Jump to content
Dogomania

Nie mogę przejść obojętnie !


basia0607

Recommended Posts

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem, wróciłam w nocy z Warszawy z gali wręczania statuetek mediom sprzyjającym organizacjom ratującą zwierzęta.Organizatorem byli Animalsi i Staraż dla zwierząt. Było super.
Z uwagi, że mam swoje przytulisko w nim 50 psów a w Elblagu jestem 3 razy w tygodniu sprawę kudłacza przekazuję w ręce ciotek. Oczywiście co będę mogła , pomogę ale nie ogarniam wszystkiego bo doba dla mnie jest za krótka.
Byłam z Agą i thetą na interwencji,. Młody pies u bardzo biednych ludzi . Taki stan prawopodobnie po padaczce. Sparaliżowany , leżący w swoich odchodach. Dziewczyna znosi go po schodach , pielegnuje ale nie leczy bo sama nie ma za co żyć.
Nie chciała nam go oddac, płakała, jutro jedziemy i chcemy jej wytlumaczyc, że psa bedziemy leczyć nie usypiać. Serce się kroi na widok psa i jego opiekunki. Wet i jej chlopak chceli psa uspić , ona nie dała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kordonia']Piesek ok. 15-18 kilo, średniej wielkości, bardzo przyjazny, zaraz odnajde inne jego zdjecia.
Telefon kontaktowy- 785132983
To pracownik biurowy, a jendoczesnie dogomaniaczka Charly, jej numer podajemy zazwyczaj we wszytkich ogłoszeniach o psach z naszego schronu.[/quote]
OK,DZIEKI,JESZCZE WIEK i imie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Jestem, wróciłam w nocy z Warszawy z gali wręczania statuetek mediom sprzyjającym organizacjom ratującą zwierzęta.Organizatorem byli Animalsi i Staraż dla zwierząt. Było super.
Z uwagi, że mam swoje przytulisko w nim 50 psów a w Elblagu jestem 3 razy w tygodniu sprawę kudłacza przekazuję w ręce ciotek. Oczywiście co będę mogła , pomogę ale nie ogarniam wszystkiego bo doba dla mnie jest za krótka.
Byłam z Agą i thetą na interwencji,. Młody pies u bardzo biednych ludzi . Taki stan prawopodobnie po padaczce. Sparaliżowany , leżący w swoich odchodach. Dziewczyna znosi go po schodach , pielegnuje ale nie leczy bo sama nie ma za co żyć.
Nie chciała nam go oddac, płakała, jutro jedziemy i chcemy jej wytlumaczyc, że psa bedziemy leczyć nie usypiać. Serce się kroi na widok psa i jego opiekunki. Wet i jej chlopak chceli psa uspić , ona nie dała.[/quote]

Smutne to co napisałaś na końcu Basiu, mimo biedy człowiek potrafi kochać zwierzaka.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdząłam imię w sobote, i na boksie napisane jest imię KUDŁACZ, ale Rybcia poakzuje innego psa i dopisuje tam takie samo imię, wiec po prostu jutro wsytko jeszcze sprawdze- pojade do schroniska, zabiore go na spacer, wszytko dokładnie sprawdzę- zęby, zachownaie na smyczce, itd.
Ale to jutro, bo dzis jestem w pracy.

Link to comment
Share on other sites

Kudłacz,Smutas ,Ksawer ,czy inaczej go nazywać można -byle jak najpredzej ten pies mial swoj dom i swego czlowieka -a poki co to choć dt/hotelik..
/Ksawer-łatwiej wolać /. Niech wyprosi wisząc na tych kratach -jakiś swój dobry kąt ..:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7']Kudłacz,Smutas ,Ksawer ,czy inaczej go nazywać można -byle jak najpredzej ten pies mial swoj dom i swego czlowieka -a poki co to choć dt/hotelik..
/Ksawer-celowo nie Ksawery:razz:/. Niech wyprosi wisząc na tych kratach -jakiś swój dobry kąt ..:p[/quote]
olga masz racje,ale zeby zrobic ogloszenia trzeba miec troche info o piesku:roll:bo ktos zadzwoni patrzac na fote i powie,ze chodzi o takiego pieska,co ma łapke wyciagnieta za krate:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kordonia']Sprawdząłam imię w sobote, i na boksie napisane jest imię KUDŁACZ, ale Rybcia poakzuje innego psa i dopisuje tam takie samo imię, wiec po prostu jutro wsytko jeszcze sprawdze- pojade do schroniska, zabiore go na spacer, wszytko dokładnie sprawdzę- zęby, zachownaie na smyczce, itd.
Ale to jutro, bo dzis jestem w pracy.[/quote]

wyprzytulaj go ode mnie :loveu: Nie mogę przestać o nim myśleć. Zebrałam trochę fantów na bazarek. Myślicie żeby już wystawić czy poczekać jak się rozwinie sytuacja?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Smutas-Kudlacz-Ksawer wypatruje i czeka na inny kąt dla siebie i na lepszą przyszłość ....:loveu:. Trzymaj się Kudlaczu-Smutasie !!:loveu:. Nie poddawaj się -ratunek już niedaleko chyba -ciotki myslą o tobie.:loveu::p[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Byłam w schronisku ale póżno i dziewczynyz biura adopcyjnego już poszły do domu.
Ksawery czekal jak zwykle przy kracie, zrobiłam mu zdjecia. On wyglada dobrze, , nie jest taka przysłowiowa schroniskowa bieda ale psychicznie nie wyrabia. On ciagle czeka ale nikt po niego nie przychodzi.
Podchodzi do kraty z nadzieją , potem odchodzi i można wołać ale on się nie odwraca. To jest symbol psa, ktory ciagle ma nadzieję !
Komu moge wysłac jego wczorajsze zdjecia ?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=631369"]Ogłoszenia - Elbląg w portEl.pl[/URL]

Dałam mu ogłoszenie na portelu.


Basia , wyśłij od mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


tymczasem wstawiam jeszcze 3 zdjecia sobotnie:

[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/5373/xawery.jpg[/IMG]

[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9050/xawery2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5073/xawery3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]A nasz piękny ,mądry zapewne Ksawer -CZEKA ....CZEKA ....CZEKA ...NA SWEGO CZLOWIEKA .....:p:p:p[/COLOR]:loveu:

Gdyby te boksy nie byly schowane a bardziej widoczne -tak z przodu -pewnie by ludzie dawno już te psy wypatrzyli i zabrali się stamtąd .
Może by porozmawiać z kier. schronu o tym -cioteczki z Elbląga ,żeby przetasować niektore psy ?
Tak na przyszlosć nawet .Dla dobra tych schowanych psów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...