Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

[quote name='ewka122']przepraszam że zmieniam temat ale wstawię parę zdjęć ja wystawiam amber i estrelle
P.S. Przepraszam że tylko swoje a nie innych osób zdjęcia wstawiam bo innyh nie mam[/quote]
przepraszam ale niewstawie bo obrazek nie chce się wyświetlić

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/6705/biaystok2007017ss6.jpg[/IMG][/URL]


Białystok 2007 ( .... "widzę, że znów wichura nad krajem przeszła" )

Inter Champion , Mł Ch Pl , Ch Pl , Ch Blr ( 5 X CACIB , 6 x rec CACIB ) [B]SWIFT WOLF Fortunatus[/B]

Jeszcze raz dzięki wszystkim za gratki .
Szczególne podziękowanie [B]Ewie Górskiej[/B] .

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/7789/biaystok2007032je4.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/511/biaystok2007036gn1.jpg[/IMG][/URL]

Białystok 2007

FIRST EXPRESS Dwie Korony "Milosz"

Link to comment
Share on other sites

Crystian Leneuf Francja
Simon lub Sheila Luxmoore UK
Karsten Gronas Szwecja
Teodora Nagy, Zajane Wegry
Daniel Favier Francja

no i sedziowie z USA... Alice Watt, Vern Harvey, Michael Jennings (choc on juz chyba podobno nie sedziuje...), Chris Curtis

moze warto tez zapraszac sedziow, ktorzy oceniaja na SHCA National Specialty? np. Joy Graeme Messinger, Bob Eisele, Delbert Thacker

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ReiMar']Teodora Zajane-Nagy Wegry
[/quote]

Teodora nie jest sędzią z tego co wiem. Sędziowała kiedyś we Włoszech, bo tam mają takie wystawy, na których mogą oceniać "sędziowie-hodowcy" z uwagi na swoje doświadczenie.
Mówiła mi kiedyś, że nie ma czasu zostać normalnym sędzią, a tam została zaproszona jako specjalista w rasie. U nas nie ma takich praktyk.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#008000][/COLOR][/B][B][COLOR=#008000]Opole wymiata,nieprawdopodobne, że wreszcie znalazł się oddział zapraszający wielkie nazwisko, chyba ktoś za dużo wypił i nie zwracał uwagi na koszty :evil_lol: [/COLOR][/B]

[B][COLOR=#008000]z[/COLOR][/B][B][COLOR=#008000] tym typowaniem sędziów to .. :[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]...A możemy dostać coś do picia.. A co chcecie herbatki czy soczku [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]... Obojętnie[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]... no ale co wolicie herbatke czy soczek[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]... Obojętnie...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]... A to gówno dostaniecie ...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]/ źródło Włatcy Móch /[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Roon, ale Ty masz poczucie humoru :diabloti:

To ja zacytuje coś z własnego podwórka;

- Co państwu podać do picia: kawę, herbatę, czy sok??
- poprosimy kawę, herbatę i sok...
Pani sie co prawda zdziwiła, bo chyba nikt przedtem tak nie zareagował, ale dostarczyła co zamówiliśmy. A co tam.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

no sry....
ale jak to inaczej ująć ?
takie węgry ile tam husky, a patrząc kto tam sędziował na KL. to aż zazdrość. Sama wiesz, byłaś. Czy my doczekamy takiej KL kiedyś ? samo miejsce, sedzia, organizacja ... ehhhhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rOOn7'][B][COLOR=#008000]Opole wymiata,nieprawdopodobne, że wreszcie znalazł się oddział zapraszający wielkie nazwisko, chyba ktoś za dużo wypił i nie zwracał uwagi na koszty :evil_lol: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000][/COLOR][/B]

[/quote]
Miło mi słyszeć, że ktoś jest zadowolony z zaproszonego do Nas sędziego :lol: Starałam się jak mogłam ;)
A koszty no cóż ... sława kosztuje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']ZPR, ale jeżeli to Ty zapraszasz sędziego, to pewnie nie wystawiasz sama psów, prawda? Słowa uznania w takim wypadku. Ja się bardzo cieszę z sędziego, może nawet dotrę na wystawę wreszcie ;-)[/quote]


W Opolu niby jest mówione ze komitet organizacyjny wystawy nie ma wystawiac swoich psów osobiście... niektorzy sie stosuja do tego inni nie.

Link to comment
Share on other sites

Chodzi mi o to, że osoba zapraszająca, jeżeli jest przy okazji hodowcą (co częste przecież) jest z pewnością zainteresowana wystawianiem psów u takiego sędziego. Dlatego decyzja o zapraszaniu cenionego sędziego do własnego oddziału jest odważnym krokiem - ale to dobrze, bo niby kto ma się o to starać, jak nie znawcy rasy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']ZPR, ale jeżeli to Ty zapraszasz sędziego, to pewnie nie wystawiasz sama psów, prawda? Słowa uznania w takim wypadku. Ja się bardzo cieszę z sędziego, może nawet dotrę na wystawę wreszcie ;-)[/quote]
Oczywiście, że nie wystawię psów ;) , ale na pewno z ogromną chęcią kolejny raz pooglądam ocenę Husky w MISTRZOWSKIM wykonaniu :happy1:

Link to comment
Share on other sites

To przynajmniej możemy liczyć na profesjonalną obsługę fotograficzną, ha.

Znów nie dotarłem do Białegostoku, ale na klubówce będziemy. Organizujemy jakies pucharki czy cuś w tym stylu? Bo tradycyjnie Cyraneczka była inicjatorką akcji, ale w tym roku to wiadomo - powiększa stadko ;) więc może ją wyręczymy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rOOn7'][B][COLOR=#008000]Opole wymiata,nieprawdopodobne, że wreszcie znalazł się oddział zapraszający wielkie nazwisko, chyba ktoś za dużo wypił i nie zwracał uwagi na koszty :evil_lol: [/COLOR][/B]

[B][COLOR=#008000]z[/COLOR][/B][B][COLOR=#008000] tym typowaniem sędziów to .. :[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]...A możemy dostać coś do picia.. A co chcecie herbatki czy soczku [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]... Obojętnie[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]... no ale co wolicie herbatke czy soczek[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]... Obojętnie...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]... A to gówno dostaniecie ...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]/ źródło Włatcy Móch /[/COLOR][/B]

[/quote]
Witam!!!!
Wiesz co? to Ty chyba jesteś po paru głębszych!!!!!!!!!!!
Zastanów się co piszesz ???????????!!!!!!!!!!!
Daniel R.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']To przynajmniej możemy liczyć na profesjonalną obsługę fotograficzną, ha.

Znów nie dotarłem do Białegostoku, ale na klubówce będziemy. Organizujemy jakies pucharki czy cuś w tym stylu? Bo tradycyjnie Cyraneczka była inicjatorką akcji, ale w tym roku to wiadomo - powiększa stadko ;) więc może ją wyręczymy?[/quote]

Jak najbardziej, ja się zgłaszam i cosik mogę ufundować:p . Może pomyślimy o rozetach? Właściwie fajnie by było gdyby każdy psiak na lokacie takową otrzymał, ale nie wiem niestety jaki jest koszt rozet....
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bajon']Jak najbardziej, ja się zgłaszam i cosik mogę ufundować:p . Może pomyślimy o rozetach? Właściwie fajnie by było gdyby każdy psiak na lokacie takową otrzymał, ale nie wiem niestety jaki jest koszt rozet....
Pzdr[/quote]


o rozetki to do Edyty:) takie ladne miala w Białymstoku:)

ja moze tez cos ufunduje;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...