Jump to content
Dogomania

husky_strzegom

Members
  • Content Count

    617
  • Joined

  • Last visited

About husky_strzegom

  • Rank
    Advanced Member

Contact Methods

  • AIM
    1768277
  • Website URL
    http://www.haszczaki.pl
  • Skype
    wojcior88

Converted

  • Biography
    Łukasz Wójcik
  • Location
    Strzegom
  • Interests
    kilka :)
  • Occupation
    Technik Wteterynarii
  1. [CENTER][B][COLOR=#008000][B]V Krajowa Wystawa Psów Grupy V (CWC) [/B][B]w Świebodzicach 24.05.2014 r.[/B][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][B]Termin przyjmowania zgłoszeń/[/B]dedline[B]:[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]12.05.2014 r.[/B][/COLOR][/B] [/CENTER] [COLOR=#800000][B]PROPONOWANA OBSADA SĘDZIOWSKA[/B] / Judges list:[/COLOR] [I](może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora)[/I] [B]Gerard Cox (IRL[/B]) - akita, akita am., chow chow, samoyed, siberian husky, vastgotaspets [B]Laura Cox (IRL)[/B] - basenji, szpic fiński [B]Katarzyna Czarkowska (PL)[/B] - eurasier, karelski pies na niedźwiedzie, shiba, tai ridgeback, szpice niemieckie [COLOR=#993300][B] Opłaty/[/B]Payment[B]:[/B][/COLOR] [B]Wystawcy krajowi – opłaty wnoszone do [COLOR=#ff0000]19.05.2014 r.[/COLOR] [/B](dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP): - Pierwszy pies (z katalogiem) [COLOR=#ff0000][B]80 zł[/B][/COLOR] - Każdy kolejny (tego samego właściciela – bez katalogu) [COLOR=#ff0000][B]70 zł[/B][/COLOR] - młodsze szczenię, szczenię, interchampion, weteran [COLOR=#ff0000][B]40 zł[/B][/COLOR] - Rasy Polskie [COLOR=#ff0000][B]1 zł[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][COLOR=#000000]- Pary Hodowlane [B][COLOR=#ff0000]20 zł[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR] [B][URL="http://zkwp-walbrzych.pl/wordpress/wp-content/uploads/png"][IMG]http://zkwp-walbrzych.pl/wordpress/wp-content/uploads/png[/IMG][/URL]Opłata wnoszona po [COLOR=#ff0000]19.05.2014 r.[/COLOR] wynosi 130 zł (za każdego psa bez względu na klasę).[/B] [B]Foreign exhibitors [/B][B](same price before and during the show)[/B][B]:[/B] - for the first dog (with Catalogue)[COLOR=#ff0000] [B]30 E[/B][/COLOR] - for every additional dog (the same owner without Catalogue) [COLOR=#ff0000][B]25 E[/B][/COLOR] - baby, puppy, interchampion, veteran class (with Catalogue)[COLOR=#ff0000][B] 20 E[/B][/COLOR] - Junior Handling (without Catalogue) [COLOR=#ff0000][B]20 E[/B][/COLOR] [CENTER][B][URL="http://zkwp-walbrzych.pl/wordpress/?page_id=1612"][COLOR=#008000][B]Więcej na stronie internetowej oddziału Wałbrzych[/B][/COLOR][/URL][/B] [/CENTER]
