Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

Dziękujemy ślicznie za Gratulacje :)

Choć dzisiaj nie ja biegałam - Mumin spisał sie super :) choc był bardzo zdziwiony :)
Cieszę się że ropoczeliśmy dorosły championat :)

Na grupie faktycznie pobiegłam sama, nie był to dobry pomysł i napewno odczuje tego skutki (zresztą już je czuje) - nie było to rozsądne bo muszę oszczedzać kolano - no ale co sie przebiegłam z kulawą nogą to moje ;) swoja droga musiało to zabawnie wyglądać :) ale z tego co wiem jedynym "inwalidą" na ringu gr V nie byłam ;)

zaraz postram sie wrzucic jakies fotki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tez jeszcze raz pogratuluję SH wyników. Naprawdę piękne psiaki pojawiły się na tej wystawie...
[B]Ewa [/B]- Flaszi ma rację: w biegu naprawdę nie było widać, że kulejesz... A że Mumin zdziwiony - to fakt. Mam też trochę Waszych (tzn. SH) zdjęć, postaram się wstawić jak najszybciej.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']To już raczej nie jest temat na wątek o wystawach.
Oczywiście masz rację. Ja nie mam nic przeciwko wyścigom i zaprzęgom. Nasze psy też trenują, a nie tylko siedzą w kojcach, bo taka jest natura husky.
Jednak uważam, że co innego zabawa na zawodach sprinterskich, gdzie nasze "wystawowe" husky nie mają większych szans na zwycięstwo z psami z linii wyścigowych, a co innego rywalizacja na zawodach średnio, czy długodystansowych, gdzie co prawda konkurencja jest mała, ale wymagania od psów ogromne!
Ja nie hoduję psów wyścigowych, psy z mojej hodowli nie mają gabarytów wyścigowych szczurów i nikt, kto chce wygrywać w zawodach nie kupi ode mnie husky, bo to nie ten typ. Dlatego dziwię się z upartości Jacka, który postawił sobie taką wysoką poprzeczkę. Tylko przykro mi, ze chce to robić z psami z mojej hodowli, które się do tego nie nadają!
Cieszę się, jak ktoś trenuje z psami z mojej hodowli, jak psy są szczęśliwe i się nie nudzą, ale są pewne granice zarówno w treningach, jak i warunkach, w jakich psy mieszkają.
Nie wydaje mi się, żeby ta rozmowa na forum miała sens, bo może się przekształcić w podobną jadkę, jak na wątku o badaniach.[/quote]

Przykro mi, ale nie dam się sprowokować. Do zobaczenia w Legionowie i życzę miłego dnia. Pozdrowienia dla Piotrka przy okazji!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]I tutaj ścierają się idee posiadania dobrego psa zaprzęgowego i wystawowego w jednym.
Niestety te dwie cechy nie idą ze sobą w parze.[/QUOTE]
Idą w parze bo tak zostało zapisane we wzorcu i udowodniła to Ewka Stolarska, rodzina Czarkowskich, AdrianY, Żanna Wieczorek, Andrzej Wilczopolski, ja i niejaki Seppala jakis czas temu.
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Idą w parze bo tak zostało zapisane we wzorcu i udowodniła to Ewka Stolarska, rodzina Czarkowskich, AdrianY, Żanna Wieczorek, Andrzej Wilczopolski, ja i niejaki Seppala jakis czas temu.
Pozdrawiam![/quote]


Ale oni wszyscy, prócz Seppali startowali w sprintach i dbają o psy, wystarczy na ich psy popatrzeć :). A co do Seppali, to też wystarczy na nie popatrzeć, że "trochę" się rużnią od typu "wystawowego", który posiadasz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Fajną mi opinię robisz wśród innych. Zastanów się, czy to, co piszesz, jest fair. I napisz mi, co jest nie tak u mnie w kwestii dbania o psy, dobrze? Tu i teraz.[/quote]

Jacku nie prowokuj mnie, bo nie temu służy to forum. Wszystkie zarzuty napisałam we wcześniejszym poście, ale jak Cię znam nie masz sobie nic do zarzucenia i uważasz się za świetnetnego właściciela psów. Nie zmuszaj mnie, zebym wytknęła Ci wszystko, o czym sam wiesz i może nie zdajesz sobie sprawy, że ja też wiem. Nic więcej na forum nie napiszę, bo wszystko, co mam do powiedzenia w tej sprawie już napisałam.
Chodzi mi m.in. o to jak karmisz psy, o to, że nie widzisz różnicy w treningach do sprintów, a treningach na dystanse. Ja Cię nie będę tego uczyć, porozmawiaj z fachowcami, niech Ci powiedzą jakie stosują proporcje karmy, jakie witaminy i suplementy pomagające odbudować strukturę mięśni, po ogromnym wysiłku. Jeśli o tym wszystkim nie wiesz, to najwyższy czas, zebyś się dowiedział, zanim zmarnujesz psy do tego stopnia, ze nawet Ty nie będziesz miał z nich pożytku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK'][B]Odbiegnę od tematu i zapytam sie o Katowice-czy ktoś zna staweczke???Kto sie wybiera powalczyć?[/B]
[B]My- Arktogea QUEEN OF NIGHT -klasa młodzieży[/B][/quote]

