba nazwać ją po imieniu. przykro mi, takie życie.

Link to comment
Share on other sites

no olson trochę pojechałaś za ostro że tak rzeknę. Jednak fakt jeśli nikt się nie odzywa na pw do ciebie to widocznie nikt nic nie chce. nie musisz tutaj nakazywać i zmuszać kogokolwiek do czegokolwiek.

te animiboxy troche drogie tym bardziej ze nie wiadomo co tam w srodku znajdziesz....ale dla ludzi, fakt może by było ciekawe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Obejrzałam sobie filmik z testowym Animibox, kilka dni temu już. Ogólnie idea ciekawa, fajna, ale ceny nie za bardzo. Mi pasuje, bo pies mały, jednak mimo wszystko z cen mogliby trochę zjechać biorąc pod uwagę, że nie wiadomo co w kartonie przyślą.

A wypowiedź Olson? Zupełnie na jej poziomie. ;)[/QUOTE]
Ogółem się o wszystko przyczepia.. to jej nie pasuje, to też nie... jak jej forum nie pasuje to niech nie wchodzi..

[quote name='dorka1403']no olson trochę pojechałaś za ostro że tak rzeknę. Jednak fakt jeśli nikt się nie odzywa na pw do ciebie to widocznie nikt nic nie chce. nie musisz tutaj nakazywać i zmuszać kogokolwiek do czegokolwiek.

te animiboxy troche drogie tym bardziej ze nie wiadomo co tam w srodku znajdziesz....ale dla ludzi, fakt może by było ciekawe :)[/QUOTE]
Tylko pytam, i proszę.. Może ktoś się zgłosi.. :D

[quote name='Olson']tak? a może nauczmy się nazywać rzeczy i zachowanie po imieniu?

ktoś kto w kółko spamuje, i robi syf w wątkach to po prostu troll. ale, że koleżanka niestety nigdy nie czytała netykiety to trzeba nazwać ją po imieniu. przykro mi, takie życie.[/QUOTE]
Czytałam netykietę, i nie spamuję.. Nie pasuje = nie czytaj i nie odpisuj, bo teraz to ty trolujesz! :lmaa::spam2:

Link to comment
Share on other sites

Kocham tę opcję. :loveu: A ja się zastanawiam czy na Gwiazdkę Nicolasowi kupić turkusowy zestaw z DS czy może zielony (ale taki neonowy)... Bo na urodziny kupię mu Julki i tu też wybieram pomiędzy dwoma kolorami, tymi samymi. Chciałabym, aby zestaw był np. turkusowy, a Juli zielone, albo na odwrót. Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi. Ale nie wiem, jakie kolorki wybrać najpierw, grr. :placz:

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony Olson przesadziła. Z drugiej - ile razy można czytać te same pytania albo prośby? A i tak kończy sie na tym, że "jednak nie zamówię, bo cośtam"...

Nie offtpopując - z świątecznych wzorków strasznie podobają mi się z PSDD te pierniczki :loveu: I taka granatowa w śnieżynki też jest super :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']zawsze można kogoś zablokować, proste.. prawda? :D[/QUOTE]
Proste, ale chcę wiedzieć czy "ta" osoba na mnie nic złego nie pisze.. więc nie blokuję na razie.

[quote name='Dioranne']Kocham tę opcję. :loveu: A ja się zastanawiam czy na Gwiazdkę Nicolasowi kupić turkusowy zestaw z DS czy może zielony (ale taki neonowy)... Bo na urodziny kupię mu Julki i tu też wybieram pomiędzy dwoma kolorami, tymi samymi. Chciałabym, aby zestaw był np. turkusowy, a Juli zielone, albo na odwrót. Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi. Ale nie wiem, jakie kolorki wybrać najpierw, grr. :placz:[/QUOTE]
Weź zielony z DS, a turkusowe Julki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Z jednej strony Olson przesadziła. Z drugiej - ile razy można czytać te same pytania albo prośby? A i tak kończy sie na tym, że "jednak nie zamówię, bo cośtam"...

Nie offtpopując - z świątecznych wzorków strasznie podobają mi się z PSDD te pierniczki :loveu: I taka granatowa w śnieżynki też jest super :D[/QUOTE]
Ja już mam zamówienie wybrane tyle że cena nie przekracza 50 zł i szukam osoby żeby wspólnie zamówić :D

[quote name='Kasi i Lena']Dorianne, zielony neon zestaw i turkusowe julki:loveu:[/QUOTE]
Widzę że mamy podobny tok myślenia : )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucky23']Ja już mam zamówienie wybrane tyle że cena nie przekracza 50 zł i szukam osoby żeby wspólnie zamówić :D


Widzę że mamy podobny tok myślenia : )[/QUOTE]

Spróbuj popytać na tym podforum [url]http://www.dogomania.pl/forum/forums/59-Spacery[/url] co prawda niewiele się tam dzieje ale może znajdziesz kogoś ze swojej okolicy. Szkoda że mieszkamy daleko od siebie bo właściwie jakieś pierdułki bym zamówiła ale też mi nie przekroczy 100zł żeby przesyłka była darmowa.

Widać gust mamy podobny ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie początkowo stawiałam na odwrót, ale później zwątpiłam. Bo zobaczyłam, jak jedna z owiec Szury świetnie wygląda w zielonym i wpadłam... Jeszcze sobie pooglądam zdjęcia i zobaczymy. Muszę się z tym myśleniem pospieszyć, żeby niedługo zamówić, aby przed Gwiazdką już to mieć u siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorka1403'][URL]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/561984_319295211544684_1349295865_n.jpg[/URL] już jej nie ma[/QUOTE]
[quote name='Dink']Chyba chodzi o te [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=319295211544684&set=a.147118675429006.32525.146724568801750&type=1&relevant_count=1&ref=nf[/URL][/QUOTE]


Dzięki, taka sobie kolorystycznie ale wzór fajny.

Link to comment
Share on other sites

właśnie jak dla mnie taka szarobura..nie kojarzy mi się ze świętami, dla mnie święta to biel, czerwień, zieleń, złoto, srebro :)

ja zamówiłam takie o dwie
[IMG]http://pawsitivedog.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_852dbb2dff2c6b18165a97d60e82f3a3.jpg[/IMG]
[IMG]http://pawsitivedog.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_ee11d52abe21f3732498b580db8af045.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...