Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Korenia']Obwód potrzebujemy 58/59, długość paska mamy w naszych norwegach 50 :)[/QUOTE]
O matko :-o Psy są jednak różne..
Ale tu: [url]http://desmond.imageshack.us/Himg542/scaled.php?server=542&filename=tnimg5279.jpg&res=landing[/url] widać, że ma taki dosyć "masywny" front :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']O matko :-o Psy są jednak różne..
Ale tu: [URL]http://desmond.imageshack.us/Himg542/scaled.php?server=542&filename=tnimg5279.jpg&res=landing[/URL] widać, że ma taki dosyć "masywny" front :eviltong:[/QUOTE]
Tak, Amy to 'czołgistka' :evil_lol: Kupić na nią ubranie to dopiero jest wyczyn. Jak długość dobra, to 2 razy mogę ją owinąć w obwodzie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']No ale to nie można twierdzić, ze firma ma dziwną rozmiarówkę mając psa na którego prawie nic 'sklepowego' nie pasuje... ;)[/QUOTE]
Nie no, szele zawsze w sklepie kupowałam i tego problemu nie było ;) u mnie na osiedlu BF chodzi w hurcie, ale niestety mu się bardzo w paszki wciskają. Z tego co pamiętam, ktoś kto miał yorka (być może ty) zastanawiał się czy nie oddać, bo pasek też długością nie pasował i odstawał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']No ale to nie można twierdzić, ze firma ma dziwną rozmiarówkę mając psa na którego prawie nic 'sklepowego' nie pasuje... ;)[/QUOTE]

O przepraszam, Macleather np. pasuje :P Ale już może nie ciągnijmy tego tematu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Nie no, szele zawsze w sklepie kupowałam i tego problemu nie było ;) u mnie na osiedlu BF chodzi w hurcie, ale niestety mu się bardzo w paszki wciskają. Z tego co pamiętam, ktoś kto miał yorka (być może ty) zastanawiał się czy nie oddać, bo pasek też długością nie pasował i odstawał.[/QUOTE]

Wydawało mi się, że pasek mógłby być ok 1cm krótszy ale jak patrzę na wstawiane tu zdjęcia psów to jest identycznie. To były po prostu moje pierwsze norwegi i jeszcze nie wiedziałam jak to ma wyglądać :)

[quote name='evel']O przepraszam, Macleather np. pasuje :P Ale już może nie ciągnijmy tego tematu ;)[/QUOTE]

Hahah, MacLeather to i na moją pasuje ;)

OK. Koniec. Chyba, ze ktoś chciałby mi jeszcze powiedzieć czy mam kupić pomarańczowe czy różowe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

na moje 3 psy hurtta również za mała i to podobnie jak w przypadku dziewczyn o ok 10-15cm.... :D

Ares ma 58cm w obwodzie, przód ok 50cm
Maylok ma 50cm w obwodzie, przód ok 38
Mayka ma ok 75cm, przód ok 60



ja bym wzieła dla yorka pomarańczowe :eviltong: takie przeciwieństwo slodkiego yoreczka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Też skłaniam się ku pomarańczowym bo Lilo ma już jedne takie i chyba całkiem jej pasują:

[IMG]http://img828.imageshack.us/img828/8489/3333se.jpg[/IMG]

Jak kupię różowe to nasili się reakcja otoczenia pod tytułem "ojojoj, jaka śliczna dziewczynka bo ma kucyCZKA" "ma kucyCZKA więc to na pewno dziewczynka" :angryy::angryy: to jest suczka ale bez przesady...

Link to comment
Share on other sites

[B]Barberry[/B] różowy, co tam że ludzie będą ojojować;)
Na moje suki też ten przedni pasek za krótki, tzn. zmieściłyby się ale tylni mógłby być za blisko pach.
Nawet na moją chudą sucze przedni pasek byłby przykrótki o ok 8 cm.

Edited by Kasi i Lena
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']Do mnie dzisiaj doszła obroża i smycz od taks. Cudo. :loveu:[/QUOTE]

i do mnie też, również jestem zachwycona, jutro się podzielę fotkami :) poleciałam dziś na pocztę 5 min przed jej zamknięciem żeby odebrać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kojarzy ktoś z Was smycze z linki/sznura dwukolorowe z czarnym cienkie i w miarę miękkie zakończone takimi pętelkami w słupku z linki.
Często można je spotkać na wystawach.

Może ktoś skojarzy o czym mówię i widział ktoś je na necie albo znanazwę sklepu/producenta ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Kojarzy ktoś z Was smycze z linki/sznura dwukolorowe z czarnym cienkie i w miarę miękkie zakończone takimi pętelkami w słupku z linki.
Często można je spotkać na wystawach.

Może ktoś skojarzy o czym mówię i widział ktoś je na necie albo znanazwę sklepu/producenta ?[/QUOTE]
Mnie do opisu pasuje Gappay.

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie Gappay, nie aż tak miękkie/mechacące.
To nie jest takie widocznie plecione jak warkocz , raczej coś ala linka alpinistyczna, może troszkę rzadszy splot.

Nie umiem wytłumaczyć , chodzi mi o charakterystyczna plecionkę przy karabińczyku- coś takiego :

[URL]http://desmond.imageshack.us/Himg225/scaled.php?server=225&filename=smyczj.png&res=landing[/URL]

Aleksandra Pet Shop coś mi świta, pewnie szyld z wystaw, ale na necie ni dychu.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]i do mnie też, również jestem zachwycona, jutro się podzielę fotkami [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] poleciałam dziś na pocztę 5 min przed jej zamknięciem żeby odebrać [/COLOR]:lol: [/QUOTE]

a ja nie zdążyłam, i jutro też nie zdążę :shake: liczę chociaż na foty bo jak już pisałam komplecik bardzo mi do gustu przypadł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...