  2. [CENTER][B][COLOR=#008000][B]56 Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CWC) [/B][B]w Świebodzicach 25.05.2014 r.[/B][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Termin przyjmowania zgłoszeń/dedline:[/COLOR] [COLOR=#ff0000]12.05.2014 r.[/COLOR][/B] [/CENTER] [COLOR=#800000][B]PROPONOWANA OBSADA SĘDZIOWSKA/Judges list:[/B][/COLOR] [I](może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora)[/I] [COLOR=#333333][B]Grupa I[/B] [B]Aleksander Skrzyński (PL)[/B] – ON [B]Anna Pulikowska – Klimonda (PL)[/B] -bearded collie, border collie, mudi, owczarki australijskie, francuskie i szkockie, szetlandzki, welsh corgi [B]Marek Czerniakowski (PL) [/B]- pozostałe[/COLOR] [B][B]Grupa [/B]II[/B] [B]Jadwiga Niciewicz (PL)[/B] - pinczery i sznaucery (sekcja 1.1), psy górskie (sekcja 2.2) [B]Katarzyna Fiszdon (PL)[/B] - molosy (skecja 2.1.), szwajcarskie psy górskie (sekcja 3) [B][B]Grupa [/B]III[/B] [B]Jovica Zivkovic (SRB)[/B] – american staffordshire terrier, bulterier, teriery wysokonożne [B]Thomas Hehir (IRL)[/B] - staffordshire bull terrier, teriery niskonożne, teriery toy [B]Grupa IV[/B] [B]Paweł Osak (PL)[/B] [B][B]Grupa [/B]V[/B] [B]Katarzyna Czarkowska (PL)[/B] – akita am. basenji, chow chow, siberian husky, szpic finski, vastgotaspets [B]Katarzyna Fiszdon (PL)[/B] – pozostałe [B][B]Grupa [/B]VI[/B] [B]Grzegorz Weron (PL)[/B] [B][B]Grupa [/B]VII[/B] [B]Laura Cox (IRL)[/B] [B][B]Grupa [/B]VIII[/B] [B]Aleksander Skrzyński (PL)[/B] - golden retriever [B]Grzegorz Weron (PL)[/B] – spaniele [B]Anna Pulikowska Klimonda (PL)[/B] – pozostałe [B][B]Grupa [/B]IX[/B] [B]Gerard Cox (IRL)[/B] - boston terrier, bichon frise, bolończyk, cavalier king charles spaniel, chiński grzywacz, coton de tuléar, hawańczyk, king charles spaniel, lwi piesek, maltańczyk, shih tzu, chihuahua [B]Rafał First (PL)[/B] - buldożek fr., chin japoński, gryfoniki, mops, lhasa apso, pekińczyk, pudle, spaniel i terier tybetański, spaniele kontynentalne miniaturowe [B][B]Grupa [/B]X[/B] [B]Hanna Woźna – Gil (PL)[/B] [B]Młody Prezenter – Laura Cox (IRL) [/B] [B][COLOR=#800000]Konkurencje finałowe/Finals:[/COLOR][/B] [B]BIS Najlepsza Para[/B] – T. Hehir [B]BIS TTB[/B] – G. Cox [B]BIS Młodszych Szczeniąt[/B] – L. Cox [B]BIS Szczeniąt[/B] – K. Fiszdon [B]BIS Weteran[/B] – A. Skrzyński [B]BIS Junior[/B] – G. Weron [B]BOG I[/B] – M. Czerniakowski [B]BOG II[/B] – J. Niciewicz [B]BOG III[/B] – T. Hehir [B]BOG IV[/B] – A. Skrzyński [B]BOG V[/B] – K. Czarkowska [B]BOG VI[/B] – G. Weron [B]BOG VII[/B] – L. Cox [B]BOG VIII[/B] – A. Pulikowska – Klimonda [B]BOG IX[/B] – R . First [B]BOG X[/B] – H. Wożna – Gil [B]BEST IN SHOW[/B] – G. Cox [B][COLOR=#993300][B]Opłaty/[/B]Payment[B]: [/B][/COLOR][B]Wystawcy krajowi – opłaty wnoszone do [COLOR=#ff0000]19.05.2014 r. [/COLOR][/B][B](dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP):[/B][/B] - Pierwszy pies (z katalogiem)[B] [COLOR=#ff0000]90 zł[/COLOR][/B] - Każdy kolejny (tego samego właściciela – bez katalogu)[B] [COLOR=#ff0000]80 zł[/COLOR][/B] - młodsze szenię, szczenię, interchampion, weteran [B][COLOR=#ff0000]40 zł[/COLOR][/B] - Rasy Polskie[B] [COLOR=#ff0000]1 zł[/COLOR][/B] - Młody Prezenter[B] [COLOR=#ff0000]40 zł [/COLOR][/B]- Pary Hodowlane [COLOR=#ff0000][B]20 zł[/B][/COLOR] [B][URL="http://zkwp-walbrzych.pl/wordpress/wp-content/uploads/png"][IMG]http://zkwp-walbrzych.pl/wordpress/wp-content/uploads/png[/IMG][/URL]Opłata wnoszona po 19.05.2014 r. wynosi 130 zł (za każdego psa bez względu na klasę).