Jump to content
Dogomania

Świerklaniec 2003


amster

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzieńdoberek :)

Wirka :) :) :) te deerhoundy to nic specjalnego- szare (wypłowiałe), sierść brudna, chude takie, niezdrowe jakieś, ani toto imponujące jak wilczarz, ani eleganckie jak grey... :P

Tynka :o deery i belgi?...

Amster- podpis masz rewelacyjny :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

A który pies nie ma wad?

Wiesz jak fajnie się czułam w ostatni weekend?

Siwy dał taki popis, że aż mnie zdziwił!

Tu na dogomanii pierdu pierdu o smakołykach, wzmocnieniu pozytywnym itd. A taka wirka tylko ciągle biła i krzyczała na swojego psa :lol:

Wstyd i hańba :oops:

Polaki nie śmierdzą, ale za to cudują ze swoim zachowaniem.

Za to deerki może i cuchną jak się gdzieś zapuszczą, ale są bardziej zrównoważone...

Link to comment
Share on other sites

Wirka- gwarantuję , że po zabawie w tym zbiorniku to nawet chiński grzywacz nagi by śmierdział ;)

a Siwy dojrzewa teraz, trudne miał dzieciństwo, będziesz miała z nim zabawę jeszcze parę miesięcy pewnie... ale trochę pracy i cierpliwości i będą efekty :)

Link to comment
Share on other sites

I za co Ty go tak bronisz? Za to przemiłe powitanie na początku znajomości? :lol:

Fakt, w samochodzie psiul był rewelka. Tak niewygodnie, ale on to dzielnie znosił. W domu też nic złego na niego nie mogę powiedzieć. Chłopak złoty, jedyna jego wada to to, że on jest taki mucio macho w grupi. Jak są inne psy to on tylko suzka gdzie by tu zadyme zrobić. I trudno mu to z główki wybić :evil:

Link to comment
Share on other sites

Tynka :) niech Ci nie będzie przykro :) znalazłam:

"Istnieje teoria, że ten duży, rasowy i elegancki owczarek jest potomkiem pasterskich psów z Europy Środkowej. Inna teoria głosi, że jest to krzyżówka miejscowego mastifa z deerhoundem sprowadzonym w XIII w. z Anglii przez flamandzkich mnichów. (...)"

Link to comment
Share on other sites

:P No widzicie !!! Na szybko znalazłam coś takiego :)

...jest teoraia, że rasa (groenendael) jest wynikiem krzyżówek między lokalnymi (tereny Belgii) dużymi psami stróżującymi a chartem szkockim deerhoundem, przybyłym w XIII w z Anglii na teren dzisiejszej Belgii...

kurde- mastif + chart = owczarek

Zawsze wiedziałam że z moimi psami coś nie tak :wink:

Link to comment
Share on other sites

Z Twoimi Ziutami? Nieeeee, z Twoimi to on się baaardzo ładnie bawił.

Już na samej wystawie, zwłaszcza w drugi dzień zrobił się taki maczo, ze nikt nie mógł przejsć koło niego, bo zaraz sie rzucał. Aż musieliśmy mu kaganiec założyć. Ale nii żebym sie na niego złościła w nieskończoność.

Wtedy mnie wkurzył i był prawie nie do opanowania. Ale to tak jak mówi bagi - stado. Gdyby był sam to by sie tak nie zachowywał.

Młody jest i mało świata widział to bryka :lol:

Link to comment
Share on other sites

Siwy zachowywał się super. Szkoda, że Bartek nie podłapał jego zabawy.

Natomiast na drugi dzień, kiedy przyjechała Kinga z greyami, działy się cuda.

Po wystawie psy poszły spać - moje zamknęłam na górze, a greye Kingi spały na dole.

Po dwóch godzinach poszliśmy wyprowadzić całe towarzystwo na spacer, a w domku impreza na całego, pełna integracja.

Mój Edek otworzył sobie drzwi na górze i psiory urzędowały na dole w "living roomie".

Ze złości, że same zostały obszczały całą podłogę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...