Jump to content
Dogomania

KOMU STERYLKĘ - są fundusze - PROSIMY O ZGŁOSZENIA


aina155

Recommended Posts

[quote name='Soema']Elik w mailu podałam do siebie numer telefonu, możemy się tak skontaktować?[/QUOTE]
Bardzo dziękuję, wiele mi wyjaśniłaś :)
Przepraszam, że się niecierpliwiłam, ale po prostu nie wiem co i jak mam robić, a wetka czeka.
Powodzenia w nowym przedsięwzięciu, jeśli będę mogła być pomocna, z chęcią się przyłączę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elik']Bardzo dziękuję, wiele mi wyjaśniłaś :)
Przepraszam, że się niecierpliwiłam, ale po prostu nie wiem co i jak mam robić, a wetka czeka.
Powodzenia w nowym przedsięwzięciu, jeśli będę mogła być pomocna, z chęcią się przyłączę.[/QUOTE]
Elu, dostałam maila od Agnieszki_Mazury (do niej idą faktury), że nie doszło nic oprócz faktury Amigi.
Macie już numer faktury i konto, miałaś mi maila wysłać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Soema, poproś moda, żeby przypisał Ci ten wątek, o ile nadal będziesz na nim pracować. Zmienisz sobie pierwszy post i będziesz mogła aktualizować.[/QUOTE]
Wątki będą nowe, bo wszystko się zmieni, oprócz celu. Tu by trzeba było wszystko zmieniać..
Niech zostanie w historii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Elu, dostałam maila od Agnieszki_Mazury (do niej idą faktury), że nie doszło nic oprócz faktury Amigi.
Macie już numer faktury i konto, miałaś mi maila wysłać :)[/QUOTE]
Rozmawiałam z AlinąS i prosiłam o nowa fakturę - na tamtej nie było numeru konta. Będzie wystawiona w poniedziałek i AliaS ponownie wyśle ją na adres AFN.
Też uważam, że nowy watek będzie lepszym rozwiązaniem.

Link to comment
Share on other sites

[B]Bardzo proszę [/B]- o pomoc- 2 dni temu podrzucono nam sunię, dziś musieliśmy wziąć suczkę ze wsi, by uniknęła najgorszego... Obie są do sterylizacji....
to koszt 300 zł za obie.
Jedna ma swój watek, to Hesia:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/179341-Czy-ona-nie-jest-podobna-do-miniatury-bokserki-Podrzucona-Hesia[/url]

drugiej założę jutro, jak zrobię zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Na jakiej zasadzie rozdzielaci pieniazki. Pytam bo chcialam prosic o wsparcie kastracji i nie wiem cz tez wchodzi w gre...
Brakuje nam ok 70 zł na kastracje Czarnego...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-BRAKUJE-90-zA[/URL]

Dobra juz wiem - tylko suki, ale jakby ktos "prywatnie" chcial pomoc to bardzo prosze...
[URL="http://www.dogomania.pl/../174814-CZARNY-WCIAE-A-CZEKA-ProszAE-o-pomoc-finans-na-kastracjAE-BRAKUJE-90-zA"] [/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Rozmawiałam z AlinąS i prosiłam o nowa fakturę - na tamtej nie było numeru konta. Będzie wystawiona w poniedziałek i AliaS ponownie wyśle ją na adres AFN.
Też uważam, że nowy watek będzie lepszym rozwiązaniem.[/QUOTE]
A czy tamtą fakturę AlinaS wysłała?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Soema, bardzo przepraszam za zamieszanie.
Niestety AlinaS jest nie do pokonania. Widzę to, po kilkustronnicowej wymianie zdań na wątku Foksi.
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jeszcze kilka dni temu AlinaS w rozmowie telefonicznej obiecała mi, że poprosi wetkę o wystawienie duplikatu faktury, którą rzekomo wysłała 29.01. do AFN, a która do dziś nie dotarła. Wczoraj w jednym z postów stwierdziła, że już dawno powiedziała enii i mnie, że sprawa faktury jest zamknięta, że wetka nie zamierza nic w tej sprawie więcej robić.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Nic takiego od AlinyS nie słyszałam i nie sądzę, żeby słyszała to enia, bo powiedziałaby mi to tym. Gdyby tak było, to po pierwsze nie starałabym się o uzyskanie częściowego zwrotu kosztów, bo wiem, że bez faktury nie jest to możliwe, a po drugie nie prosiłabym o duplikat, a AlinaS nie obiecałaby, że o niego wystąpi.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]AlinaS cały czas utrzymywała nas w przekonaniu, że sprawa faktury jest w trakcie załatwienia. A to, że ją już wysłała, a to, że zwróci się do wetki o wystawienie nowej. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jest mi okropnie przykro, że z powodu naszych perturbacji zatrzymana była kolejka w odpłatnościach.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Bardzo przepraszam. Wiem, że niczego o nie załatwi, ale proszę mi wierzyć, że gdybym przypuszczała, że AlinaS tak długo będzie nas zwlekać i w efekcie niczego nie załatwi, sama wycofałabym się z kolejki.[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Czyli AlinaS sama chce zapłacić za tą streylkę? To się chwali...[/QUOTE]
Ja bym napisała, co myślę ale po co tu dym. To jest bardzo nieodpowiedzialne i podejrzane zachowanie.
Napiszę do Tweety ile w takim razie zostało pieniędzy na AFN.
Ellik, na następny raz będziemy wszyscy mądrzejsi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...