Jump to content
Dogomania

KOMU STERYLKĘ - są fundusze - PROSIMY O ZGŁOSZENIA


aina155

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak się sprawy ułożyły, że jest trochę funduszy z pewnego bazarku na sterylkową świnkę. Jednak klikając adres skarbonki podany na pierwszej stronie lub banerek sterylkowej świnki wyświetla mi się pusta strona. Czy ktoś może mi podać adres, a jeszcze lepiej przysłać na PW nr konta dokąd mam wysłać pieniądze aby zasilić sterylkową świnkę? :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Tak się sprawy ułożyły, że jest trochę funduszy z pewnego bazarku na sterylkową świnkę. Jednak klikając adres skarbonki podany na pierwszej stronie lub banerek sterylkowej świnki wyświetla mi się pusta strona. Czy ktoś może mi podać adres, a jeszcze lepiej przysłać na PW nr konta dokąd mam wysłać pieniądze aby zasilić sterylkową świnkę? :p[/QUOTE]
Zaraz Ci wyślę :) tylko odnajdę.. bo to przestaje byc śmieszne, że nic nie można znaleźć.:shake:

Link to comment
Share on other sites

jesli mozna to moge zapisac 2 szuczki?
jedna to suczka znaleziona na wycieraczce w bloku, druga to suczka wiejska obie w zalozonym przeze mnie watku sa opisane, jedna jest na tymczasie i jakby byla wycieta to mysle ze moze by zostala tam
obie to malenkie szczeniaczki, nie powinny byc duze wiec koszt nie za duzy
jest jeszcze moze jedna na wsi moze udaloby mi sie namowic wlascicieli bo sami na 100% nie zrobia tego ale jakby darmo bylo to moze wtedy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaginiona sara']jesli mozna to moge zapisac 2 szuczki?
jedna to suczka znaleziona na wycieraczce w bloku, druga to suczka wiejska obie w zalozonym przeze mnie watku sa opisane, jedna jest na tymczasie i jakby byla wycieta to mysle ze moze by zostala tam
obie to malenkie szczeniaczki, nie powinny byc duze wiec koszt nie za duzy
jest jeszcze moze jedna na wsi moze udaloby mi sie namowic wlascicieli bo sami na 100% nie zrobia tego ale jakby darmo bylo to moze wtedy...[/QUOTE]
Ale suki, które mają swoich właścicieli się nie łapią.

Ciężko cokolwiek ogarnąć, linki nie działają, Ania ma coś z łączem.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=92419"]Anja2201[/URL] - a która jesteś w kolejce?

Link to comment
Share on other sites

A ja bym sobie dała rękę uciąć, że wiejskie miały być brane pod uwagę..
Ale teraz zedytowany jest post.
Kolejka jest spora, a chyba funduszy zabraknie.:roll:
[B]Ciągle poszukujemy nowych wpłacających, stałych czy też nie!
Chociaż 5 zł..[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaginiona sara']czarna nie ma wlasciciela a biala szuka wlasciciela[/QUOTE]
A ta co mogłaby zostać w DT??
[quote name='zaginiona sara']a tamta co ma wlascicieli no to trudno, ale domyslam sie ze bedzie rodzic co pol roku....[/QUOTE]
Całego swiata i tak nie zbawimy. Brakuje funduszy, chętnych do wsparcia finansowego.
[quote name='zaginiona sara']czy mam sie czuc z biala (beda pokazywane jej zdjecia osobie chetnej do adopcji) i czarna w kolejce?to z pewnoscia zwiekszy ich szanse[/QUOTE]
Podaj linki do wątków.
Jak pojawisz się w kolejce - [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=13036523&postcount=1[/url] - to się będziesz mogła czuć ;) Musisz jednak pamiętać, że domy mogą się znaleźć szybciej niż będzie ich kolej.

Przydałoby się edytować wszystkie linki :roll: Kto jest następny??

Link to comment
Share on other sites

[quote] Ale teraz zedytowany jest post.[/quote]
Dwa pierwsze posty zostały połączone i przypisane autorce akcji, żeby mogła prowadzić wątek. Tekst nie został zmieniony, z wyjątkiem logicznej poprawki "drugi post tego wątku..." na "pierwszy post tego wątku...", pozostała treść bez zmian.

Link to comment
Share on other sites

Nie miesza Ci się, tylko nie czytasz (:
Pierwszy post głównego zawiera taką informację:

[quote][B][COLOR=navy]psy, które mogą zostać wpisne na listę oczekującą to zwierzęta wiejskie i bezdomne[/COLOR][/B][COLOR=Black][/quote][/COLOR][B][COLOR=navy]

.
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

ja tez zrozumialam ze i wiejskie i bezdomne
link do watku (w ktorym niewiele jeszcze jest) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149174[/url] , zdjecie bialej powinno byc na watku wieczorem
czarna niestety nie konieznie zostanie w dt, jest taka drobna ze nie moga przebywac razem z 2 psami ktore sa na stale, moga jej w zabawie zrobic krzywde
teraz sa oddzielone ale na spacery chodza razem i trzeba mocno pilnowac i drobiazga na rekach nosic
mala jest sliczna i mocno gryzie

Link to comment
Share on other sites

tak,
maja do 4 m-cy a najpredzej okolo 2 miesiecy,
nie wiem ile sie czeka w takiej kolejce, ale sterylka zwiekszy szanse na adopcje
zapraszam tu jest watek i jest juz zdjecie
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149174[/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/217/77cb36f2e2760246.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Zaraz Ci wyślę :) tylko odnajdę.. bo to przestaje byc śmieszne, że nic nie można znaleźć.:shake:[/QUOTE]

Nie wiem, kiedy to przestalo wzystko dzialac, mnie o tym wczoraj powiedzialo zerduszko i dzięki Bogu bo byłam całkiem nieświadoma tego.

W związku z tym ponawiam prośbę o podanie nowych linków do wątków psiaków.

[B]Anja2201 [/B]Umawiaj, wlasnie mialam pisac do Ciebie o to :)

[B]Zerduszko [/B]jeszcze tylko kilka dni- w przyszly czwartek komp idzie do naprawy i juz powinno byc z nim oki i nie bedzie numerow (mam nadzieje, ze bede tez miec na nim normalny kolor czcionki. A wlasnie, czy ktos z was tez ma jasnoszara czcionke?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaginiona sara']tak,
maja do 4 m-cy a najpredzej okolo 2 miesiecy,
[/QUOTE]
Ale szczeniaki chcesz sterylizowac, już teraz?? To nie jest chyba dobry pomysł, tylko po to zeby miały większe szanse - szczeniaki i tak maja wieksze.

Ania - ja jeszcze będę miała prośbę o edycję linków w 1 poście, ale to jak będziesz maiła już czas :)

Link to comment
Share on other sites

Zerduszko, to zależy od weta czy podejmie się sterylki. Znam kilka suń co miały w wieku kilku miesięcy sterylkę i goi się szybciej i nie ma efektów ubocznych. Jogi jest wetem i przeprowadza takie zabiegi.
A i lęku nie ma, że suni nie dopilnują..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...