Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']Ciekawa jestem jaka stawka była:cool3:[/quote]
stawki napewno dowiemy się jak wrócą zwycięzcy. Ważne jest to że wygrały [U]piękne[/U] psy i to jest powód do radości.:loveu::loveu:
Ewo i Piotrze jeszcze raz gratuluje z całego serca, daliście popis z pięknymi psami, stąd te super wyniki. I do zobaczenia na najbliższej wystawie, oczywiście znów będzie super atmosfera pod namiotami :) - to również do NigdyNigdy :):)

O nie zauważyłam że stawki już są:) Winalmik jak zwykle "nie zawiódł" i się pojawili z psiakami:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Ciekawa jestem jaka stawka była:cool3:[/quote]
A cóż to flashka-g za uśmieszek....?
W Bratysławie nie sądzę, aby nie było przyzwoitych Husky :diabloti:
A tak dla rozjaśnienia przypomnę dzieje naszego pierwszego psa, który nagminnie startował na wystawach sam, ale Championatu nigdy nie ukończył :cool1:

[quote name='Kamel']Reszta nie wiem, w każdym bądź razie nikt nie dostał cwc i zwycięscy rasy sędzina też nie przyznała. Więc jak to ujęła "nikogo nie zapraszam na ring główny":eviltong:[/quote]

Ło Jezu! :crazyeye:
Ostra ocena widzę....
Ale pani Szeliga - Szeremata często ocenia bardzo.... konkretnie ;)
Nie rozumiem tylko jednej rzeczy....
Brak CWC- OK- to tytuł fakultatywny.
Ale skoro mamy już Najlepszą Sukę w Rasie i Najlepszego Psa w Rasie, to....
Dlaczego nikt nie dostał BoB? :hmmmm:




[quote name='Savannah']Dziś Winterfrost's Pegazo CAJC, BOB i 3 BOG za malamutem z del Baggio i amerykańską akitą.
SWIFT WOLF Fortunatus dziś CAC i res.Cacib
[/quote]

Szaleństwo!:drink1:
No, moi Mili- pisałam to już, ale napisze jeszcze raz (bo co mi szkodzi ;) )-
[COLOR=green][B]GATULACJE[/B][/COLOR] od naszej trójki :megagrin:

[B][COLOR=green]Gratulujemy[/COLOR][/B] również Laredo i Kasdanowi za kolejne, najcenniejsze chyba wnioski na championaty- witamy w klubie championów- fajnie tu u nas ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy wszystkim za gratulacje :) Jestesmy bardzo zadowoleni z wyniku Laredo - zarowno ukonczenia Ml. Ch. Pl jak i bardzo, bardzo z BIS Junior V grupy :multi: Ale chyba najbardziej ucieszylam sie z tego, ze Laredo bardzo podobal sie p. Stolarskiej :lilangel:

Podroz mialysmy tragiczna - pociag z Torunia do Warszawy byl tak przepelniony, ze nie bylo miejsc na korytarzu, zeby nawet stac :shake: w dodatku jechaly dzieci z kolonii, ktore ciagle pily i biegaly do ubikacji, przeciskajac sie miedzy nami :roll:

Wielkie podziekowania za przemila atmosfere dla Agusi, Adrianow i Joli. Z Wami jest zawsze przesympatycznie! Oraz dla handlerki Laredo - Kasi :Rose: Pozniej wstawie kilka fotek od Adrianow.

I jeszcze raz - wielkie gratulacje dla Agi i Kazia! :klacz: oraz wszystkich zwyciezcow z tego weekendu :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Obiecane fotki - autorka wszystkich ponizszych zdjec jest Monika Domanska.

Laredo:
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunmlodziezLaredodeCiukci2.jpg[/IMG]
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunmlodziezLaredodeCiukci3.jpg[/IMG]
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunmlodziezLaredodeCiukci6.jpg[/IMG]

Gold Wizard Nitor Nivalis:
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunmlodziezGoldenWizardNitorNival.jpg[/IMG]

Mars Arktyczny Przyplyw:
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunmlodziezMarsArktycznyPrzyplyw.jpg[/IMG]

Delta Sniezne Psy:
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunotwartaDeltaSnieznePsy.jpg[/IMG]

Karla Eskimo River:
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunotwartaKarlaEskimoRiver.jpg[/IMG]

Kazio:
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunotwartaKasdandeCiukci.jpg[/IMG]
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunotwartaKasdandeCiukci2.jpg[/IMG]

