Jump to content
Dogomania

Świerklaniec 2003


amster

Recommended Posts

Ja też bardzo żałuję, że Bartek się z nim nie bawił, ale Siwy był zwyczajnie dla niego za duży, choć widać było, że chłopak miał chętkę :D

Greye twojej koleżanki są cuuudne! Nie dziwię się, że Ziutki do nich garnęły :lol: No a jak impreza to już na całego! I Państwo i psy! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też bardzo żałuję, że Bartek się z nim nie bawił, ale Siwy był zwyczajnie dla niego za duży

E tam za duży, żebyś widziała jak dopada Felka.

Felek leży do góry kołami, a ten gówniarz gardło mu podgryza.

Felek wyje w niebogłosy, bo histeryk z niego straszny, a Bartka to jeszcze bardziej rajcuje.

Link to comment
Share on other sites

Ehhh a ja po wystawie, najpierw przegoniłem Rotti po całym Wrocławiu :-? , potem moja bestia dostała małpiego rozumu i tratowała szczeniaki (Borysa i młodziaka afganiaka) a na koniec przekonała Rottiego, że przed dalszą drogą powinien zarzyć kąpieli w Odrze. Ehhhh, ale myślę, że i tak było miło, chociaż szkoda, ze to wszystko w takim pośpiechu.....

Link to comment
Share on other sites

Amster

To wcale nie była jeszcze droga powrotna :) Wracałam dopiero w poniedziałek. Mały zniósł wszystko rewelacyjnie. A w ogóle to wychodzą mu stałe zęby :lol:

Od wczoraj wysyłam Tobie obiecane zdjęcia ale coś mam z pocztą :(

Ruffi

Było bardzo miło :lol: i faktycznie szkoda, że tak krótko. Trzeba to odrobić innym razem, tylko proponuję już bez kapieli :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

A co tu się trzeba umawiać? Wszyscy "walą" drzwiami i oknami na ring chartów i tyle :D

Ruffi, w razie czego numer mojego telefonu masz (masz?) to się zdzwonimy. Zerknę od której są charty, ale myślę, że trzeba będzie się umówić nieco później, bo co niektórych psy mogą zdobyć jakieś BOG-i i będą czekać na BIS-y.

Link to comment
Share on other sites

Ehhh a ja po wystawie, najpierw przegoniłem Rotti po całym Wrocławiu :-? , potem moja bestia dostała małpiego rozumu i tratowała szczeniaki (Borysa i młodziaka afganiaka) a na koniec przekonała Rottiego, że przed dalszą drogą powinien zarzyć kąpieli w Odrze. Ehhhh, ale myślę, że i tak było miło, chociaż szkoda, ze to wszystko w takim pośpiechu.....

No ja to widziała na własne oczy...hihihi jak biedny Otis wyglądał... suszył się całą drogę do Opola... ale i tak się podobał mojej rodzince... prawda Rotti???

Link to comment
Share on other sites

witam serdecznie, dopiero teraz udało mi się w miarę bez problemów dotrzeć do dogomanii.

oczywiście byłem na wystawie w chorzowie, szkoda, że nie udało mi sie dotrzeć do świerklańca. charty mnie fascynują, mam do was prośbę jak poszło chartom angielskim greyhoundom na klubówce, mógłby ktoś napisać stawke i lokaty? będę bardzo wdzięczny...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...