[/B] [B]Foreign exhibitors [/B][B](same price before and during the show)[/B][B]:[/B] - for the first dog (with Catalogue) [COLOR=#ff0000][B]30 E[/B][/COLOR] - for every additional dog (the same owner without Catalogue) [COLOR=#ff0000][B]25 E[/B][/COLOR] - baby, puppy, interchampion, veteran class (with Catalogue)[COLOR=#ff0000][B] 20 E[/B][/COLOR] - Junior Handling (without Catalogue)[COLOR=#ff0000] [B]20 E[/B][/COLOR] [B][URL="http://zkwp-walbrzych.pl/wordpress/?page_id=988"][COLOR=#008000][B]Więcej na stronie internetowej oddziału Wałbrzych[/B][/COLOR][/URL][/B]
  3. to co pamiętam ;) Siberian Husky (30) Psy - Dogs Klasa szczeniąt - Puppy Class 4 1111 – 1114 Daredevil Is Star'N Nordica TAMIR Dotyk Północy - 2 TAYGO Dotyk Północy - 3 Winter Melody RED MOON RISING - 1 Klasa młodzieży - Junior Class 3 1115 – 1117 CENTURION GENESIS Beskidzka Zima TAGES the Future is Ours [B]Winter Melodt TROUBLE MAKER – 1 Zw.Mł, BOB Junior[/B] Klasa pośrednia - Intermediate Class 1 1118 Lamir Dotyk Północy – 1 CWC Klasa otwarta - Open Class 2 1119 - 1120 PACYFIC SKYLINE Galladria-Novitaris – 1 CWC Takuna MUFASA Klasa championów - Champion Class 2 1121 - 1122 [COLOR=#ff0000][B]RAMIR Dotyk Północy – 1 CWC, CACIB, BOS, BOB[/B][/COLOR] Winter Melody HEARBREAKER - 2 res. CACIB Klasa weteranów - Veteran Class 1 1123 UBIK Lights of North - 1 Suki - Bitches Klasa szczeniąt - Puppy Class NEMI Dotyk Północy - 1 Klasa młodzieży - Junior Class 7 1125 - 1131 Bella Vitae Syberyjska Dolina BELLATRIX Sachem's Dream Nordic Blue DREAMLIKE GIRL LILA Dotyk Północy Nordic Blue DESIRE N’ VICTORY TAKE IT EASY of Wolf Point – 1 Zw. Mł Walking on Clouds Velnio Malunas - 2 Klasa pośrednia - Intermediate Class 2 1132 - 1133 BRANDY Linora Icablue Winter Melody LA FURIA ROJA Klasa otwarta - Open Class 3 1134 - 1136 GYPSY SOUL Sądeckie Pieszczochy MIRACLE SNOW QUEN the Future is Ours RÓŻA Dotyk Północy Klasa championów - Champion Class 3 1137 - 1139 [B]Arctic Friend WINTER QUEEN – 1 CWC, CACIB, BOS[/B] Lancelot's Winter Melody – 2 res. CACIB OLIWIA Dotyk Północy - 3 Klasa weteranów - Veteran Class 1 1140 [B]Winterfrost's Betty Boop – 1 BOB WETERAN[/B]
  4. [h=3][COLOR=#008000][B]IV Krajowa Wystawa Psów Rasowych Gr. V w Świebodzicach -[/B] [B]25.05.2013 r., godz. 15.00 – 18.00[/B][/COLOR][/h] [h=4][B]Termin przyjmowania zgłoszeń/[/B]dedline[B]: [COLOR=#ff0000]12.05.2013 r.[/COLOR][/B][/h] [h=5][COLOR=#3366ff][B] [COLOR=#993300]PROPONOWANA OBSADA SĘDZIOWSKA /[/COLOR][/B][COLOR=#993300]Judges[B] [I](może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora)[/I]:[/B][/COLOR][/COLOR][/h] [h=5][B]GRUPA V[/B][/h] [h=5]Marija Kavcic (SLO) – Akita, Samojed, Syberian Husky Zdenka Jilkova (CZ) – pozostałe[/h] [h=5][COLOR=#993300][B]Opłaty/[/B]Payments[B]:[/B][/COLOR][/h] [h=5][B]Wystawcy krajowi – opłaty wnoszone do 19.05.2013 r. (dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP): [/B] - Pierwszy pies (z katalogiem) [B]70 zł[/B] - Każdy kolejny (tego samego właściciela – bez katalogu) [B]60 zł[/B] - Baby, szczenię, interchampion, weteran [B]40 zł[/B][/h] [h=5][B][URL="http://zkwp-walbrzych.pl/wordpress/wp-content/uploads/png"][IMG]http://zkwp-walbrzych.pl/wordpress/wp-content/uploads/png[/IMG][/URL][/B][B]Opłata wnoszona po 19.05.2013 r. wynosi 130 zł (za każdego psa bez względu na klasę).