Jump to content
Dogomania

Esterek w domku YUPI,świetnym domku :)


Kisiaraf

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To znaczy, że nie potrafi się odnaleźć w schronisku. Jest zestresowany, boi się. Bardzo źle znosi to miejsce psychicznie. Jest wycofany, nie ma siły ani ochoty walczyć o swoje.
Nie wiem jak jest u niego z jedzeniem, bo jeśli ze stresu nie chce jeść, to po prostu osłabnie i... Ale mam nadzieję, że je.

Dt właśnie szukamy. Tylko do końca kwarantanny musi to być dt w Katowicach lub bliskich okolicach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']To znaczy, że nie potrafi się odnaleźć w schronisku. Jest zestresowany, boi się. Bardzo źle znosi to miejsce psychicznie. Jest wycofany, nie ma siły ani ochoty walczyć o swoje.
Nie wiem jak jest u niego z jedzeniem, bo jeśli ze stresu nie chce jeść, to po prostu osłabnie i... Ale mam nadzieję, że je.

Dt właśnie szukamy. Tylko do końca kwarantanny musi to być dt w Katowicach lub bliskich okolicach.[/quote]
a ta kwarantanna ile potrwa ?
przepraszam za te pytania ale naprawde nie znam sie na tych przepisach:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Kasiu jak to jest ? Czy osoba pełnoletnia moze przyjść i opiekować się psem?
Oczywiście uprzednio podpisawszy odpowiednią umowę ze schronem bo tak mi się wydaje jest..?[/quote]
Wlasnie , jezeli to byloby mozliwe to moze znalazloby sie kogos kto by chodzil do psiaka co dzien , wyprowadzal go na spacery i jakies papu lepsze dal ?
Ja bym mogla oplacic taka osobe jezeli ktos by sie zainteresowal i ja znalazl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Kasiu jak to jest ? Czy osoba pełnoletnia moze przyjść i opiekować się psem?
Oczywiście uprzednio podpisawszy odpowiednią umowę ze schronem bo tak mi się wydaje jest..?

edit: oczywiscie po okresie kwarantanny[/quote]

Nie może. Nie ma jeszcze wolontariatu.

Link to comment
Share on other sites

Odpisała mi kasiaja, do ktorej w piątek napisałam PW:


hej, moge wziac na probe tego pieska do 28.10 tak jak napisalam w ogloszeniu chociaz go nie znam i bedzie to moj 1szy w domu tymczasowym ale jak nie bedzie stwarzal problemow moze uda mi sie go zatrzymac do polowy grudnia bo na wszytskich swietych oddalabym go pod opieke mojemu zaufanemu kumplowi ktory tez mieszka w bloku. jestem z Wroclawia i nie mam samochodu wiec musialby mi ktos psa dostarczyć i odebrac, poza tym ew. koszty leczenia bo jestem sredniozamozna studentką;-)koszty wyzywienia pokryje sama, mam nadzieje ze go troche utucze, poza tym spacerki i socjalizacja tez mu sie przyda jak bede jezdziła z nim tramwajem zeby nie zostawal sam w domu. wezcie pod uwage ze czesto mnie nie ma i nie bede mogla opiekowac sie nim non-stop ale jak bede miala mozliwosc bede go brala ze soba. chcialabym spisac umowe ktora mi zagwarantuje ew. koszty leczenia i przede wszystkim ze pies bedzie odebrany w danym terminie bo nie mam czasu na szukanie mu kolejnego domu, ani tez nie oddam go do schroniska... pozdrawiam


Jest z Wrocławia.
Nic wiecej nie wiem, wiem tylko, że oferowała DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisiaraf']Ale Wrocław to raczej zadaleko :(. Może faktycznie jakiś hotelik. Wiem, że jeden jest w Sosnowcu na Zagórzu zadzwonie tam i zapytam o warunki.[/quote]

Tylko ja myślałam, że ten dt byłby jak minie kwarantanna... zawsze to coś :(

Link to comment
Share on other sites

[B]Glutofia[/B], w schronisku nie ruszył jeszcze wolontariat, a zatem nici z przychodzenia osoby pełnoletniej i opieki nad psem. Poza tym umowy będą podpisywane nie ze schroniskiem a z Fundacją SOS, która tenże wolontariat będzie prowadzić. Amikat podawała wstępną datę startu na 15.10.

Dziewczyny, nie szukajcie hoteliku. Z kwarantanny psa możemy wziąć TYLKO do dt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...