Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][B]Witam :)
[SIZE=4][COLOR=Red]Informuje że na [url]www.kora.ovh.org[/url] oraz na [url]www.wojcior.ovh.org[/url] znajdują się zdjecia do pobrania z Wystawy w LESZNIE !!![/COLOR][/SIZE] Na stronie [url]www.kora.ovh.org[/url] są zdjecia spakowane jako pliki rar, a na [url]www.wojcior.ovb.org[/url] zdjecia do zapisania (po przez plik zapisz jako) :)
[SIZE=4][I][COLOR=Red]Wszytkim serdecznie gratuluje ;) :)[/COLOR][/I][/SIZE][/B][B]
Pozdrawiam
Łukasz Wójcik[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

My również gratulujemy wszystkim zwycięzcą z Leszna :)
szczególnie Marcie i Asce :) oraz Darkowi i Quenni :)

Cieszymy się z CACIBA :) mimo że Mumino łysy jak kolano :)

[QUOTE]
psy kl. posrednia
Winterfrost's Pegaso-lok.1, CWC, CACIB
Winterfrost's Pegaso ;-) cudowne rozmnozenie jednym slowem
[/QUOTE]

Też się zastanawiam jak to się stało :) wprawdzie dostałam dwa potwierdzenia :) ale nie przyszło mi do głowy że wpisali nas dwa razy :)
Trudno nam było samemu zrobić sobie konkurencję dlatego jednego z nich nie było ;)

Link to comment
Share on other sites

Czyli Krakow:)

psy szceniat
[COLOR=red]Pavny de Ciukci
[/COLOR]

psy młodzież
[I]Oumiak's BAY OF PASSION[/I]
[COLOR=red]Adventurer Eskimoski Domek[/COLOR]

[I]psy pośrednia[/I]
[I]Winterfrost's PEGASO[/I]
[I]NORBI Srebro Północy[/I]

[I]psy otwarta[/I]
[I]Latrans ANADYR[/I]
[I][COLOR=sienna]ARKTOGEA Trajan[/COLOR][/I]
[COLOR=red]Rick de Ciukci[/COLOR]

[I]psy weteranki[/I]
[I]BURSZTYS[/I]

[I]suki kl szczeniat[/I]
[I]HESPEROS Sądeckie Pieszczochy[/I]
[I]Oksana srebro polnocy[/I]
[I]OLIMPIA Srebro Północy[/I]

[I]suki ml[/I]
[I]Nordic Blue BRILLIANT SHOOTING STAR[/I]
[I]WICHITA GIRL Eskimoski Domek[/I]
[I]Perla Eskimoski Domek[/I]
[I]NARIS ART OF BEAUTY Srebro Północy[/I]
[I]FULL OF ENERGY Potęga Naturalności[/I]
[COLOR=sienna]BELA CHITI OF Chandu[/COLOR]
[COLOR=sienna]SHERRY SASHKA RAY OF LIGHT Eskimoski Domek[/COLOR]
[COLOR=red]Royal Lovely Sun ED
[/COLOR]
[I]suki pośrednia[/I]
[I]SILVER STAR Marakaja FCI[/I]

[I]suki otwarta[/I]
[I]FAMA Sądeckie Pieszczochy[/I]
[I]EVENING FALLS Potęga Naturalności[/I]
[COLOR=red]Happy Hilary ED[/COLOR]
[COLOR=red]EVENING SHINE Nitor Nivalis[/COLOR]

[I]championy[/I]
[I]JAGIENKA[/I]
[I]MERCI Srebro Północy[/I]

[I]suki weteranki[/I]
[I]CRAZY Polarni Przyjaciele[/I]

w psach w klasie otwartej lub championów będzie Winterfrost's CHICHO TERREMOTO, przyjedzie też sunia.