Misha:
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunotwartaKivalinaTheBlackKnight.jpg[/IMG]
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunotwartaKivalinaTheBlackKnight-.jpg[/IMG]
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunotwartaKivalinaTheBlackKnig-1.jpg[/IMG]

Rosana Eskimoski Domek:
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunotwartaRosanaED.jpg[/IMG]

Syberia:
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunposredniaBlueMerleSiberiaBrica.jpg[/IMG]

Apanama Eskimo River:
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunposredniaApanamaEskimoRiver2.jpg[/IMG]

Admiral Sniezna Sfora:
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunszczeniakiAdmiralSnieznaSfora.jpg[/IMG]

porownanie o NSwR:
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunporownaniesukSiberiaiRosana.jpg[/IMG]

porownanie - BOB
[IMG]http://i110.photobucket.com/albums/n82/reimar/TorunporownaniebobKasdaniSiberia.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[NigdyNigdy]
Ło Jezu! :crazyeye:
Ostra ocena widzę....
Ale pani Szeliga - Szeremata często ocenia bardzo.... konkretnie ;)
Nie rozumiem tylko jednej rzeczy....
Brak CWC- OK- to tytuł fakultatywny.
Ale skoro mamy już Najlepszą Sukę w Rasie i Najlepszego Psa w Rasie, to....
Dlaczego nikt nie dostał BoB? :hmmmm:


Tego to nawet najstarsi indianie nie wiedzą:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Laredo i Kasdana ! Tak trzymać.

Podziękowania :

1. Dla wszystkich którzy mnie lubią i pogratulowali

2. Dla wszystkich którzy mnie nie lubią i nie pogratulowali

3. Dla Ewy , że namówiła mnie na wyjazd


Oraz szczególne podziękowania dla dr n. wet. Kourou Dembele za szybką
diagnozę i lekarstwa .
Mam nadzieję , że Swift Wolf nie będzie musiał zdobywać już
CACIBów na bolących nóżkach .

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciliśmy

[quote name='NigdyNigdy']Iha!
To się zgrabnie podzielili - wilk syty i owca cała
Wielgachne gratulacje dla naszej ekipy
A czy to znaczy w takim razie, że jutro (dzisiaj? ) kolejny dzień zmagań?
Trzymamy kciutky za powtórkę z rozrywki! [/quote]

[quote name='zpr']Gratulacje dla Ewy i Piotra i czekamy na kolejen wieści z dzisiejszych zmagań!!! [/quote]

[quote name='Savannah']Gratulacje dla Ewy i Piotra[/quote]

[quote name='Cyraneczka']WOW, co za weekend
GRATULACJE dla wszystkich!!!!
Czekamy z niecierpliwościa na pełne wyniki z Torunia i dwóch dni w Bratysławie!
Wielkie GRATKI dla PEGASO!!!
[/quote]

[quote name='jolka11']WIELKIE GRATULACJE dla PEGASO I SWIFT WOLFA [/quote]

[quote name='siberijaEl']EWY i PIOTRA
PEGASO 2XJR.WINNER,2XBOB,3BOG[/quote]

Dziekujemy bardzo bardzo bardzo :- wszytskim za gratulacje ) :) :) :)

[quote name='huskyteam']No to i ja się dołączam do gratulacji, a przy okazji drobna refleksja: gdybyśmy wkładali tyle zaangażowania w jeżdzenie z psami z polskimi przydomkami , co w wystawianie psiaków importowanych, bylibyśmy czołówką SH w Europie.
Jeszcze raz gratulacje dla sierściuchów i przede wszystkim wystawców!!!
[/quote]

Toż sie własnie zastanawiam gdzie byłes ??
Mysle jednak ze z ta czolówka w europie to bardzo nad wyraz - i mozesz mi wierzyc ze jeszcze lata pracy przed nami wszystkimi i zdecydowanie wiecej pokory. ( bedzie to napewno widac na swiatowce ) - i niechce rozpoczynac dyskusji na ten temat to tylko moja dygresja
Dzieki :)

[quote name='Savannah']Ewo i Piotrze jeszcze raz gratuluje z całego serca, daliście popis z pięknymi psami, stąd te super wyniki. I do zobaczenia na najbliższej wystawie, oczywiście znów będzie super atmosfera pod namiotami [/quote]

Dzieki dzieki


[quote name='flashka-g']Ciekawa jestem jaka stawka była[/quote]

No nikogo nie było to też wygraliśmy, bo to wystawa na wichurze była :roll: (napisane za nim zobaczylam komentarz Jacka :) )

zreszta marna stawka z profesjonalistami z włoch i austrii którzy przywiezli profesjonalnych handlerów, masę sprzętu, psy jak widać po stawce z takich "mało" sławnych hodowli - toż to prawie jak w wilnie - nie :roll:

[quote name='flashka-g']Po stawce widac ze Pegaso wygrał zdecydowanie zasłuzenie Gratuluje[/quote]

hmm - ciekawe co było wcześniej ...