[/B][/h] [h=5][B]Foreign exhibitors (same price before and during the show):[/B] - for the first dog (with Catalogue)[B] 30 E[/B] - for every additional dog (the same owner without Catalogue) [B]25 E[/B] - baby, puppy, interchampion, veteran class (with Catalogue) [B]20 E[/B][/h] [h=5][COLOR=#993300][B]Adres i konto organizatora / [/B]Organizer’s address and bank account [/COLOR][/h] [h=5][B]Wystawcy krajowi:[/B] 21 1060 0076 0000 3200 0125 4537 BPH S.A. O/ Wałbrzych[/h] [h=5][B][COLOR=#ff0000]W tytule wpisując: nazwę psa oraz nazwisko właściciela.[/COLOR][/B][/h] [h=5][B]Foreign exhibitors:[/B] PL 21 1060 0076 0000 3200 0125 4537 SWIFT BPHKPLPK[/h] [h=5]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Wałbrzychu ul. A.Pługa 7, skr. poczt. 51 58-300 Wałbrzych[/h] [h=5][COLOR=#993300][B]Miejsce/[/B]Place[/COLOR][/h] [h=5]Hala Sportowo-Widowiskowa, 58-160 Świebodzice, ul. Mieszka Starego 6 [URL="http://www.osirswiebodzice.hb.pl/strony/obiekty_hws.htm"]>>zobacz<< [/URL]PARKING na teren wystawy BEZPŁATNY / FREE car park Wstęp na teren wystawy 3 zł (ulgowy), 6 zł (normalny)[/h]
  5. [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Przedłużyliśmy termin przyjmowania zgłoszeń. Ostateczny termin to [/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][B]12.05.2013 r.[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] - nie będzie już przedłużany [/B][/COLOR][/SIZE][/B]
  6. [h=5][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Przedłużyliśmy termin przyjmowania zgłoszeń. Ostateczny termin to [/B][/COLOR][COLOR=#0000cd][B]12.05.2013 r.[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] - nie będzie już przedłużany[/B][/COLOR][/SIZE][/h]
  7. [FONT=arial black][B][COLOR=#000080]Uprzejmie informujemy, że przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń na[/COLOR][/B][/FONT] [FONT=arial black][B][COLOR=#000080] VI Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych w Rzeszowie 02-03.02.2013 r. do dnia 26.01.2013 r. [/COLOR][COLOR=#000000]Jak by ktoś miał miejsce z okolic Wrocławia, to proszę o kontakt (najlepiej telefoniczny, bo na dogomanię rzadko zaglądam)[/COLOR][COLOR=#000080] [/COLOR][/B][/FONT]
  8. [B]Jedzie ktoś do Rzeszowa na sobotę z okolic Wrocław, Legnica? I zabrałby mnie i sukę siberian husky (grzeczną) Do Wrocławia mogę dojechać. Proszę o konta, zgłoszenia do dziś tylko. 663 245 900 [/B]
  9. [B][FONT=Arial][SIZE=5]TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ: [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=#990000]18.11.2012[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [CENTER][URL="http://zkwp-walbrzych.pl/wystawy.htm"][COLOR=#008000][B][SIZE=6]STATYSTIKI I ZGŁOSZENIA[/SIZE][/B][/COLOR][/URL] [SIZE=3][B][URL="http://zkwp-walbrzych.pl/wystawy.htm"][COLOR=#008000]http://zkwp-walbrzych.pl/wystawy.htm[/COLOR][/URL][/B][/SIZE] [/CENTER] [FONT=Arial][B]30.11. (piątek / friday)[/B] - grupa VI, VII, VIII / sędziowanie od [COLOR=#FF0000]15:00 [/COLOR]/ judging from [COLOR=#FF0000]15:00 [/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial]01[/FONT][/B][FONT=Arial][B].12. (sobota / saturday)[/B] - grupa I, III, IX / sędziowanie od [COLOR=#FF0000]10:00 [/COLOR]/ judging from [COLOR=#FF0000]10:00[/COLOR] [B]02.12. (niedziela / sunday)[/B] - grupa II, IV, V, X / sędziowanie od [COLOR=#FF0000]10:00[/COLOR] / judging from[COLOR=#FF0000] 10:00[/COLOR][/FONT] [B]PROPONOWANA OBSADA SĘDZIOWSKA:[/B] [I](MOŻE ULEC ZMIANIE Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA!)[/I] [B]PIĄTEK [/B] [B]Grupa VI Janusz Opara[/B] [B]Grupa VII[/B] [B]Krystyna Opara[/B] [B]Grupa VIII Grzegorz Weron - [/B]golden retriever [B]Janusz Opara - [/B]labrador retriever [B]Krystyna Opara - [/B]pozostałe [B]K[/B][B]onkurencje finałowe:[/B] BOG VI - Krystyna Opara BOG VII - Janusz Opara BOG VIII - Grzegorz Weron Najpiękniejsze Baby (BIS Baby) - Krystyna Opara Najpiękniejsze Szczenię (BIS Puppy) - Janusz Opara Najpiękniejszy Junior (BIS Junior) - Janusz Opara Najpiękniejszy Weteran (BIS Veteran) - Krystyna Opara [B]SOBOTA Grupa I[/B] [B]Janusz Opara[/B] - owczarek niemiecki [B]Andrzej Zamoyski -[/B] australian cattle dog, bearded collie, border collie, bouvier des flandres, komondor, mudi, owczarki australijskie, owczarki belgijskie, owczarki francuskie, owczarek południoworosyjski, owczarek staroangielski, puli [B]Tibor Havelka (SK) - [/B]ceskoslovensky vlcak, owczarek szetlandzki, owczarki szkockie, polski owczarek podhalański, PON, saarlooswolfhond, schipperke, slovensky cuvac, welsh corgi [B]Grupa III[/B] [B]Janusz Opara -[/B] teriery typu bull [B]Petr Rehanek (CZ)[/B] - yorkshire terrier [B]Krystyna Opara - [/B]pozostałe [B]Grupa IX[/B] [B]Petr Rehanek (CZ) - [/B] bichon frise, bolończyk, chin japoński, hawańczyk, lhasa apso, maltańczyk, pekińczyk, shih tzu, spaniel tyb., terier tyb. [B]Tibor Havelka (SK) - [/B]boston terrier, buldog francuski, mops [B]Jaroslav Matyas (SK) - [/B]chihuahua, brabantczyk, cavalier king charles spaniel, chiński grzywacz, gryfoniki, king charles spaniel, rosyjski toy, spaniel kontynentalny miniaturowy papillon i phalene, lwi piesek, pudle [B]Rasy nieuznane przez FCI /breeds not recognized by FCI/ - [/B][B]Petr Rehanek (CZ)[/B] [B]K[/B][B]onkurencje finałowe:[/B] BOG I - Krystyna Opara BOG III - Tibor Havelka BOG IX - Janusz Opara Najpiękniejsze Baby (BIS Baby) - Andrzej Zamoyski Najpiękniejsze Szczenię (BIS Puppy) - Petr Rehanek Najpiękniejszy Junior (BIS Junior) - Krystyna Opara Najpiękniejszy Weteran (BIS Veteran) - Tibor Havelka [B]NIEDZIELA[/B] [B]Grupa II[/B] [B]Tibor Havelka (SK) - [/B]buldog angielski, bokser, dog argentyński, dog niemiecki, rottweiler, shar pei [B]Andrzej Zamoyski - [/B] appenzeller, berneński pies pasterski, duży szwajcarski pies pasterski, entlebucher, hovawart, owczarek kaukaski, owczarek środkowoazjatycki [B]Petr Rehanek (CZ) - [/B] bernardyny, anatolian, bullmastif, cane corso, dogue de