Jump to content
Dogomania

Bardzo potrzebna pomoc w przytulisku k.Pomiechówka


kingula

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Witam,

tak ja jestem z okolic Pomiechówka - znam osobiście Panią Tosię. Nie będę ukrywać, ze prowadzone przez nia przytulisko nie cieszy sie pozytywnym nastawieniem najbliższego sąsiedztwa. Mogłam się o tym przekonac osobiscie. Sąsiad Pani Tosi to moj dobry przyjaciel - Pani Tosia spędzała u nas zawsze święta - niestety cała rodzina się od niej odwróciła - na jej własne życzenie - to tez była bardzo samotna. Było nam jej bardzoi szkoda, wiec zapraszalismy ją , pomnagalismy jej przywozic jedzeni dla psów ze sklepu mięsnego oddalonego o około 2 km od jej posesji i miała w nas wsparcie w wielu inntch czynnościach. Zawsze narzekała, że ona nie ma juz siły i pieniędzy na utrzymanie, a cały czas jej te psy podrzucają.
Któregos pieknego dnia zdecydowałam,. ze troche ją wesprę i wezmę od niej jednego psa. Przyjechała moja mam i wybrałysmy najbardziej przestraszoną suczkę. Uiszczając opłatę w wysokości 100 - jak Pani Tosia określiła za odrobaczenie i szczepionki. PO około 10 dniach do naszego domu przybyła policja z inform,acją iz Pani Tosia oskarzyła moja mame o kradziez psa pobicie oraz uzycie gazu łzawiącego. Było to jakies półtora roku temu. Sprawa ciągneła sie bardzo długo przesłuchania, bezpodstawne oskarzenia , nerwy mojej niewinnie posadzanej mamy. Za 3 razem dezycja była bez możliwości odwołania - zarzuty zostały odrzucone mama oczyszczona a pies miał zpstac z nami. Myślelismy, ze bedzie spokój... ale... wczoraj przyszło do naz zawiadomienie o oskarżeniu z powództwa cywilnego - to sam od nowa. Naprawde nie wiem co mamy juz zrobić. Nie wiem co ta kobieta kieruje, ze cały czas skłąda fałszywe zeznania - nas oczernia i psuje nerwy. Piesek jest u nas szcęsliwy, zadomnowił sie - kochamy ja nad zycie. To jest chyba jedyna rekomensata za nerwy jakie dostarcza nam niby niegrozna i kochająca psy Paniu Antonina Jaworska. Ta kobieta jest zawistna, obłudna i kłamie - nbaprawde nie wiem co nia kiewruje. I ostratnie podstawowe pytanie - skąd wzieła 300 zł na sprawe cywilną skoro wszędzie poblicznie obwieszcza, ze nie ma na jedzenie dla siebie i psów. APELUJĘ - UWAŻAJCIE NA TA KOBIETĘ!!!!! NIE ZYCZĘ NIKOMU TAKICH NIEMIŁYCH DOŚWIADCZEŃ. POZORY MYLĄ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

W tym tygodniu dzwoniła do mnie p.Antonina z prośbą o pomoc znów nie ma karmy itp w tym momencie ma 150 psów i wczoraj jakaś 10 letnia sunia wilczyca poszła na operacje guza niewiem czy przeżyła jak by coś nie tak to wet miał ja uśpić.

A czy ktoś z warszawy dał by rade podjechać ze mną do p.Antoniny w jakiś weekend bo w tygodniu pracuje?
I może warto było by odebrać te rzeczy i jej zawieść [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226675-koldry-materialy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226675-koldry-materialy

I zaklepałam jeszcze te karme nie jest todużo ale paczka do paczki i zawsze coś:)[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227143-Warszawa-Oddam-Beaphar-Irish-Cal-0-5-kg-psiakowi-w-potrzebie[/url]
[/URL]

Edited by asia_rońda
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam wszystkich forumowiczy!
O przytulisku Pani Antoniny dowiedziałam się niedawno od mojej cioci.
W przeciągu tygodnia udało nam się zebrać trochę karmy, słomę, koce, poduszki i inne. Zrobiliśmy też zakupy dla samej Pani Antoniny.
Utworzyłam wydarzenie na fb ale wydaje mi sie, że to niewystarczy.
Planuje stworzenie strony i zamieszczanie tam aktualności, informacji o zbiórkach i ewentualnej adopcji psiaków.
Pani Antoninie i psom TRZEBA pomóc.
Jeżeli nie chce wyadoptowywać psów to trzeba spróbować ją przekonać, że tak będzie lepiej. Być może ma złe doświadczenie z osobami które adoptowały od niej psy. Ale sądzę, że jak jej udowodnimy, że psiaki mają się dobrze i nam zaufa to możemy zdziałać duzo!
Link do Wydarzenia na fb. Zachęcam do przyłączenia się, udostpniania i pomocy.
[url]https://www.facebook.com/events/565747320162015/?ref_dashboard_filter=calendar&source=1[/url]

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...