-----------

No dobra - jeszcze raz podziękowania dla wszystkich. Wystawa bardzo fajna, byłam już w bratyslawie i tym bardziej sie ciesze ze moglismy tam powalczyć.

Pierwszego dnia, ring husky w kiepskim miejscu na hali bardzo na slonecznionej - ale jakos przezylismy ( pomijaąc szczeół ze Iwonkę z psami prawie w niej zamknęli jak polecielismy na finały :) )

Na ring sędziował Tibor Gellen z Wegier - sędziowa ł Akity , Malamuty Akity Amerykanskie Shiby Samoyedy i nas, bardzo dokladnie przez co byllo spore opoznienie.

Stawka jak widać ( jak sie dokopie do katalogu to napisze wyniki)
najbardziej podobała nam sie sunia z klasy championów SAHARA - cudo :loveu:

Wystawianie na sliskich ringach gdzie dywan byl tylko na ukos nie bylo latwe, psy starsznie sie slizgaly, ale jakos sie udalo.
Na Bis junior dnia pierwszego weszlo okolo 70/ 80 psow. Nawet nie wiem co wygralo bo starszne zamieszanie sie zrobilo.

Na ru[pie sedziowala sedzina z łotwy - wybrala nas do 4 ale wyraznie podobal jej sie szpic maly bialy -, I Akita Amerykanska - cudo - II - Malamut del Biagio - bajka - ten szpic srednio tam pasowal ale sedzinie sie podobal :)
Na grupie bylo 26 ras wiec i tak dla nas wielim sukcesem bylo znalezc sie w tej 4 :)

Nastepnego dnia wyniki bardzo zblizone, z malymi roznicami w res. CACIBIE choc wszyscy dookola ringu kibicowali Swif Wolfowi, sedzina dlugo sie wachala ale nasze psy byly bardzo zmeczone. Przy wybrze rasy od razu zastanawial sie miedzy Muminem a wloska sunia Sahara, (szczerze to sama dalabym jej BOB bez mrugniecia okiem - tym bardziej ze Mumin to mial naprawde dosc :) ) ale cieszymy sie ze wygralismy bo sedzina dlugo sie wachala tym bardziej ze slyszelismy ze psom z mlodziezy rasy nie daje - i faktycznie zapytala nas o klase by sie utwierdzic w przekonaniu pomyslala i jednak Mumino chyba bardzo sie jej podobal :)

Na juniorach tym razem wybrano nas do pierwszej 5 - no ale Akita Amerykanska caly czas nas przesladowala i to ona zostala dalej :)
Na grupie podobnie jak dnia poprzedniego z tym ze zamina II i I lokaty - I tym razem MALAMUT II Akita no i III Mumino :) tym razem ocenial Tibor Gellen.
Bardzo nam sie podobało, choc orgaznizacja dnia pierwszego zdecydowanie nawalala, drugiego bylo lepiej. Zostalismy do konca - Bis wygral piekny sredni pudel - ktory po ringu ze swoja handlerka tworzyl najwspanialsza pare jaka widzialam, a biegali tak szybko i tak pieknie ze seter angiesli ktory stal za nimi nie mogl ich dogonic :eviltong:

Tak wiec Mumino - 2 raz CAJC, 2 razy BOB i raz 3 BOG,
Kuba - 2 razy CAC, CACIB i res. CACIB.

Podziekowania dla Piotra i Iwonki za wspolnie spedzony czas i wspolne swietowanie :)

Oraz gratulacje dla pozostalych zwyciezcow z Torunia.

Link to comment
Share on other sites

Piotrjan, gratuluje zaczęcia intera jak również składam gratulacje wszystkim "weekendowym" zwycięzcom. Za tydzień Nowy Targ, mam nadzieje że bez deszczu. Coś mnie ulewy prześladują od 3tygodni bezwzglednie na każdej wystawie:lol: Również wpadne na ring haszczaków.

