Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Psy kl Młodzieży
DA VINCI Eskimo River
Winterfrost's PEGASO
psy kl pośrednia
SWIFT WOLF Fortunatus
psy kl otwarta
Ajaks Waleczny Fortunatus
SHOW MUST GO ON of Baker Lake
suki klasa mlodziezy
Arktogea QUEEN of SNOW
Arktogea QUEEN OF NIGHT
suki kl otwarta
Arctic Champions AMERICAN BEAUTY
Queen of Fortunatus

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi :D bo jeśli dobrze nam pójdzie wystawianie, może się skusimy... póki co mamy brąziowy medal za pierwszy raz, a przygotowanie było marne więc teraz (ucząc się na poprzednich błędach) mam nadzieję że pójdzie dobrze :D zgłosiliśmy psa na wyst. w Zabrzu która będzie w październiku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sac640']Królewska rodzina najwyraźniej się rozrasta. Do Królowej Śniegu i Królowej Nocy dołączy Queen of Fortunatus (suki, kl. otwarta). Swoją drogą, witam wszystkich.[/quote]

Miło widzieć ;) Prawie rodzinka, właściwie wnuczka nasza i Comecikowa córeczka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bajon']Nareszcie:lol: !,mam nadzieję że teraz będzie można Spatiego pooglądać nie tylko w Włocławku:lol:
Pozdrawiam[/quote]


U mnie wszystko toczy sie powoli, kazdy ma swoje piec minut :lol: wiec moze w tym sezonie Spati jeszcze sie pokaze. Nie bardzo lubie jak moje psy maja czkawke powystawowa. :lol: Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Hej,
coś nie działało, coś się skasowało, więc jeszcze raz zaczynam:

Wielkie gratulacje dla Dragona, czyli [B][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][FONT=Arial]EBONYSHADOW N SHAPALI[/FONT][FONT=Arial]'S DRAGON[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] wygranej w Luxemburgu!!!! Mamy pierwszego w Polskich rekach[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][SIZE=5][COLOR=red][B]Młodzieżowego Championa Luxemburga!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Kolejne gratulacje dla Ewy i [SIZE=3][COLOR=seagreen][B]PEGASO[/B][/COLOR][/SIZE] za [SIZE=4][COLOR=red][B]BOBa we Włocławku[/B][/COLOR][/SIZE]!!! Nie wiem jak poszło dalej, mam nadzieję, ze jakieś pudło było, albo i nie jedno :cool3:

Pochwal sie Ewa!!

Osobne gratulacje dla naszej małej [SIZE=3][COLOR=green][B]Queenie[/B][/COLOR][/SIZE]-szarej za kolejne [SIZE=4][COLOR=orange][B]Zw.Mł.!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Więc właśnie wróciliśmy z Włocławka. Wielkie gratulacje dla Pegaso który zakosił wszystko co mógł best in show i best in show junior!! My zeszliśmy z drugą lokatą za Queen Of Fortunatus. Ogólnie było bardzo mało psów większość klas po jednym tylko w otwartej było 3 i w młodzieży suczki u mnie 2 tak to po jednym albo wcale:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malvina']Więc właśnie wróciliśmy z Włocławka. Wielkie gratulacje dla Pegaso który zakosił wszystko co mógł best in show i best in show junior!! My zeszliśmy z drugą lokatą za Queen Of Fortunatus. Ogólnie było bardzo mało psów większość klas po jednym tylko w otwartej było 3 i w młodzieży suczki u mnie 2 tak to po jednym albo wcale:roll:[/quote]

WOW! To PEGASO zrobił mocne wejście i mocne zejście z ringów we Włocławku ;). [B][COLOR=magenta]GRATULUJEMY!!![/COLOR][/B]

A ja trochę się niepokoję o naszą przybraną corunię Lavię, ona coś ostatnio nie ma szczęścia ;(
mam nadzieję, że przed światówką forma jej wróci ;) Trzymam kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy za gratulacje, i rowniez gratulujemy :)

Naprawde bardzo sie cieszymy :)

Wystawa mała, za to na fajnym terenie, mimo pogody z rana było fajnie.

Mam nadzieje ze Beacie ( Loczek) udało sie bezpiecznie wrocic do domu, po porannym zdarzeniu, i ze wszystko w porzadku.

