Jump to content
Dogomania

KOMU STERYLKĘ - są fundusze - PROSIMY O ZGŁOSZENIA


aina155

Recommended Posts

[quote name='aina155']To bym zrobila juz teraz, ale nie mam linkow do tych watkow, a przez te otwiera mi sie pusta strona.[/QUOTE]
Tylko mi chodzi o podawanie linów w innej formie. Zeby nie był cały link, tylko skrócony - no i jaki pies przez kogo zgłoszony.

Soema - wiem, ze tak sie robi. Czytałam, ze jesli suka bedzie miała jakiekolwiek problemy posterylkowe, to na leczenie farmakologiczne wówczas nie zareaguje. Większosć wetów odradza.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to ja, niestety, nie mam pojecia o co chodzi z tymi linkami :shake: Myslalam, ze o to by zamiast tych, ktore sie nie otwieraja wstawic nowa, ktore sie beda otwierac. Jesli nie o to, to czy moge prosic o wyjasnienie?

Aha, jak juz bede zmieniac te linki (no o ile sie nade mna ulitujesz ;) ) to podpisuje kto zglaszal jakiego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']nie wiem czy jest na liscie nasza Fredka z Aleksandrowa kujawskiego? ta z budy na łańcuchu, bezpanska i bezdomna? byla na samej gorze listy; czy przed nia bedziecie przepuszczac inne psy? i jesli tak to czemu?[/QUOTE]

Jesli dobrze rozszyfrowuje te niedzialajace linki to Fredka jest 4 w kolejce, z tego, co widze.

Link to comment
Share on other sites

Oto link do watku Awy, która wpisana jest na liście na sterylkę aborcyjną:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148149[/URL]

Tutaj na wątku zgłaszała ją tayga, u której Awa jest na tymczaise. Nie wiem czy to będzie jeszcze konieczne. Zaraz zapytam na jej wątku czy miała robione USG. Jeżeli nie będzie potrzebna sterylizacja aborcyjna to i tak będziemy chyba prosić o wpisanie Awy na listę normalnych sterylek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy moge prosic o pokrycie kosztow sterylizacji 2 suczek.Rodzina gdzie mieszkaja suczki jest uboga,wielodzietna i nie stac ich na taki luksus.Pani,w tej rodzinie jest dobrym czlowiekiem,dokarmia w tej chwili bezdomna szczena suczke,sa tam jeszcze 2 psy i 3 koty.Corka tej pani niedawno zemdlala w szkole/prawdopodobnie z glodu/,a pani tez lezala w szpitalu.Nie wiem jak pomoc tej rodzinie/za duzo problemow/gdyby mozna byloby wysterilizowac te sunie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Nie wiem, czy mogę zajać sobie kolejkę - z cyklu "porzucone psy w mojej wsi" kolejna sunia: młodziutka, ok. 8 mies. maleńka, liskowata, drobna ,chuda. Śpi na przystanku PKS, bo to jedyny daszek w okolicy. Nie mam gdzie jej zabrać, bo budka zajeta przez 2 tymczasowiczki Jak tylko choć jedna znajdzie dom, biorę tę bezdomną. To mozna ja wpisać na listę oczekujacych? Koszt sterylizacji w Ostrołęce małej suni to 130- 150 zł.

Suni załozę watek, jak tylko zrobię jej zdjecia na tej ulicy :cool1:[/QUOTE]

Jest! Ta sunia zniknęła z ulicy na kilka dni, wczoraj ja wziełam do domu. Załozyłam watek - oto Lisia

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mlodziutka-malenka-lisia-kolejna-bezdomna-z-mojej-wsi-172876/[/URL]

[B]Jej bardzo potrzebna jest sterylizacja![/B] Czy mozemy być w kolejce? juz sie zapisałyśmy 3 tyg. temu...

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że sensowne byłoby określenie terminu, w jakim pierwsza na liście suczka ma być wysterylizowana, bo inaczej cała reszta czeka w śpiącym ogonku. Np. tydziień. Wpisywałoby się tę jakąś suczkę na pierwsze miejsce z adnotacją, że zabieg do dnia takiego a takiego, i jeśli nie byłby wykonany bez ważnej przyczyny, to suczka spada na koniec kolejki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Dora, a co z tą szczenną suką?
Tej rodzinie jakoś nie można pomóc? Może załóż im wątek w pomocy dla ludzi?[/QUOTE]
Nie wiem co z ta szczenna sunia,moglam tylko w taki sposob jej pomoc,ze zalatwilam jej uspienie miotu i powiedzialam jej o tym,rozmawialam tez z wet. Jej suczka tez ostatnio miala szczeniaki,ale wszystkie zagryzla.Nie wiem co z ta sunia,bo ta pani miala ostatnio problemy zdrowotne i nie mialam z nia kontaktu.Dostarczam jej suchy chleb,ktory dostaje z piekarni,wiecej nie moge jej pomoc,poniewaz pomagam trzem innym rodzinom i wiecej nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aina155']Kolejna sunia jest wycieta- tylko nie wiem, co z faktura? Czy moge prosic o skan? (nie chce nic mowic ale czekam juz kilka dni ;) )[/QUOTE]
Ale mi chodzi o tą zgłoszoną przez [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/56521.html"]Basia1968[/URL] - są środki? Pisałaś PW?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Ale mi chodzi o tą zgłoszoną przez [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/56521.html"]Basia1968[/URL] - są środki? Pisałaś PW?[/QUOTE]

Pisalam czy sa nadal zainteresowani. Nie dostalam odpowiedzi. A pisalam jednoczesnie do dwoch kolejnych osob z kolejki. (czyli Basia1968 i Anja2201).

Natomiast srodki sa, ale mysle, ze dokladnie bede wiedziec ile jak Tweety przedstawi nowe rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...