Link to comment
Share on other sites

za trzy tygodnie wybieramy sie na wegry no a potem napewno takze do Nitry :)

a teraz stawka i jesli wszytsko dobrze pamietam to :

psy
szczeniat
Nick Jednicka - [COLOR=red]abs[/COLOR]

Psy młodzież
Winymar's Frofo Baggins - [COLOR=red]II / II
[/COLOR]Winterfrost's Pegaso [COLOR=red]1, CAJC BOB/ I CAJC, BOB, III BOG[/COLOR]

psy posrednia
Swift Wolf Fortunatus [COLOR=#ff0000]I CA[/COLOR][COLOR=#ff0000]C, CACIB/ I CAC, res. CACIB[/COLOR]

psy otwarta
Oumiak's The Show Must Go On [COLOR=#ff0000]I CAC, res. CACIB/ I CAC, CACIB (uk. Int.CH)[/COLOR]

championow psy
Arktogea Black Diamond - [COLOR=#ff0000]abs[/COLOR]

psy Weterany
Akon Deborah Eiwy - [COLOR=#ff0000]I best veteran[/COLOR]

suki szczeniat
Naty Jednicka - [COLOR=#ff0000]I best puppy[/COLOR]

suki mlodziez
Keep Out Of Wolf Point - [COLOR=#ff0000]III/ III[/COLOR]
Vinymar's Fire Of Fame - [COLOR=#ff0000]I CAJC/ II[/COLOR]
Vinymar's Flashing Star [COLOR=#ff0000]II/ I CAJC[/COLOR]

posrednia suki
Winalmik's Anastasia - [COLOR=#ff0000]I CAC, / I CAC[/COLOR]

otwarta
Mark My Style Of Wolf Point [COLOR=#ff0000]II res. CAC/ I CAC[/COLOR]
Winalmik's baby revolutions of M.R [COLOR=#ff0000]I CAC/ II res. CAC[/COLOR]

championy
Sahara [COLOR=#ff0000]I CAC, CACIB/ I CAC CACIB[/COLOR]
Winalmik's She. So Lovely [COLOR=#ff0000]II res. CAC/ II res. CAC[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Cytat:
Napisał(a) [B]flashka-g[/B]
[I]Ciekawa jestem jaka stawka była[/I]


No nikogo nie było to też wygraliśmy, bo to wystawa na wichurze była :roll: (napisane za nim zobaczylam komentarz Jacka :smile: )

zreszta marna stawka z profesjonalistami z włoch i austrii którzy przywiezli profesjonalnych handlerów, masę sprzętu, psy jak widać po stawce z takich "mało" sławnych hodowli - toż to prawie jak w wilnie - nie :roll:

Cytat:
Napisał(a) [B]flashka-g[/B]
[I]Po stawce widac ze Pegaso wygrał zdecydowanie zasłuzenie Gratuluje[/I]


hmm - ciekawe co było wcześniej ...
[/QUOTE]

Jak sobie chcesz, nie musisz przyjmowac gratulacji to tylko świadczy o Tobie. Łaski bzzz... Ja bym np. przyjmowała i sie cieszyła póki mój pies wygrywa...ale jak tam sobie chcesz.

Bratysława to bardzo profesjonalna i duża wystawa, ale widze ze masz inne poglądy:lol: . Sama bylam tam dwa lata z rzedu i pokazywałam swoje psy i nie tylko.W tym roku po prostu nie Ci sędziowie wypadli;)

ojj co was tak to Wilno boli??? Trzeba było wsadzic tyłek w samochód i pojechać:cool3: W koncu polski sędzia oceniał i rase i grupe:) I wszystko było takie oczywiste...normalnie jak ocena w Toruniu:diabloti:

Stwierdziłam ze Pegaso był najlepszy ze stawki, ale pajasz do mnie chyba taką nienawiscia ( z kosmosu:roll: ) że wszystko przeobrażasz na głupie podteksty, brawo:lol: :lol: :lol: !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Jak sobie chcesz, nie musisz przyjmowac gratulacji to tylko świadczy o Tobie. Łaski bzzz... Ja bym np. przyjmowała i sie cieszyła póki mój pies wygrywa...ale jak tam sobie chcesz.