bordeaux, dog kanaryjski, dog z majorki, fila brasileiro, landseer, leonberger, wszystkie mastify, nowofundland, pirenejski pies górski, tosa [B]Krystyna Opara -[/B] doberman, pinczery, sznaucery [B]Grupa IV[/B] [B]Jaroslav Matyas (SK) [/B] [B]Grupa V Janusz Opara Grupa X[/B] [B]Blanka Horbatowska[/B] [B]K[/B][B]onkurencje finałowe:[/B] BOG II - Tibor Havelka BOG IV - Petr Rehanek BOG V - Grzegorz Weron BOG X - Blanka Horbatowska Najpiękniejsze Baby (BIS Baby) - Jaroslav Matyas Najpiękniejsze Szczenię (BIS Puppy) - Grzegorz Weron Najpiękniejszy Junior (BIS Junior) - Tibor Havelka Najpiękniejszy Weteran (BIS Veteran) - Petr Rehanek BEST IN SHOW - Jaroslav Matyas [B]Konkurs "Młody Prezenter" - sobota: Janusz Opara, niedziela: Krystyna Opara[/B] [B]OPŁATY ZA PSY ZAREJESTROWANE w[/B][B] ZKwP[/B] (only dogs registered in ZKwP) [TABLE="width: 91%"] [TR] [TD="align: left"] [/TD] [TD="align: left"][B]OPŁATA przed wystawą [/B](do 29.11.'12r.)[/TD] [TD="align: left"][B]OPŁATA w dniu wystawy[/B][/TD] [/TR] [TR] [TD="align: left"][B]pierwszy pies [/B][/TD] [TD="align: left"]80 zł[/TD] [TD="align: left"]130 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: left"][B]każdy następny[/B][/TD] [TD="align: left"]70 zł (bez katalogu)[/TD] [TD="align: left"]130 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: left"][B]kl. baby, szczeniąt, weteranów, interchampiony[/B][/TD] [TD="align: left"]40 zł[/TD] [TD="align: left"]130 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: left"][B]rasy polskie[/B][/TD] [TD="align: left"]1,23 zł (pod warunkiem wystawienia!)[/TD] [TD="align: left"]130 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: left"][B]Młody Prezenter[/B][/TD] [TD="align: left"]40 zł[/TD] [TD="align: left"]40 zł[/TD] [/TR] [/TABLE] [B]WYSTAWCY ZAGRANICZNI I PSY NIEZAREJESTROWANE W ZKwP[/B] FOREIGN EXHIBITORS AND DOGS NOT REGISTERED IN ZKwP [TABLE="width: 91%"] [TR] [TD="align: left"] [/TD] [TD="align: left"][B]ENTRY FEE BEFORE THE SHOW [/B] (till 29.11.'12r.)[/TD] [TD="align: left"][B]ENTRY FEE DURING THE SHOW[/B][/TD] [/TR] [TR] [TD="align: left"][B]pierwszy pies [/B]/ first dog[/TD] [TD="align: left"]30 E[/TD] [TD="align: left"]30 E[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: left"][B]każdy następny [/B]/ next dogs[/TD] [TD="align: left"]25 E[/TD] [TD="align: left"]30 E[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: left"][B]kl. baby, szczeniąt, weteranów, interchampiony [/B]/ baby, puppy, veteran class, interchampions[/TD] [TD="align: left"]20 E[/TD] [TD="align: left"]30 E[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: left"][B]rasy polskie /[/B] polish breeds[/TD] [TD="align: left"]1,23 zł (only if dog will be shown)[/TD] [TD="align: left"]1,23 zł (only if dog will be shown)[/TD] [/TR] [TR] [TD="align: left"][B]Młody Prezenter [/B]/ Junior Handling[/TD] [TD="align: left"]10 E[/TD] [TD="align: left"]10 E[/TD] [/TR] [/TABLE]
