Jump to content
Dogomania

Nie mogę przejść obojętnie !


basia0607

Recommended Posts

Kiedyś w schronisku cudna sunia Burka złapała mnie łapką za ramię, kiedy przechodziłam obok bosku. Nie piszczała, nie skakała - poprostu tak stała i trzymała mnie mocno pazurkami, patrząc błagalnie w oczy.
To było straszne..naprawdę czułam się podle odchodząc od Niej - tak bardzo mnie prosiła...
Nie mogłam przestać o Niej myśleć, po powrocie do domu zrobiłam na szybko jakieś ogłoszenia - i stał się cud, na drugi dzień zadzwoniła przemiła Pani z Krakowa, która akurat straciła parę dni wcześniej swoją sunię i postanowiła przygarnąć właśnie Burkę.
Następny mój wyjazd do schroniska był właśnie po Burkę - zawiozłam Ją do wspaniałego Domu - cudowne uczucie!

Trzymam z całej siły kciuki za tego pięknego biedaka - oby i Jemu się tak udało!

Tu wątek Burki/Misi

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/burka-misia-ma-wspanialy-dom-w-krakowie-czekala-na-niego-ponad-2-lata-132143/?highlight[/URL]=

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fiziu - mocno wierzę, że tak będzie i tutaj - dałam psiaka na zbiorowe sznaucerowe allegro - może komuś też tak zapadnie w serce jak nam

[URL="http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=760971731"]Sznaucer sznaucery do kochania - adoptuj sznaucera (760971731) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Siostro, mam w domu 5 psów i 50 w przytulisku , które prowadzę. Moglabym go tam wziąść ale też za kraty i z mniejszą mozliwością, że go ktoś wypatrzy ( jesteśmy w lesie !)[/quote]
Niezłe stadko...:loveu: Ja mam tylko 2 psy,ale za to 4 papugi i ok.50 gołębi na działce(w domu obecnie 3).No i miejsce wolne w domu-psiaki mieszkają z nami w sypialni...:cool3:
Psiaku,wędruj w górę...:multi:

Link to comment
Share on other sites

Prosilam Leni356 i wątek tego cudnego,blagającego psa jest już na wątku :

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/index21.html#post13081913[/url]

i będzie chyba szansa na hotelik dla tego cudnego psa -pomóżmy mu -uzbierajmy na hotelik dla niego !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']A nie można wyciągnąć go do jakiegos hoteliku? :oops:

W jakim jest ieku?

Ma juz allegro?[/quote]

Właśnie o tym samym myślałyśmy :)

Jest na kudłaczach:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kudlacze-w-potrzebie-146370/index21.html[/url]

ZBIÓRKA NA SMUTASA - było miejsce po Orenie w hoteliku, może nadal jest

Link to comment
Share on other sites

Leni -to chyba na tym wątku można będzie zbierac fundusze na hotelik u Jamora -dla tego psa /Ksawera/ ? bo tamten jest zbiorowy wątek kudlaczy ..
Nie nazywajmy go Smutas-proszę :shake:... może niech będzie Ksawer ..? :p czy Brus .. albo inaczej ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Leni -to chyba na tym wątku można będzie zbierac fundusze na hotelik u Jamora -dla tego psa /Ksawera/ ? bo tamten jest zbiorowy wątek kudlaczy ..
Nie nazywajmy go Smutas-proszę :shake:... może niech będzie Ksawer ..? :p[/quote]

Smutas Ksawer to więcej ludzi się zlituje. Na pewno nie będzie nazywany smutasem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ciotki kochane-jesli jest miejsce u Jamora po Orenie -jak pisze Leni356 -to zacznijmy już zbierać kasę na ten dt -chyba ,że do Megii-gdzie moze nieco taniej ,ale tam miejsca od ręki nie ma ?? Ja mam tam 2 m-ce w kolejce tylko -ale tam trzeba czekać tygodnie cale jeszcze ....:(:(.....
Ja choć kilka groszy dorzucę- 10 zl/mc .[COLOR=Lime]

Cioteczki- kto może dać kilka zl choć na tego pięknego psa -na hotelik ??[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][B][B]- Barbara Borzykowska [/B][/B][/COLOR]
[B]Schronisko niechcianych uczuc.

[/B] [COLOR=#000000][B][B]...W każdej klatce mieszka ciężka dola.
Między pręty smutek wciska nos.
I na pewno nie załatwia sprawy
wzruszenie ramion, no cóż, taki los....


Nie odchodz prosze...chce poczuc dotyk ludzkiej reki,zapach człowieka...Błagam zabierz mnie z tego zimnego boksu,a pokocham cie cie,całym swoim psim serduszkiem...Chce miec swoje posłanko,miseczke i piłeczke do zabawy. Chce zasypiac przytulony do twojego boku...Nie odchodz prosze.

Tu dane opiesku...............

Wymysliłam taki tekscik do ogłoszen,moze byc:roll:

Deklaruje 10,- dla małego.
[/B][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dopiero wróciłam ze schroniska i zaraz odpisuje. Pies jest od sierpnia , ma imię ale nie wiem czy od wlasciciela czy nazwały go dziewczyny. Dzisiaj cały jego boks wyszedł do naszej bawialni, wczoraj oddanej do użytku.
Psy wybiegały sie do woli, poszalały w piachu. Mam nowe zdjęcia, komu moge je wysłać. Zauważyłam, że on jest bardzo ugodowy.
W eEblągu hotel dla psów prowadzi Moria z dogo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...