Jump to content
Dogomania

Zora już w DS!!!! :) Dziękuję wszystkim za pomoc!!!!!!!!! SUPER!! Udało się!!!


obraczus87

Recommended Posts

  • Replies 619
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][COLOR=navy][B]DEKLARACJE STAŁE:[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3]- leyla - 50 zł[/SIZE]
[SIZE=3]- gos - 50 zł[/SIZE]
[SIZE=3]- AnnaA - 50 zł[/SIZE]


[SIZE=3][COLOR=navy][B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3]- leyla - 100 zł[/SIZE]
[SIZE=3]- Negri_2008 - 50 zł[/SIZE]
[SIZE=3]- mru - 30 zł[/SIZE]


[SIZE=3][COLOR=navy][B]WPŁATY:[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3]- gos - 50 zł[/SIZE]
[SIZE=3]- mru - 30zł[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000080]Byłam dzisiaj z Leyla zobaczyć czy Zora jeszcze żyje.. tak dosłownie pojechałysmy zobaczyć czy sunia nie została zagryziona przez inne psy.
Poniżej przedstawiam to, co mi dzisiaj Zora przekazała:[/COLOR][/FONT][/I]

[I][COLOR=navy][FONT=Comic Sans MS][B]"Jestem 8-letnia sunią. Niketórzy mówią, że jestem stara. Psie serce mi pęka, gdy słyszę jak ludzie mówią- nie weźmiemy jej bo jest stara. A ja mam przed sobą jeszcze jakieś 8 lat życia. Dopiero przeżyłam połowę. Czy ludzie 40-letni mówią o sobie, że są starzy??NIE. A przecież nie każdy z nich dożyje 80 lat...[/B][/FONT][/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy][FONT=Comic Sans MS][B]Kiedys chyba miałam dom, nie pamiętam. Byc może moi właściciele również uznali, że jestem stara i bezużyteczna...[/B][/FONT][/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy][FONT=Comic Sans MS][B]Trafiłam z Wołomina do Celestynowa. Mieszkam z 3 innymi psami... Boję się. Bardzo się boję. Nie umiem sobie poradzić z ta sytuacją. Siedzę prawie cały czas w budzie. Nie chcę juz usłyszeć od ludzi, że jestem stara, że mnie nikt nie chce. Chce zapaść się pod ziemie.. nie mam swojego Pana ani Pani. Nikt mnie nie kocha. większośc psów sobie jakoś radzi. Ja nie umiem dostosować się. Inne psy patrzą na mnie dziwnie. Boję się, że mi zrobią krzywdę. Z każdym dniem coraz bardziej wycofuję się z życia. [/B][/FONT][/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy][FONT=Comic Sans MS][B]Dzisiaj przyjechały do mnie dwie dziewczyny. Długo nie mogłam przełamać sie, aby podejśc bliżej. A one mnie wołały, a ja się panicznie bałam, że znowu usłyszę: nie,nie to pomyłka. My szukamy młodego psa, a nie takiego starego".[/B][/FONT][/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy][FONT=Comic Sans MS][B]Ale one wcale tak nie powiedziały. Pytały się o mnie pracowników schroniska. Podeszłam bliżej. Zobaczyłam, że uśmiechają sie do mnie. TAK! ONE UŚMIECHAJĄ SIE DO MNIE! Myślałam, że mnie zabiora z tego miejsca, że zaopiekuję się mna..nie potrzebuję dużo. Wystarczy mi ludzka ręka, która pogłszacze i nakarmi. Czy to tak wiele??[/B][/FONT][/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy][FONT=Comic Sans MS][B]Miałam nadzieję... ale one poszły i zostawiły mnie. :-( A ja długo plakałam, wołałam je, żeby zawróciły po mnie, ale niestety... może jeszcze przyjda mnie odwiedzić..ale straciłam nadzieję, że opuszczę to miejsce....."[/B][/FONT][/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy][FONT=Comic Sans MS][B]ZORA[/B][/FONT][/COLOR][/I]


Brakuje nam 210 zł stalych deklaracji...czy to tak wiele??

Link to comment
Share on other sites

Prosze o pomoc. Zora również prosi. Dzisiaj, az sie jej oczy zaczęły cieszyc, ze ktos sie zainteresował Nią, a mnie serce pękło, że musiała tam zostać.
Byc może była psem kanapowcem..teraz żyje w takich warunkach.. Zora jest wycofanym psem.. bez żadnej nadziei.. inne psy na widok człowieka próbuja się mu pokazać, Ona przestraszona siedziała w budzie kiedy przyszlyśmy.


Idzie zima.. ona tam nie da rady... nie pozwólmy jej odejść..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Witam na wątku oraz bardzo serdecznie dziękuję :)

zaraz wyślę numer konta.[/quote]

dziękuję, dostałam i zaraz zrobię przelew :)

na forum ściągnęła mnie koleżanka - myślę, że będzie nową ukochaną panią Lady - jeżeli tak, to Lady nie mogła trafić lepiej :)))))

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/lady-mlodziutka-delikatna-spanielka-juz-w-dt-czekamy-na-ds-147199/index8.html#post13091372[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...