Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Są już pierwsze wyniki z wystawy walentynkowej w Bydgoszczy!!!!!!!:cool3:

[SIZE=4][COLOR=red]MISS SHAYANE Eskimoski Domek[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]ZW.MŁ / BEST JUNIOR,[/COLOR]
BOB/BOG,
BIS JUNIOR !!!!:multi:

serdeczne gratulacjie od nas i oczywiście Eskimoskiego Domku :multi: :loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

No, to w końcu udało nam się wejść na Dogomanię- wczoraj mielismy jakieś problemy z bazą danych :roll:
Wpisuję wyniki z Bydgoszczy, które pamiętam (albo tak mi się wydaje, że pamiętam :p )

Sędzia p. Paweł Szemraj.

PSY
Klasa szczeniąt
SEPI OF ARKTOGEA Shadow of the Wolf

Klasa młodzieży
BASKERVILL Moutain Stream
HAWK Seven Heaven
MAKS Pieroth Blue (FCI)
MARS Arktyczny Przypływ

Klasa pośrednia
DEXTER z Dębckiej Kępy

Klasa otwarta
KAIRO KISMET PRINCE Princes of North
MOONBEAM of Seven Heaven
Arktogea OTHELLO
QUNITESSENCE Fortunatus
JOURNEY Fortunatus

Klasa championów
DAKOTA NIKE'S Nitor Nivalis- [COLOR=darkgreen]I dosk., CWC, NDPwR[/COLOR]
UNTIL THE TOP of Baker Lake- [COLOR=darkgreen]II dosk.[/COLOR]

Klasa weteranów
BURSZTYN z Cayoacan (FCI)- [COLOR=darkgreen]I dosk., NWwR, III Best in Show Weteranów (zważywszy na fakt, że Bursztyn twierdzi, że zima się skończyła i jest łysy, jak kolano, wynik uważam za bardzo dobry :evil_lol: )[/COLOR]
MY SWEET LORD of Baker Lake- [COLOR=darkgreen]II dosk.[/COLOR]


SUKI
Klasa młodzieży
Arktogea QUEEN OF NIGHT- [COLOR=darkgreen]III dosk.[/COLOR]
MISS SHAYANE Eskimoski Domek- [COLOR=darkgreen]I dosk., Zw.Mł., NJwR, BoB, Best in Show Juniorów (niestety nie wiem, jak wypadła na grupie, ale jako że sędziował p. Szemraj, sądzę, że co najmniej o lokatę powalczyła :razz: )[/COLOR]
DREAM'S SERENGETTI Bricassart
ARKTIKA Paracortus FCI
BLACK PRINCESS Mountain Stream

Klasa pośrednia
BLUE MERLE SIBERIA Bricassart- [COLOR=darkgreen]I dosk., CWC[/COLOR]
DAFFY z Dębickiej Kępy- [COLOR=darkgreen]II[/COLOR]

Klasa otwarta
KENOSHA KALLISTO PRINCESS Princes of North
Arktogea VIPER
INNISFREE SILVER Paracortus FCI
TIFFANI Eskimoski Domek
Arktogea OCEANIA

Klasa championóww
JAGIENKA z Coyoacan (FCI)-[COLOR=darkgreen] I dosk., CWC, NDSwR[/COLOR]

No, to obywatelski obowiązek spełniony, teraz kierunek Warszawa ;)

Link to comment
Share on other sites

Co do wystawy w Bydgoszczy to warunki mogłyby być o wiele lepsze.Sędziowanie pod znakiem X-wiele do życzenia.Trzeba samemu widzieć i słyszeć.
Bardzo gratuluje Asi i Jarkowi ,że tak daleko zaszli ze swoimi haszczakami.:multi: :multi: :multi:
Wszystkim pokonanym -słowa otuchy. Postaram sie wrzucić zaraz fotki .

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje (właściwie to bardzo by mnie zaskoczył inny wynik duetu Nigdynigdy. Tak nas przyzwycziłaś, że teraz musisz trzymać poziom ;) )A na warunki to nie ma co narzekać w Bydgoszczy - co roku są takie same i organizator ewidentnie przedkłada ilość na jakość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Gratulacje (właściwie to bardzo by mnie zaskoczył inny wynik duetu Nigdynigdy. Tak nas przyzwycziłaś, że teraz musisz trzymać poziom ;) )A na warunki to nie ma co narzekać w Bydgoszczy - co roku są takie same i organizator ewidentnie przedkłada ilość na jakość.[/quote]


[B]Zgadzam sie Jacku z Tobą ,że od jakiegoś czasu wogóle ilość i jakość nie idą w parze.[/B]
[B]Co do wyżej wymienionego duetu-to prawda-nadal prezentują sie wspaniale!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy pięknie za gratulacje i miłe słowa :loveu:
Mam wrażenie, że w Bydgoszczy Jagna prezentowała się tym razem lepiej od Bursztynka- poprawcie mnie, jesli się mylę ;)