Link to comment
Share on other sites

No to my też się dopisujemy do Krakowa :)

kl.otwarta: PENNYROYAL TEA Fortunatus

tak w ogole to witam wszyskich haszczomaniaków, wkońcu się zarejestrowałam (i dopiero się ucze jak korzystać z forum) więc wybaczcie jesli coś mi pojdzie nie tak :lol: pozdrowionka :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniqe']No to my też się dopisujemy do Krakowa :)

kl.otwarta: PENNYROYAL TEA Fortunatus

tak w ogole to witam wszyskich haszczomaniaków, wkońcu się zarejestrowałam (i dopiero się ucze jak korzystać z forum) więc wybaczcie jesli coś mi pojdzie nie tak :lol: pozdrowionka :p[/quote]


bardzo sie ciesze ze sie skarbie spotkamy:multi: :cool3: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniqe']No to my też się dopisujemy do Krakowa :)

kl.otwarta: PENNYROYAL TEA Fortunatus

tak w ogole to witam wszyskich haszczomaniaków, wkońcu się zarejestrowałam (i dopiero się ucze jak korzystać z forum) więc wybaczcie jesli coś mi pojdzie nie tak :lol: pozdrowionka :p[/quote]

[quote name='flashka-g']bardzo sie ciesze ze sie skarbie spotkamy:multi: :cool3: ;)[/quote]
Ja też:loveu::cool3:;)

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Witajcie :)[/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=Red]Informuje, że nowe poprawione zdjecia z Leszna oraz około 30 nowych zdjęc znajduje sie na stronie [url]www.kora.ovh.org[/url] :)[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4]Zapraszam serdecznie i życzę miłego oglądania :) proszę przy okazji o komentarze w księdze gości :)
Pozdrawiam
[B]Łukasz Wójcik[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dopisujemy się wszystkimi dziesięcioma łapkami pod gratulacjami dla zwycięzców z Leszna :loveu:
Dzięki cudom techniki, dochodziły nas szczątkowe wieści z kraju, ale do końca nie wiedzieliśmy kto oprócz Ashanpi zawojował na tej wystawie :lol:
Słowo "Ashanpi" było w każdym razie, powtarzanie w Talinie wielokrotnie ;)
Gratulacje dla leszczyńskich wojowników! :multi:

Link to comment
Share on other sites

KALISZ
[B][FONT=Tahoma-Bold][SIZE=3][LEFT]Psy - Dogs[/LEFT]
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3][LEFT]Klasa m[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]odzie[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]y - Youth Class 4 602 - 605
Klasa po[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ś[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]rednia - Intermediate Class 3 606 - 608
Klasa otwarta - Open Class 3 609 - 611[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][B][FONT=Tahoma-Bold][SIZE=3][LEFT]Suki - Bitches[/LEFT]
[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3][LEFT]Klasa szczeni[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ą[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]t - Puppy Class 1 612
Klasa m[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ł[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]odzie[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ż[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]y - Youth Class 1 613
Klasa po[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]ś[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=3]rednia - Intermediate Class 4 614 - 617[/LEFT]
Klasa otwarta - Open Class 3 618 -621

psy pośrednia
Winterfros's PEGASO
suki otwarta
EVENING SHINE Nitor NIvalis
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]KALISZ[/B]
[B]Arktogea QUEEN OF NIGHT-klasa otwarta[/B]

[B]Jeżeli ktoś ma ochote obejrzeć pare fotek z wystaw zapraszam na stronke [URL="http://www.dbarctic.pl"][COLOR=green]www.dbarctic.pl[/COLOR][/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmel'][FONT=Arial Black][COLOR=green]a do lublina to co :P:Pnikt sie nie wybiera:P:P:P[/COLOR][/FONT][/quote]

My jesteśmy zgłoszeni, ale chyba nam się nie chce jechać....
Szukamy wolnego weekendu i możliwe, że go własnie znaleźliśmy :p

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że dużo dogomaniaków wybiera się z hasiorami do Kalisza :multi: :multi: . My niestety w tym roku tylko jako widzowie :-( , bo myślałam, że Jura wylinieje całkiem przed wystawą a okazało się, że się w miarę trzyma. No ale trudno będziemy kibicować innym wystawiającym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Przepraszam ze tu pisze ale mam takie pytanie a zarazem prośbę :

Czy bedze ktoś w Szczecinie na wystawie i moglby mi uzyczyc pieska na Mlodego Prezentera ??;)


Zgory bardzo dziekuje ;)

Pozdrawiam FLorka i Psy[/quote]

My bedziemy, mozemy uzyczyc, do wyboru pies lub suka ale to mlode i narwane jeszcze ;-) Napewno Roon nie bedzie mial nic przeciwko zeby Drako (Dustina Sadeckie Pieszczochy) uzyczyc - on sie sam wystawia. Tak czy inaczej jakiegos psiaka sobie moze wybierzesz jesli ocena na ringu nie bedzie kolidowac z MP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...