Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LOCZEK']DAKOTA NIKE'S Nitor Nivalis

[url=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9810/dakotanikesnitornivalisqk0[/quote]

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/FRACKO%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/486/dakotaresizedhx2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Siberian Husky[CENTER]PSY
Klasa Championów 2 270 - 271
SUKI
Klasa Championów 4 272 - 275[/CENTER]
[/quote]

Smętna ta stawka..... :-(
Gdzie się podziałe te nasze wszystkie championy.....?
Na swoje usprawiedliwienie napiszę, że jeżdżę tylko tam, gdzie mogę wystawić oba swoje psy, a 13-letniego psa do klasy championów nie zamierzam, mimo wszystko, zgłaszać.
Ale inni....? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']Smętna ta stawka..... :-(
Gdzie się podziałe te nasze wszystkie championy.....?
Na swoje usprawiedliwienie napiszę, że jeżdżę tylko tam, gdzie mogę wystawić oba swoje psy, a 13-letniego psa do klasy championów nie zamierzam, mimo wszystko, zgłaszać.
Ale inni....? :roll:[/quote]

Czyli tak w psach
Pegaso
???

Suki
Godna z Coyoacan
Albany Arktyczna Siła
???
???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']Smętna ta stawka..... :-(
Gdzie się podziałe te nasze wszystkie championy.....?
Na swoje usprawiedliwienie napiszę, że jeżdżę tylko tam, gdzie mogę wystawić oba swoje psy, a 13-letniego psa do klasy championów nie zamierzam, mimo wszystko, zgłaszać.
Ale inni....? :roll:[/quote]


W chiskich grzywaczach jeszcze lepiej... tyle championow ale ze wzgledu na Czecha nikt nie przyjezdza bo tak wiadomo kto wygra;) z reszta w wiekszosci ras co on ocenia sami czescy znajomi:)

Ale Leszna to calkiem inan wystawa, jakos nie czuje na niej tej rywalizacji, tylko dobra atmosfera, fajny pokaz, świetni ludzie;) Jade zupełnie pozytywnie nastawiona do wszystkich:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']Mnie tam serce boli, że nie jadę- właśnie ze względu na sędziego.
Hans Muller to sędzia, przez którego chciałabym być posędziowana choć raz- dla czystego eksperymentu.
Ale ze wzgledu na Bursztyna, nie pojadę.....[/quote]


ale nie zgłaszałas psiaczków?? a nie wiesz moze kto sie zgłosił?

Link to comment
Share on other sites

Do tej pory zgloszone husky do Legionowa..
FCI 270 - Siberian Husky
Psy
Klasa pośrednia
420. GRAF nektar północy, srebrno-białe, 21.12.2005, PKR.V-13173, nr rej. 6080/XXIX/05, (Sasqehanna TRON-ELIZA Nektar Północy), hod. Tadeusz Kaczmarek, wł. Katarzyna Kobos

Klasa otwarta
421. RICK de ciukci, brązowo-białe, 13.07.1999, PKR.X-0000, nr rej. 00000/XX/00, (Cleveland de Azares-Instar de Can Bull), hod. Guardiola Durall Joaquin-Palma de Mallorca, wł. Teresa Radomska

422. Arktogea TRAJAN, czarno-białe, 26.03.2004, PKR.V-11342, nr rej. 72369/I/04, (INT. CH., CH. PL. Arktogea SWEETY-CH.PL. Arktogea PRIMA z Coyoacan), hod. Arktogea, wł. Mary Louise Franklyn

Klasa championów
423. Arktogea SWEETY INT.CH.,CH.PL., srebrno-białe, 30.04.2001, PKR.V-8532, nr rej. 69877/I/01, (CH.PL. Hightower's DONOVAN BAILY-Arktogea ROYAL BLUE), hod. Żaneta Żmuda-Kozina, wł. Żaneta Żmuda-Kozina

Suki

Klasa młodzieży
424. ROYAL LOVELY SUN eskimoski domek BIS Puppy, czarno-białe, 08.05.2006, PKR.V-13310, nr rej. 22870/III/06, (Ch.Pl.,Zw.Pl.,Mł.Ch.Pl.,Mł.Zw.PL,BIS Explorer Bear Hydrargium-Roma de Estrella Polar), hod. Teresa Radomska,29-145 Secemin,Bichniów 11, wł. Teresa Radomska

Klasa pośrednia
425. MISS ARISHA eskimoski domek, czarno-białe, 30.11.2005, PKR.V-12923, nr rej. 22705/III/05, (Ch.Pl.,Zw.Pl.,Mł.Ch.Pl.,Mł.Zw.PL,BIS Explorer Bear Hydrargium-Ch.Pl.,Mł.Ch.Pl.,Mł.Zw.Pl. Evora de Ciukci), hod. Teresa Radomska,29-145 Secemin,Bichniów 11, wł. Teresa Radomska
426. Arktogea QUEEN OF DREAMS, brązowo-białe, 24.11.2005, PKR.V-12650, nr rej. 73971/I/05, (INT.CH. REGULAR POWER of Cool Water-INT.CH.,MŁ.CH.PL.,CH.PL. Arktogea ALPINA), hod. Żaneta Żmuda-Kozina, wł. Żaneta Żmuda-Kozina

Klasa otwarta
427. HAPPY HILARY eskimoski domek, czarno-białe, 03.10.2005, PKR.V-12612, nr rej. 22526/III/05, (Ch.Pl.,Zw.Pl.,Mł.Ch.Pl.,Mł.Zw.PL,BIS Explorer Bear Hydrargium-Roma de Estrella Polar), hod. Teresa Radomska,29-145 Secemin,Bichniów 11, wł. Teresa Radomska
428. ORIGAMI eskimoski domek, czarno-białe, 18.04.2004, PKR.V-13287, nr rej. 6092/XXIX/04, (EXPLORER BEAR Hydrargium-MY LOVE eskimoski domek), hod. Teresa Radomska, wł. Katarzyna Kobos
429. ZIMOWA WRÓŻKA eskimoski domek, brązowo-białe, 28.10.2004, PKR.V-13317, nr rej. 6101/XXIX/04, (POOR LONSOME COWBOY OF BAKER LAKE-CASSANDRA de Ciukci), hod. Terea Radomska, wł. Katarzyna Kobos

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nie wiem, czy zglaszać, bo wiele oddziałów zaczęło stosować taktykę przyjmowania mniejszych opłat pod warunkiem zgloszenia z dużym wyprzedzeniem. A ja nie wiem, czy mi dany pies/suka nie zgubi włosa albo czy coś się innego nie wydarzy. Płacenie 90 zł za psa na krajowej wystawie wydaje mi się być lekką przesadą...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...