Bratysława to bardzo profesjonalna i duża wystawa, ale widze ze masz inne poglądy:lol: . Sama bylam tam dwa lata z rzedu i pokazywałam swoje psy i nie tylko.W tym roku po prostu nie Ci sędziowie wypadli;)

ojj co was tak to Wilno boli??? Trzeba było wsadzic tyłek w samochód i pojechać:cool3: W koncu polski sędzia oceniał i rase i grupe:) I wszystko było takie oczywiste...normalnie jak ocena w Toruniu:diabloti:

Stwierdziłam ze Pegaso był najlepszy ze stawki, ale pajasz do mnie chyba taką nienawiscia ( z kosmosu:roll: ) że wszystko przeobrażasz na głupie podteksty, brawo:lol: :lol: :lol: !![/quote]

Wszytsko co napisałam utrzymane było w tonie żartobliwym - chyba ze to nie bylo zupelnie jasne.
Zreszta uzywajaxc twojego sfomulowania "wystawy na wichurze " :) co tez uwazam za bardzo żartobliwe
bo zapuytalas co zacytowałam "[I]Ciekawa jestem jaka stawka była"[/I]

Wilno mnie nie boli :) gratulowalam zwyciezca

I bardzo sie ciesze :) za gratulacje podziekowalam wszytskim ( wybierajac te bardziej ujmujące i znaczące dla mnie)

to tyle reszta bez komentarza

aha no i skad pomysl ze pajam do Ciebie nienawiścia ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Wszytsko co napisałam utrzymane było w tonie żartobliwym - chyba ze to nie bylo zupelnie jasne.
Zreszta uzywajaxc twojego sfomulowania "wystawy na wichurze " :)
bo zapuytalas co zacytowałam "[I]Ciekawa jestem jaka stawka była"[/I]

Wilno mnie nie boli :) gratulowalam zwyciezca

I bardzo sie ciesze :) za gratulacje podziekowalam wszytskim ( wybierajac te bardziej ujmujące)

to tyle reszta bez komentarza

aha no i skad pomysl ze pajam do Ciebie nienawiścia ????[/quote]

I powiedz mi co dziwnego jest w pytaniu "Ciekawa jestem jaka stawka była"???

Dużo osób mówiło ze przyjedzie mało psów ze wzgledu na sędziów( ogolnie to stawiano na wieksza ilość wystawców z Węgier) , oczywiście wiem ze ciekawośc pierwszy stopien do piekła, ale gdy wygrywaja polskie psy chyba warto wiedziec komu w dupcie dokopaliśmy:diabloti:

Dla mnie możesz miec nawet moja laleczke voo doo :evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Jak sobie chcesz, nie musisz przyjmowac gratulacji to tylko świadczy o Tobie. Łaski bzzz... Ja bym np. przyjmowała i sie cieszyła póki mój pies wygrywa...ale jak tam sobie chcesz.

Bratysława to bardzo profesjonalna i duża wystawa, ale widze ze masz inne poglądy:lol: . Sama bylam tam dwa lata z rzedu i pokazywałam swoje psy i nie tylko.W tym roku po prostu nie Ci sędziowie wypadli;)

ojj co was tak to Wilno boli??? Trzeba było wsadzic tyłek w samochód i pojechać:cool3: W koncu polski sędzia oceniał i rase i grupe:) I wszystko było takie oczywiste...normalnie jak ocena w Toruniu:diabloti:

Stwierdziłam ze Pegaso był najlepszy ze stawki, ale pajasz do mnie chyba taką nienawiscia ( z kosmosu:roll: ) że wszystko przeobrażasz na głupie podteksty, brawo:lol: :lol: :lol: !![/quote] Oj Flaszka widać że,nie zrozumiałaś żartobliwej odpowiedzi na Twoje pytania :)
Mysle ze jesli chodzi o wzmianek Ewy o wilnie - nie chodzilo napewno o zwyciezcow ani sedziego... to chyba coś glebszego co trzeba zrozumiec:lol:
jeszcze chodzilo o definicje slowa " wystawy na wichurze" ktorego sama jestes autorem :)
[quote] I bardzo sie ciesze :smile: za gratulacje podziekowalam wszytskim ( wybierajac te bardziej ujmujące i znaczące dla mnie)[/quote]:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Oj Flaszka widać że,nie zrozumiałaś żartobliwej odpowiedzi na Twoje pytania :)
Mysle ze jesli chodzi o wzmianek Ewy o wilnie - nie chodzilo napewno o zwyciezcow ani sedziego... to chyba coś glebszego co trzeba zrozumiec:lol:
jeszcze chodzilo o definicje slowa " wystawy na wichurze" ktorego sama jestes autorem :)
:diabloti:[/quote]

Widzisz Lidka widocznie nie jetsem aż tak inteligentna jak ty:lol: nie rozumie tych uduchowionych przesłanek:placz: :placz:

A co ma moje określenie do Bratysławy??? gash....:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']I powiedz mi co dziwnego jest w pytaniu "Ciekawa jestem jaka stawka była"???