  10. [B]DZIEŃ 2[/B] [B]MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH – 21.10.2012[/B] [B][I][U]PSY (10)[/U][/I][/B] [B][I]Kl. Młodzieży - 2[/I][/B] 1459 - Winter Melody Heartbreaker 1460 - OSKAR Dotyk Północy [B][I]Kl. Pośrednia - 2[/I][/B] 1461 - GENTELEMEN of Cool Water 1462 - WERS Kalpa Taru [B][I]Kl. Otwarta - 3[/I][/B] 1463 - Kristari's Jose Cuervo 1464 - TIGER Sterbo Płnocy 1465 - VIPER - Srebro Północy [B][I]Kl. Championów- 3[/I][/B] 1466 - CASINO ROYALE of Cool Water 1467 - Snowmist's ONTARIO TREASURE 1468 - Winterfrost's Pegaso [B][I][U]SUKI (26)[/U][/I][/B] [B][I]kl. Młodzieży - 4[/I][/B] 1469 - Bosniak's CUTE PIE 1470 - EAGLE EYE Silver Luck 1471 - HANA Dotyk Północy 1472 - Winter Melody Here Comes Trouble [B][I]Kl. Pośrednia - 3[/I][/B] 1473 - La Dam Latea MONONOKE 1474 - TOYA D.B. Arctic 1475 - WADERKA Kalpa Taru [B][I]Kl. Otwarta - 3[/I][/B] 1476 - Karpińska-Jettka Larysa 1477 - Biegnąca z Wilkami z Coyoacan 1478 - Arctic Friedn WINTER QUEEN [B][I]Kl. Urzytkowa - 1 [/I][/B] 1479 - ARANKA Zew Wolności [B][I]Kl. Championów - 4[/I][/B] 1480 - Extravagance of Cool Wate 1481 - Arktogea Queen of Snow 1482 - ROXY D.B. Arctic 1483 - Lancelot's Winter Melody [B][I]Kl. Weteranów - 1[/I][/B] 1484 - JAGIENKA z Coyoacan Całe stawki prawie rozszyfrowane :)
  11. [B]DZIEŃ I[/B] [B]MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH – 20.10.2012[/B] [B][U] PSY (5)[/U][/B] [B][I]Kl. Młodzieży - 1[/I][/B] 1137 - OSKAR Dotyk Północy [B][I]Kl. Pośrednia - 1[/I][/B] 1138 - GENTELEMEN of Cool Water [B][I]Kl. Otwarta - 1[/I][/B] 1139 - Kaczmarek Piotr [B][I]Kl. Championów- 2[/I][/B] 1140 - CASINO ROYALE of Cool Water 1141 - Snowmist's ONTARIO TREASURE [B][I][U]SUKI (11)[/U][/I][/B] [B][I]kl. Młodzieży - 4[/I][/B] 1142 - Bosniak's CUTE PIE 1143 - EAGLE EYE Silver Luck 1144 - HANA Dotyk Północy 1145 - Sapała D., Franklyn M.L. [B][I]Kl. Pośrednia - 2[/I][/B] 1146 - La Dam Latea MONONOKE 1147 - TOYA D.B. Arctic [B][I]Kl. Otwarta - 2[/I][/B] 1148 - Biegnąca z Wilkami z Coyoacan 1149 - Arctic Friedn WINTER QUEEN [B][I]Kl. Championów - 2[/I][/B] 1150 - Extravagance of Cool Wate 1151 - ROXY D.B. Arctic [B][I]Kl. Weteranów - 1[/I][/B] 1152 - JAGIENKA z Coyoacan
  12. Siberian Husky - FCI - 270 pies / male baby 2 1560 POWER OF FREEDOM THE FUTURE IS OURS - I wo 1561 NERON NEKTAR PÓŁNOCY (FCI) - II o młodzieży / junior 2 1562 NARSIL Anana Amarok - II ex 1563 OSKAR Dotyk Północy - I Zw. Mł. pośrednia / intermediate 1 1564 WERS Kalpa Taru - I CWC, CACIB otwarta / open 1 1565 Lachowski Władysław - bdb championów / champion 1 1566 [FONT=Verdana]CASINO ROYALE of Cool Water - nie było[/FONT] suka / female młodzieży / junior 3 (2-3 lokata może być na odwrót) 1567 HANA Dotyk Północy - I Zw. Mł. BOB JUNIOR, BOB 1568 LIORA Anana Amarok - II ex 1569 Kaczorowska Alicja - III ex pośrednia / intermediate 5 1570 Nordic Blue JOY MOVIESTAR - 4 1571 LEILA Catch Snow - 5 1572 LITTLE SUPRISE Inuktitut - I CAC, CACIB 1573 WADERA Kalpa Taru - II ex 1574 Arctic Friend WINTER QUEEN - III ex otwarta / open 3 1575 CELINE DION The Future Is Ours - I CWC 1576 DIAMANTE Princes Of North - II 1577 NEFRA z Tarnowskiej Riwiery - nie obecna championów / champion 1 1578 EXTRAVAGANCE of Cool Water - nie obecna