My - Arktogea Queen Of Dreams - klasa młodzieży
Arktogea SWEETY - klasa Championów
Arktogea TRAJAN - klasa Otwarta

Link to comment
Share on other sites

MWPR KATOWICE 2007
siberian husky
psy szczenięta -
ADVENTURER ED
pośrednia -
ARTIC WIND of Wolf Point
CHINOOK de Ciukci
DODI z Dzikiego Rancza
Husqvarna ON MY MIND
otwarta -
A'CHICAGO Eskimo River
ALF Akademicka Rodzinka
Arktogea TRAJAN
ATAMAN NInsun
CES'T LA VIE Husqvarna
DUSTIN Sądeckie Pieszczochy
Ebony Shadow N SHAPALI'S DRAGON
LAREDO de Ciukci
LIDER NIKE'S z Pierwszej Ręki
OTHELKLO Arktogea
Oumiak's AMBASSADEUR DE FRANCE
RICK de Ciukci
championy - Arktogea SWEETY
EXPLORER BEAR Hydrargium
KASDAN de Ciukci
QUICK EYED Yukon Tanana
TALIZMAN FOR FORTUNATUS ED
UNTIL DE TOP of Baker Lake
weteran -
BURSZTYN z Coyoacan

suki szczenięta -
BELA CHIANTI of Chandu
DEMETER Husky Team
FULL OF ENERGY Potęga Naturalności
Nordic Blue BRILLANT SHOOTING STAR
młodzież -
Arktogea QUEEN OF DREAMS
Discovery POISON
Husqvarna TIARA
ICE TEA ED
MISS SHAYANE ED
Paracourtus ARKTIKA
SHERRY SASHKA RAY OF LIGHT ED
TAŃCZACA MALLORCA ED
pośrednia -
Arktogea QUEEN OF NIGHT
Arktogea QUEEN OF SNOW
FAMA Sądeckie Pieszczochy
Husqvarna PRIMA APRILIS
MISS ARISHA ED
otwarta -
ANCHORAGE Fortunatus
DIRTY DANCING Husqvarna
EVENING FALLS Potęga Naturalności
FATIMA Sądeckie Pieszczochy
FINKA Sądeckie Pieszczochy
FIRMA z Banciarni
Husqvarna CASABLANCA
KALINKA ED
MIRA CETI Srebro Północy
ORIGAMI ED
PENNYROYAL TEA Fortunatus
ULKA Eskimoski Domek
ZIMOWA WRÓŻKA ED
championki -
Arktogea CHRYSTAL MOUNTAIN
Arktogea VIXEN
JAGIENKA z Coyoacan
RISING STAR Fortunatus
weteranki -
ARAUKARIA EXELSA Natasza
VANILLA Syberyjska Rapsodia

Nie jest to stawka ostateczna, bo sprzed 2 tygodni.
Umknęła mi też gdzieś klasa młodzieży psów :razz:
Jutro mogę zaktualizować info, a niebawem będzie i tak dostępne na stronie www.

Link to comment
Share on other sites

Nie podałam ostatecznej, bo [U]sprzed 2 tygodni[/U], czyli z okresu kiedy następowały ostatnie przesunięcia w klasach (np. w związku z dosłaniem kopii championatu przez T. Radomską dla Kalinki).
Nie jestem na miejscu, więc mam pewien poślizg w dopływie informacji.
Zresztą aktualna stawka - katalog skrócony - jest już na stronie :p

Link to comment
Share on other sites

Kilka zdjęć z Wystawy Championów w Lesznie.

Winterfrost's PEGASO - BOB
[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8770/resizeofimg0195ng6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3330/resizeofimg0200oi9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2905/resizeofimg0203hp5.jpg[/IMG]


[IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2045/resizeofimg0196hv3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9979/resizeofimg0197pm8.jpg[/IMG]


[IMG]http://img119.imageshack.us/img119/5748/resizeofimg0198yz8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5710/resizeofimg0202kj7.jpg[/IMG]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...