Podziekowanaia dla Piotra i rodzinki za zabranie moich maneli :)
Dla Iwonki za fajną podróż :)
I wszytskim za doping :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Właśnie wróciliśmy :)
Nadal jestm w szoku :)

[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Winterfrost's PEGASO - Zw. Mł. NJw R, BOB, BIS JUNIOR, BOG, [/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=5]BEST IN SHOW[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/quote]
[B]Ewuniu[/B] - moje palce też się przydały! Ucałowania i uściski. Od dzisiaj jestem PROROKIEM!:loveu: :multi:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Właśnie wróciliśmy :)
Nadal jestm w szoku :)

[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Winterfrost's PEGASO - Zw. Mł. NJw R, BOB, BIS JUNIOR, BOG, [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=5]BEST IN SHOW[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/quote]

[COLOR=royalblue][SIZE=5][B]Wspaniale!!![/B][/SIZE] [/COLOR]Szok pewnie jeszcze trochę potrwa i za każdym razem jak spojrzysz na pucharki z tej wystawy będziesz ją miło wspominać, tak jak my Krosno w 2001 roku :loveu:
[B]Ale nie zapomnij o nas, głodnych zdjęć i pełnych wyników[/B] :mad:

Chciałoby się powiedzieć: A nie mówiłam...
Bo zaraz jak sie dowiedziałam o rasie miałam przeczucie, ze to nie bedzie wszystko, ale dużo, dużo wiecej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka'][COLOR=royalblue][SIZE=5][B]Wspaniale!!![/B][/SIZE] [/COLOR]Szok pewnie jeszcze trochę potrwa i za każdym razem jak spojrzysz na pucharki z tej wystawy będziesz ją miło wspominać, tak jak my Krosno w 2001 roku :loveu:
[B]Ale nie zapomnij o nas, głodnych zdjęć i pełnych wyników[/B] :mad:

Chciałoby się powiedzieć: A nie mówiłam...
Bo zaraz jak sie dowiedziałam o rasie miałam przeczucie, ze to nie bedzie wszystko, ale dużo, dużo wiecej ;)[/quote]


Zaraz podam wyniki tylko odgrzebie katalog.
no napewno bedziemy ja milo wspominac zwlascza ze pucharek za BIS jest wielkosci Mumina :)

Cieszymy sie tym bardziej ze Doceniło nas aż trzech sędziów :)
Zw. Mł. NJWR, BOB, BOG - E. Stolarska
BIS JUNIOR - Vija Klucniece
BIS - Anatoli Zhuk

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Właśnie wróciliśmy :)
Nadal jestm w szoku :)

[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Winterfrost's PEGASO - Zw. Mł. NJw R, BOB, BIS JUNIOR, BOG, [/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=5]BEST IN SHOW[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/quote]
[SIZE=6]WIELKIE GRATULACJE[/SIZE]
PEGASO jest niesamowitym psem - zasłużył sobie na to zwycięstwo. Drżyjcie konkurencjo...
Cieszy mnie również fakt, że to właśnie siberian husky stanął na podium :multi:
Gratuluję Mishy ukończonego championatu;
Oraz wszystkim innym, którzy osiągnęli mniej lub więcej...
Słowa otuchy dla tych co nie dojechali.

Link to comment
Share on other sites

Wloclawek 2006
Psy kl mlodziezy
Winterfrost's PEGASO - Zw. Mł. NJwR, BOB, BOG, BIS JUNIOR, BIS
Da VINCI Eskimo River - nb
psy kl posrednia
SWIF WOLF Fortunatus - CWC, NPwR
psy kl otwarta
Kivalina THE BLACK KNIGHT - CWC
AJAKS Waleczny Fortunatus
DJ RED DAWID COPERFILD Potega Naturalnosci
Show MUst go On Of Baker Lake - nb

suki klasa mlodziezy
Arktogea QUENN OF SNOW - zw. Ml,
Arktogea QUENN of NIGHT - nb :sad:
DIVA Eskimo River - II
DISCOVERY PHINIX - III
suki kl otwarta
Arctic Champions AMERICAN BEAUTY - II
QUEEN of Fortunatus I, CWC, NSwR

BOG - SH
II BOG - Basenji
III BOG - AM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.J.K.'][SIZE=6]WIELKIE GRATULACJE[/SIZE]
PEGASO jest niesamowitym psem - zasłużył sobie na to zwycięstwo. Drżyjcie konkurencjo...
Cieszy mnie również fakt, że to właśnie siberian husky stanął na podium :multi:
Gratuluję Mishy ukończonego championatu;
Oraz wszystkim innym, którzy osiągnęli mniej lub więcej...
Słowa otuchy dla tych co nie dojechali.[/quote]


Bardzo dziekujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Wielkie gratulacje dla Dragona, czyli [B][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][FONT=Arial]EBONYSHADOW N SHAPALI[/FONT][FONT=Arial]'S DRAGON[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] wygranej w Luxemburgu!!!! Mamy pierwszego w Polskich rekach[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][SIZE=5][COLOR=red][B]Młodzieżowego Championa Luxemburga!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[quote]

GRATULACJE :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...