  13. Siberian Husky - FCI - 270 pies / male baby 2 1560 Piosik Jarosław 1561 Piosik Jarosław młodzieży / junior 2 1562 Harężlak Adelajda 1563 Giza Jarosław pośrednia / intermediate 1 1564 Rogowska Maria otwarta / open 1 1565 Lachowski Władysław championów / champion 1 1566 Jasińska Beata [B] [/B] suka / female młodzieży / junior 3 1567 Giza Jarosław 1568 Harężlak Adelajda 1569 Kaczorowska Alicja pośrednia / intermediate 5 1570 Lachowski Władysław 1571 Keppel Bartosz 1572 Berger Monika 1573 Rogowska Maria 1574 Wójcik Łukasz otwarta / open 3 1575 Rogowska Maria 1576 Rucki Rafał, Agata Rucka 1577 Brylińska Marta, Zbigniew Pawlak championów / champion 1 1578 Jasińska Beata
  14. [U][I][B]Psy - Dogs[/B][/I][/U] [B]Klasa baby - Baby Class 2 148 - 149[/B] POWER OF FREEDOM THE FUTURE IS OURS NERON NEKTAR PÓŁNOCY (FCI) [B]Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 150[/B] QASHQAI Princes of North FCI -1 [B]Klasa młodzieży - Junior Class 6 151 - 156[/B] ALBERTINO WOLF Linora Iceblue - 5 OSKAR DOTYK PÓŁNOCY - 2 Winter Melody HEARTBREAKER - 1 , Mlodziezwy Zwycięzca Klubu ! VIPER SREBRO PÓŁNOCY - 3 ALEKSANDER Syberyjska Dolina (FCI) - 4 Nordic Blue VELVET STAR - nb [B]Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 157 - 159[/B] Zaltana Poetry In Motion - nb GENTLEMEN of Cool Water - nb TIGER SREBRO PÓŁNOCY - 1 CWC [B]Klasa otwarta - Open Class 5 160 - 164[/B] IMZADI IMPERO Princess of North - 4 RAMIR Dotyk Północy - 2 UNION z Pierwszej Ręki - 1 CWC JERRY Eskimoski Domek - nb Kristari's JOSE CUERVO - 3 [B]Klasa championów - Champion Class 3 165 - 167[/B] Snowmist's Ontario Treasure - Zwyciezca Klubu, BOB, Best In show !!! PACYFIC SKYLINE Galladria-Novitaris - 3 CASINO ROYALE of Cool Water - 2 [U][I][B]Suki - Bitches[/B][/I][/U] [B]Klasa baby - Baby Class 1 168[/B] Winter Melody RUMOR HAS IT [B]Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 169[/B] BEFORE SUNSHINE Eskimo River - II Bis Puppy! [B]Klasa młodzieży - Junior Class 7 170 - 176[/B] AVRILLA Linora Iceblue - 1, zw.mł, NJwR, Młodzieżowy Zwyciezca Klubu, III bis junior! OLIWIA Dotyk Północy -4? Zaltana JUST DO IT HANA DOTYK PÓŁNOCY - 3? Winter Melody HERE COMES TROUBLE - 2 CAFE DE PARIS Blue Bricassat FCI EAGLE EYE Silver Luck [B]Klasa pośrednia - Intermediate Class 6 177 - 182[/B] TESSA D.B.Arctic TARA D.B ARCTIC - 2 TOYA D.B. Arctic - 3 La-Dam Latea MONONOKE - ex1, cwc, Zwycięzca Klubu 2012 ONESTIA Princes of North FCI - 4 Arctic Friend WINTER QUEEN- nb (niestety nieszczęśliwy wypadek pokrzyżował nam plany i nie udało nam się dotrzeć) [B] Klasa otwarta - Open Class 4 183 - 186[/B] SALLY D.B ARCTIC - nb BIEGNĄCA Z WILKAMI z Coyoacan FCI - 2 ROXY D.B.Arctic - 1 CWC BE AMAZING STAR Eskimo River - 3 [B]Klasa użytkowa - Working Class 1 187[/B] Aranka Zew Wolności - 1 [B] Klasa championów - Champion Class 2 188 - 189[/B] Arktogea QUEEN of SNOW - 2 EXTRAVAGANCE of Cool Water - 1 CWC [B]Klasa weteranów - Veteran Class 1 190[/B] Jagienka z Coyoacan FCI - Best in show weteran ! Dopisałem to co wiem :)
×
×
  • Create New...