Dużo osób mówiło ze przyjedzie mało psów ze wzgledu na sędziów( ogolnie to stawiano na wieksza ilość wystawców z Węgier) , oczywiście wiem ze ciekawośc pierwszy stopien do piekła, ale gdy wygrywaja polskie psy chyba warto wiedziec komu w dupcie dokopaliśmy:diabloti:

Dla mnie możesz miec nawet moja laleczke voo doo :evil_lol: :lol:[/quote]

w pytaniu "Ciekawa jestem jaka stawka była"??? - nic
ale w pytaniu w pytaniu "Ciekawa jestem jaka stawka była :roll: " - no coz moze jakies ukryte znaczenie .... a moze sie myle ale chyba nie tylko ja to zauwazylam :)

a liczy sie jakosc a nie ilosc, sama zreszta zapewne mniej wiecej wiedzialas kto moze tam przyjechac a kto nie ( zreszta wystarczy przejzec ten topik - bylo to zdaje sie pisane)

Link to comment
Share on other sites

Ewa, a jak ten psiak z Oumiak? Pytam z ciekawosci, bo mialam kiedys kupowac psa po jego bracie i ludzie mi pisali, ze caly miot jest kompletnie nieudany, choc po tak dobrych psach. Ponoc albo psy maja kiepska budowe albo ruch i temperament nie bardzo. Zwrocilas moze na niego uwage?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']w pytaniu "Ciekawa jestem jaka stawka była"??? - nic
ale w pytaniu w pytaniu "Ciekawa jestem jaka stawka była :roll: " - no coz moze jakies ukryte znaczenie .... a moze sie myle ale chyba nie tylko ja to zauwazylam :)

a liczy sie jakosc a nie ilosc, sama zreszta zapewne mniej wiecej wiedzialas kto moze tam przyjechac a kto nie ( zreszta wystarczy przejzec ten topik - bylo to zdaje sie pisane)[/quote]

Mogłabys chociaz nie zmieniać moich postów, bo to nie ja wywracałam tu gałami na temat Bratysławe tylko ktos inny na temat innej wystawy.

Moja mina dokladnie odzwierciedla to co juz napisałam w tlumaczeniu mojego pytania. Ze tego nie rozumiesz to mi przykro nie mam ochoty kolejny raz tego tlumaczyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ReiMar']Ewa, a jak ten psiak z Oumiak? Pytam z ciekawosci, bo mialam kiedys kupowac psa po jego bracie i ludzie mi pisali, ze caly miot jest kompletnie nieudany, choc po tak dobrych psach. Ponoc albo psy maja kiepska budowe albo ruch i temperament nie bardzo. Zwrocilas moze na niego uwage?[/quote]

Widzialam go w Ostravie, nawet konkurowałam z Albany z nim o BOB gdzie został połozony na łopatki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ReiMar']Ewa, a jak ten psiak z Oumiak? Pytam z ciekawosci, bo mialam kiedys kupowac psa po jego bracie i ludzie mi pisali, ze caly miot jest kompletnie nieudany, choc po tak dobrych psach. Ponoc albo psy maja kiepska budowe albo ruch i temperament nie bardzo. Zwrocilas moze na niego uwage?[/quote]

Psiaczek bardzo fajny choc maly i troszke moze suczy, ale bardzo dobrze przygotowany bardzo dobrze prezentowany, z bardzo dobra psychika, z sympatyczna wlascicielka ktora zalamana troszke byla po sobocie - ruszal sie bardzo dobrze i moze dlatego ze byl mniejszy nie slizgal sie jak inne na zakretach.
Mial cos w sobie choc nie do konca to jest to co ja lubie.


byly takze szczeniaki po nim tez fajne psiaki ( mama raczej srednia)
z rownie dobra psychika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Widzisz Lidka widocznie nie jetsem aż tak inteligentna jak ty:lol: nie rozumie tych uduchowionych przesłanek:placz: :placz:

A co ma moje określenie do Bratysławy??? gash....:p[/quote] Oj Flaszka nie skomentuje tekstu o inteligencji - bo to nie ma sensu Po prostu wystarczylo przeczytac ze zrozumieniem
A powiedzenie o wichura to takie fajne sformułowanie i zdaje mi się że Jacek także na nie wpadł czytając Twoje posty :) a określenie ma dużo do Bratysławy- tutaj to samo czyt.ze zrozumieniem :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...