Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Savannah'][COLOR=red][B]GRATULACJE DLA KASI, JAGIENKI oraz BURSZTYNKA !!![/B][/COLOR] - Bursztynek jak zwykle niezawodny !![/quote]

Dzięki, Lidziu :-)
Trochę był nie w kondycji, jak na mój gust, ale cieszę się, że powalczył :loveu:

[quote name='LOCZEK']Jak można wydawać opinie i rozdawać lokaty porozumiewająć sie z osobami trzecimi poza ringiem.[/quote]

:crazyeye: Co Ty powiesz?
Naprawdę porozumiewał się czy może po prostu coś tam im komentował?
Były w pewnym momencie takie słuchy, ale nie brałam ich na poważnie....

[quote name='LOCZEK']Kto był to wie jakie psy były dobre(w gre nie wchodzi akurat moja sunia,bo uważam że miałam dobrą konkurencje i Jarek super prezentował swoją mała).[/quote]

Co fakt to fakt- w kilku miejscach lokaty bym poprzestawiała, ale tłumaczyłam to sobie tym, że oglądam psy z daleka, więc też nie o wszystkim wiem :roll:
Cieszy mnie jednak fakt, że nasza reprezentantka na grupie była naprawdę warta grzechu :loveu:

[quote name='piotrjan']A może to ten jegomość na fotelu był żródłem zamieszania ?[/quote]

:lol: Piotrze, na tym zdjęciu tego nie widać, ale tam, na kolanach tego wielkiego pluszowego psa leżał przez całe finały.... Cavalier Kings Charles Spaniel- żywy :p

Asiaczku, również dziękujemy za gratki :Rose:

Link to comment
Share on other sites

No ja siedziałąm akurat blisko sędziego ,bo było dobre miejsce do fotografowania.Tak więc wszystko szło obok mnie.Powiedziałam o tym innym osobom ,które patrzyły na mnie troszke dziwnie,ale po chwili same sie przekonały jak sędziuje pan SZEMRAJ.Ja nie kwestionuje ,że jest gość wporzo,ale bynajmniej nie na ringu.:shake:

Myśle ,że trzeba zakończyć już temat tegoż sędziego-będziemy pewnie nie raz jeszcze mieli okazje sie z nim spotkać.Może zmieni sie jego pogląd na Husky?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK']No ja siedziałąm akurat blisko sędziego ,bo było dobre miejsce do fotografowania.Tak więc wszystko szło obok mnie.Powiedziałam o tym innym osobom ,które patrzyły na mnie troszke dziwnie,ale po chwili same sie przekonały jak sędziuje pan SZEMRAJ[/quote]

Ło jaaaa..... :shake:

[quote name='LOCZEK'][B]Jak skarby moje mam wstawić zdjęcia-nie moge sobie popradzić!?Pomóżcie!![/B][/quote]

[U]Teoretycznie[/U] powinno dać się to zrobić tak:
- wrzuć zdjęcia na jakiś ogólnodostępny serwis, np. [URL]http://www.imageshack.us/[/URL]
- przekopiuj linki, które Ci wyskoczą na Dogomanię (albo, żeby nie popełnić błędu: wpisz w polu tekstu coś takiego [img]link_pod_którym_zostało_umieszczone_zdjęcie[/img]
Powinno ę wkleić :-)

A ja sobie w brodę pluję, bo przypomniałam sobie, że wzięłam aparat w chwili, kiedy wchodziły Husky suki championy.... :grab:

Link to comment
Share on other sites

[quote=NigdyNigdy;3331966



:crazyeye: Co Ty powiesz?
Naprawdę porozumiewał się czy może po prostu coś tam im komentował?
Były w pewnym momencie takie słuchy, ale nie brałam ich na poważnie..:Rose:[/quote]

A ja myślałam , że traktujesz mnie poważnie , bo tą wiadomość ja Tobie przekazałam. Nie posunęłabym sie do takiego oskarżenia , gdybym tego sama nie słyszała. I nie chodzi mi tu o moja przegraną , bo wartośc swoich psow dobrze znam, więc napewno nie kierowała mną zawiść , bo z tego już dawno wyrosłam. ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, Ulu, ja tu kiedyś przeczytałam, że dyktowałam p. Jakubowskiemu kto ma być na jakiej lokacie- zwykłe nieporozumienie (ktoś coś usłyszał, połączył ze swoją wizją i rzucił w świat).
Moja zasada jest taka, że póki nie usłyszę/zobaczę, to raczej nie wierzę.
Ale skoro nie jedna osoba to mówi to daje mi to do myślenia (co nie znaczy, że bezgranicznie w to wierzę ;) )

Link to comment
Share on other sites

Dogomania ma jakies problemy, bo ja takze tak mam i to na kilku komputerach tak samo.

A Pan Jakubowski raczej watpie zeby kierowal sie gustem asystenta, ale na pewno porozumienia sie z nim, tym bardziej jak asystent zna sie na danej rasie, ja hoduje.


A i jeszcze LOCZKU pamietaj ze zdjecia moga miec max. rozmiar 500 na 500 ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']A Pan Jakubowski raczej watpie zeby kierowal sie gustem asystenta, ale na pewno porozumienia sie z nim, tym bardziej jak asystent zna sie na danej rasie, ja hoduje.[/quote]

Pan Zygmunt często wręcz oczekuje, że [U]oceny[/U] dokona sam asystent.
Nie jest jedynym sędzią, który tak robi, zresztą.
Mnie również o to prosił na wystawie warszawskiej, ale odmówiłam, tłumacząc, że hodowcy zgłosili psy ze względu na niego, a nie na mnie.

BTW- u mnie forum działa już chyba poprawnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']Pan Zygmunt często wręcz oczekuje, że [U]oceny[/U] dokona sam asystent.
Nie jest jedynym sędzią, który tak robi, zresztą.
Mnie również o to prosił na wystawie warszawskiej, ale odmówiłam, tłumacząc, że hodowcy zgłosili psy ze względu na niego, a nie na mnie.

BTW- u mnie forum działa już chyba poprawnie :roll:[/quote]


ale wiem ze gdyby sie nie zgadzał z werdyktem to by sie sprzeciwił... ale w koncu w jakis sposob asystenci tez musza sie nauczyc pracy sedziego wiec nic dziwnego porozumienie z asystentem... co innego kontakt z poza ringu.. albo z sekretarzem... jeszcze jak to byl ktos z Bydgoszczy to sie nie dziwie jak Dakota wygrał z Alanem.... a sory A`Dakota cokolwiek to A oznacza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK'][B]Jak skarby moje mam wstawić zdjęcia-nie moge sobie popradzić!?Pomóżcie!![/B][/quote]
BLUE MERLE SIBERIA Bricassart
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3579/arktikaparacortusfcieu7.jpg[/IMG][/URL]

Zaczynam wstawiać zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK']BLUE MERLE SIBERIA Bricassart
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3579/arktikaparacortusfcieu7.jpg[/IMG][/URL]

Zaczynam wstawiać zdjęcia[/quote]

TO NIE JEST SYBERIA!!!!!
SYBERIA MA NIEBIESKIE OCZY I W OGOLE JEST CAłKIEM INNA!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...