Ale to zdanie, mnie, LOCZKU, zaniepokoiło:
[quote name='LOCZEK']Sędziowanie pod znakiem X-wiele do życzenia.[B]Trzeba samemu widzieć i słyszeć.[/B][/quote]

:roll:
Może nie wszystkie werdykty były zgodne z moimi preferencjami, ale wynik końcowy był, według mnie, całkiem niezły....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK']....Postaram sie wrzucić zaraz fotki .[/quote]


Ja mam tez kilka... wiec wrzucam...:cool3:

[IMG]http://img70.imageshack.us/img70/6096/bisjuniorvr7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8291/bogvx4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4284/pict09302pp8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7528/pict0968as6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']
BURSZTYN z Cayoacan (FCI)- [COLOR=darkgreen]I dosk., NWwR, III Best in Show Weteranów [/COLOR][COLOR=darkgreen][/COLOR]
JAGIENKA z Coyoacan (FCI)-[COLOR=darkgreen] I dosk., CWC, NDSwR[/COLOR]
[/quote]
[COLOR=Red][B]GRATULACJE DLA KASI, JAGIENKI oraz BURSZTYNKA !!![/B][/COLOR] - Bursztynek jak zwykle niezawodny !!
[COLOR=darkgreen][/COLOR][quote]
MISS SHAYANE Eskimoski Domek- [COLOR=darkgreen]I dosk., Zw.Mł., NJwR, BoB, Best in Show Juniorów, BOG[/quote][COLOR=Red]
[B]GRATULACJE DLA ASI I JARKA oraz SHAYANKI !![/B][/COLOR]
[/COLOR][COLOR=darkgreen][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']Dziękujemy pięknie za gratulacje i miłe słowa :loveu:
Mam wrażenie, że w Bydgoszczy Jagna prezentowała się tym razem lepiej od Bursztynka- poprawcie mnie, jesli się mylę ;)

Ale to zdanie, mnie, LOCZKU, zaniepokoiło:


:roll:
Może nie wszystkie werdykty były zgodne z moimi preferencjami, ale wynik końcowy był, według mnie, całkiem niezły....[/quote]


Kasieńko przychylam sie do Twoich słów,ale.........
Sędzia nie stety nie zna chyba swoich kompetencji.Jak można wydawać opinie i rozdawać lokaty porozumiewająć sie z osobami trzecimi poza ringiem.Byłam świadkiem nie tylko ja i powiem szczerze ,że dałam przysłowiowej d..y.Jako hodwca powinnam zareagować,a tego nie zrobiłam i wstyd mi.Sędziowanie powinno odbywać sie tylko w ringu i bez pomocy ciągle paplającej asystentki czy sekretarza.
Co do niektórych lokat sie zgadzam ,ale burzy Kasiu nie wywołam.
Myśle że to i tak nic nie da.Kto był to wie jakie psy były dobre(w gre nie wchodzi akurat moja sunia,bo uważam że miałam dobrą konkurencje i Jarek super prezentował swoją mała).
Oburza mnie fakt -[B]znajomości![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']Dziękujemy pięknie za gratulacje i miłe słowa :loveu:
Mam wrażenie, że w Bydgoszczy Jagna prezentowała się tym razem lepiej od Bursztynka- poprawcie mnie, jesli się mylę ;)

Ale to zdanie, mnie, LOCZKU, zaniepokoiło:


:roll:
Może nie wszystkie werdykty były zgodne z moimi preferencjami, ale wynik końcowy był, według mnie, całkiem niezły....[/quote]

Przychylam sie do Twoich słów Kasiu,ale......Sędzia powinien być świadom swojego wyboru,a tym razem wkroczyły osoby trzecie i to spoza ringu.Czy to normalne? Jestem sama na siebie wściekła,ze nie zareagowałam i nie zwróciłam uwagi.Nie tylko ja słyszałam co sie działo i co sie mówiło.Tak poprostu nie można.Opowiadania typu jak było na imprezie niech zostawią poza ringiem.Jak wogóle mozna słuchać kogoś kto nie ma pojęcia o Husky,no i wydaje im sie że "ten akurat jest ładny"-BZDURA TOTALNA!
To mnie Kasieńko wkurzyło i tyle!

Link to comment
Share on other sites

[I][SIZE=4][COLOR=indigo]Dziękujemy ślicznie wszystkim za gratulacje i słowa uznania.[/COLOR][/SIZE][/I]
[I][SIZE=4][COLOR=#4b0082]My również wszystkim gratulujemy.[/COLOR][/SIZE][/I]
[I][SIZE=4][COLOR=#4b0082]Jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągnietego sukcesu (to naprawdę miłe uczucie i wielkie emocje)[/COLOR][/SIZE][/I]
:Cool!: :laola: :Cool!:
[I][SIZE=4][COLOR=#4b0082][/COLOR][/SIZE][/I]
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...