Jump to content
Dogomania

KOMU STERYLKĘ - są fundusze - PROSIMY O ZGŁOSZENIA


aina155

Recommended Posts

[quote name='zerduszko']Czyli AlinaS sama chce zapłacić za tą streylkę? To się chwali...[/QUOTE]
Kkanarekk, jako przyszły prawnik takie właśnie rozwiązanie proponowała. AlinaS zawiodła nas w kilku sprawach, postąpiła niesoidnie, nieodpowiedzialnie, a nawet, co dziwi najbardziej, ze szkodą dla własnych interesów.
Ja jednak czułabym znaczny dyskomfort w takim rozwiązaniu. Samej mi się nie przelewa i wiem jak ciężko może być innym. Jednak decyzje w tej sprawie zostawię Cioteczkom od Foksi - jak zdecydują, tak będzie.

A wracając do sprawy odpłatności, to powiedzcie jak dograć szczegóły, żeby nie było podobnych problemów. Wet chce żeby mu zapłacić za zabieg więc wystawi fakturę, że zapłacono gotówką. I co na to AFN ? Czy i jeśli tak, to komu zwróci kase ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elik']Kkanarekk, jako przyszły prawnik takie właśnie rozwiązanie proponowała. AlinaS zawiodła nas w kilku sprawach, postąpiła niesoidnie, nieodpowiedzialnie, a nawet, co dziwi najbardziej, ze szkodą dla własnych interesów.
Ja jednak czułabym znaczny dyskomfort w takim rozwiązaniu. Samej mi się nie przelewa i wiem jak ciężko może być innym. Jednak decyzje w tej sprawie zostawię Cioteczkom od Foksi - jak zdecydują, tak będzie.
[/QUOTE]
Nie miej skrupułów....

AFN zwróci, mam nadzieję, że niedługo nie będzie tego problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Nie ma kolejki.. problem jest ile zostało pieniędzy, Tweety się nie odzywa.[/QUOTE]


Szkoda, to był świetny pomysł.
Dajcoie znać jak cos będzie wiadomo. mała sunia, chora i niewysterylizowana, a chętnych żeby wspomóc jak na lekarstwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Nie ma kolejki.. problem jest ile zostało pieniędzy, Tweety się nie odzywa.[/QUOTE]


Szkoda, to był świetny pomysł.
Dajcoie znać jak cos będzie wiadomo. mała sunia, chora i niewysterylizowana, a chętnych żeby wspomóc jak na lekarstwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Szkoda, to był świetny pomysł.
Dajcoie znać jak cos będzie wiadomo. mała sunia, chora i niewysterylizowana, a chętnych żeby wspomóc jak na lekarstwo.[/QUOTE]
To będzie dobry pomysł... ale ja walczę z wszystkim co się da... nie mam konta. Już od miesiąca powinnam go mieć i ciągle coś.. jestem wściekła, podłamana, jest mi wstyd, bo stoimy w miejscu.
Napiszę maila do Tweety, jutro zadzwonię do niej.
Agata podaj cenę zabiegu, gdzie on będzie, wątek suni - refundujemy tylko część zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Czy juz ruszyła akcja? Tweety odezwała sie ?
Bo ja sobie tak myślę, że biorę na dt suczki, i każda kolejna to potencjalna Wasza kolejkowiczka :)[/QUOTE]
Gosia, krzyknij na mnie jutro, zadzwonię do niej i się spytam jak to jest.
A co do konta... bez zmian, czekam..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']To juz krzyczę, od rana!
:)[/QUOTE]
Jest 490zł, ale dojdzie jedna faktura za 150zł.(jest wyższa, ale dziewczyny zwrócą część pieniędzy)
więc jest jeszcze kasa, teraz Malagos jaka sunia i ile sterylka, wiesz że finansujemy teraz część zabiegu..:)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy jest coś na koncie funduszu sterylkowego ale zwracam sie z pytaniem czy byłaby mozliwość wsparcia finasowego sterylki suczki foksterierki? Oto wątek Zuzi :
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181712-SuA-ka-w-typie-foksteriera-miaA-a-rodziAE-2-razy-do-roku-potrzebna-sterylka-dt-wskazany[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']nie wiem czy jest coś na koncie funduszu sterylkowego ale zwracam sie z pytaniem czy byłaby mozliwość wsparcia finasowego sterylki suczki foksterierki? Oto wątek Zuzi :
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/181712-SuA-ka-w-typie-foksteriera-miaA-a-rodziAE-2-razy-do-roku-potrzebna-sterylka-dt-wskazany[/URL][/QUOTE]
Sterylka aborcyjna czy zwykła? Jaki koszt i ile macie uzbierane?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Sterylka aborcyjna czy zwykła? Jaki koszt i ile macie uzbierane?[/QUOTE]
suczka ma jechać w niedzielę do hotelu do Popielarni i jeszcze nie wiem gdzie będzie sterylizowana,ale bedę to oczywiście wiedzieć i koszt również. Ile jest uzbierane,trudno powiedzieć,bo mamy na razie deklarację opłaty za hotel za miesiąc,potem jestem przygotowana na dlasze opłaty za hotel we własnym zakresie;osoby na wątku nie złozyły konkretnych deklaracji. czy jest jakaś możliwość częściowej chocby pomocy?
a sterylka zwykła - kilka dni temu Zuzia miała robione USG i ciąży nie wykazało

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']suczka ma jechać w niedzielę do hotelu do Popielarni i jeszcze nie wiem gdzie będzie sterylizowana,ale bedę to oczywiście wiedzieć i koszt również. Ile jest uzbierane,trudno powiedzieć,bo mamy na razie deklarację opłaty za hotel za miesiąc,potem jestem przygotowana na dlasze opłaty za hotel we własnym zakresie;osoby na wątku nie złozyły konkretnych deklaracji. czy jest jakaś możliwość częściowej chocby pomocy?
a sterylka zwykła - kilka dni temu Zuzia miała robione USG i ciąży nie wykazało[/QUOTE]
Czyli jedzie do AlinyS, pytam bo ostatnio mieliśmy bardzo duży problem z fakturą i ogólnie komunikacją z Aliną, środki przez nią były zablokowane ponad miesiąc. W końcu miała pokryć sterylkę, a dwa dni później dziwnym trafem po awanturze na wątku faktura się znalazła. Dr Laudańska nie udziela potwierdzeń czy sterylizacja się odbyła, co też utrudnia trochę pomoc, ale jeśli wszystko załatwicie i będziecie znali koszty to proszę napisz. Dołożymy się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema'][B]Czyli jedzie do AlinyS, pytam bo ostatnio mieliśmy bardzo duży problem z fakturą i ogólnie komunikacją z Aliną, środki przez nią były zablokowane ponad miesiąc. W końcu miała pokryć sterylkę, a dwa dni później dziwnym trafem po awanturze na wątku faktura się znalazła. Dr Laudańska nie udziela potwierdzeń czy sterylizacja się odbyła, co też utrudnia trochę pomoc,[/B] ale jeśli wszystko załatwicie i będziecie znali koszty to proszę napisz. Dołożymy się.[/QUOTE]
Czy to jakiś żart??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Czyli jedzie do AlinyS, pytam bo ostatnio mieliśmy bardzo duży problem z fakturą i ogólnie komunikacją z Aliną, środki przez nią były zablokowane ponad miesiąc. W końcu miała pokryć sterylkę, a dwa dni później dziwnym trafem po awanturze na wątku faktura się znalazła. Dr Laudańska nie udziela potwierdzeń czy sterylizacja się odbyła, co też utrudnia trochę pomoc, ale jeśli wszystko załatwicie i będziecie znali koszty to proszę napisz. Dołożymy się.[/QUOTE]
Dzięki!:lol:
Na pewno napiszę i będę trzymać rękę na pulsie. Na razie zakładam,że nie będzie problemu z wystawieniem faktury.
Nie orientuję się jeszcze, ile sterylka będzie kosztować u tej pani doktor,ale na wątku na pewno też coś uzbieramy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Dzięki!:lol:
Na pewno napiszę i będę trzymać rękę na pulsie. Na razie zakładam,że nie będzie problemu z wystawieniem faktury.
Nie orientuję się jeszcze, ile sterylka będzie kosztować u tej pani doktor,ale na wątku na pewno też coś uzbieramy.[/QUOTE]
To proszę o informację i dokładną cenę. Nie chciałabym, żeby hotelowicze cierpieli na nieodpowiedzialności AlinyS, ale jeśli sytuacja się powtórzy, więcej zgłoszeń nie będziemy przyjmować.
Teraz zauważyłam, że na wątku hotelowym ktoś znowu się upomina o książeczkę ( z Foksią też był problem z odesłaniem książeczki - nie było wpisu o sterylizacji)
[quote name='zerduszko']Czy to jakiś żart??[/QUOTE]
A no niestety nie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']To proszę o informację i dokładną cenę. Nie chciałabym, żeby hotelowicze cierpieli na nieodpowiedzialności AlinyS, ale jeśli sytuacja się powtórzy, więcej zgłoszeń nie będziemy przyjmować.
Teraz zauważyłam, że na wątku hotelowym ktoś znowu się upomina o książeczkę ( z Foksią też był problem z odesłaniem książeczki - nie było wpisu o sterylizacji)

A no niestety nie..[/QUOTE]

suczka ma tam jechać w niedzielę,jak juz będę coś wiedzieć odezwę się

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Pieniądze za sterylizację Foksi szczęśliwie dotarły, za co Soema wielkie, ogromniaste dziękuję[/B][/CENTER]

[CENTER]:Rose: :iloveyou: :buzi: :calus::Rose: [/CENTER]

[LEFT]Wskazana kwota czeka na właściwy numerek :)[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się.
Ala123, razem z Lucyną zgłosiły sunie - Zuzia, mają uzbierane 85zł, świnka dopłaci resztę.
Ze względu na to, że zaczyna się jej cieczka, sterylizacja dziś o 15. Umówiłam się, że faktura ma być u mnie w ciągu 7 dni od wykonania zabiegu. Czyli do świąt ma dojść. Ja mam pieniądze, które trzymam od Bamboo i od siebie na sterylki, więc z tego dopłacę.
A jak będzie konto, wszystko będzie szło na warszawski adres.. nie może być tak, że przez całą sytuację z bankiem i niezorganizowaniem się w odpowiednim czasie przez Dziewczyny, będą cierpieć na tym psy. A tak jest....

Link to comment
Share on other sites

Witam! Proszę o pomoc w sfinansowaniu sterylki dwóch suń ze schroniska w Białej Podlaskiej-bernardynki i rottki.Obie są młode (ok.1 roku) i piękne-łakome kąski dla pseudo...
Zabiegi mamy umówione na ok.7 kwietnia,koszt jednej sterylki-200-250 zł.Mamy uzbierane w tej chwili mniej więcej 150 zł,ale będzie więcej.Czy możemy liczyć na pomoc?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...