Jump to content
Dogomania

SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='jurmar98']
Malawaszka,nie bądź tajemnicza,co to za ewentualny następca Broka?[/quote]

sznaucerka średnia ok 8 letnia jest w schronisku w Łodzi, ale mam trudności z dowiedzeniem się o niej czegoś więcej bo tamtejsze wolontariuszki chyba mnie nie lubią albo nei wiem co bo zawsze jak zadam pytanie to olewka :niewiem: odechciewa się...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']sznaucerka średnia ok 8 letnia jest w schronisku w Łodzi, ale mam trudności z dowiedzeniem się o niej czegoś więcej bo tamtejsze wolontariuszki chyba mnie nie lubią albo nei wiem co bo zawsze jak zadam pytanie to olewka :niewiem: odechciewa się...[/quote]
Może ja się dowiem,bo moje kontakty są w miarę dobre,wiozłem od nich przecież 2 chłopaków do Krakowa.Znasz imię ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']sznaucerka średnia ok 8 letnia jest w schronisku w Łodzi, ale mam trudności z dowiedzeniem się o niej czegoś więcej [B]bo tamtejsze wolontariuszki chyba mnie nie lubią albo nei wiem co bo zawsze jak zadam pytanie to olewka [/B]:niewiem: odechciewa się...[/quote]
Mam rozumieć, ze Ty mnie tez nie lubisz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jurmar98']Może ja się dowiem,bo moje kontakty są w miarę dobre,wiozłem od nich przecież 2 chłopaków do Krakowa.Znasz imię ?[/quote]

[url=http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=3842]Schronisko dla Zwierząt w Łodzi[/url] Supełka, nr 420

[quote name='zerduszko']Mam rozumieć, ze Ty mnie tez nie lubisz :eviltong:[/quote]

hahahaha :evil_lol: nadinterpretacja :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jurmar98']No właśnie,dowiedziałem się,ze przechodzi kwarantannę.poza nią jest jeszcze jeden prawie sznup ma ok. roku.a ta pannica cos podobna do Gabi.[/quote]


jak to kwarantannę - jeszcze? od 6 jest w schronisku, 14 dni kwarantanny to jest do 20 września - chyba, że tam mają dłuższą?

ten prawie sznup to Supeł? Piękny cudo normalnie powalający
[url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=3683[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']No chyyyyba, że była pupilką właściciela :mad:[/quote]
Żeby z takim zdredziałym zwierzem życ, czy zatasiemcowanym i oblepionym qpą, to trzeba je naprawdę kochać :eviltong: Wiesz jak jest, piesek nie lubi grzebienia, właściciel kocha pieska, więc go nei czesza - autentyczna wypowiedź :mad:

Link to comment
Share on other sites

W przyszłym tygodniu dołożę się na hotelik Broka, a jeśli szczęśliwie znajdzie już dom i nie trzeba będzie dopłacać do hoteliku, niech te pieniążki przejdą na kolejną kandydatkę ;)
A co do czesania :roll: Nasza stara Gertruda nie cierpi czesania i wogóle dotykania łap, we wszelkiej postaci, od zawsze. Łapa jest święta. Taką ma fobię od małego, szczerzy zębole i burczy. Nawet na komendę "łapa" podaje łapę z wyszczerzem zębów :diabloti: Ale podaje. :diabloti: Z młodą można zrobić wszystko, cierpi w milczeniu :evil_lol: A im jest starsza jest Gerda tym bardziej się denerwuje przy czesaniu. Złośliwa, stara jędza, nasza :loveu:
Takiego stanu Supełki nic jednak nie usprawiedliwia, ona cała zaniedbana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']jak to kwarantannę - jeszcze? od 6 jest w schronisku, 14 dni kwarantanny to jest do 20 września - chyba, że tam mają dłuższą?

ten prawie sznup to Supeł? Piękny cudo normalnie powalający
[url=http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=3683]Schronisko dla Zwierząt w Łodzi[/url][/quote]
Może rzeczywiście już po kwarantannie,jak telefonowała do mnie wczoraj Ciapuś to byłem trochę zakręcony,może cos poplątałem.
A ten drugi to rzeczywiście Supeł.Piękna bida z nieporadnymi ślepiami.Dobrze by było wyciągnąć parkę,ale to chyba marzenie.

Link to comment
Share on other sites

Ale on faaaajny.Na spacerku wcale tak nie ciągnie.Ale to co wyprawia przy wyjściu z boksu to istne szaleństwo.I inne psy też mu się niezbyt podobają.Ale do ludziów lgnie.Będzie z niego pociecha.Mam 2 filmiki jak obszczekuje inne czworonogi i parę zdjęć ,to jutro wyślę Cioteczce Amidze ,by ich nie wklejala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Możem, możem - pakować się, zabrać po drodze [B]malawaszkę[/B] i - kierunek - Lednica[/quote]
Myslisz, ze ONA :eviltong: chciciałaby ze mną jechac, ona nawet mi nie chce napisać ile kasy potrzeba na witaminki Smokowe :diabloti:
[quote name='malawaszka']zerduszko nie poznałam Cię :evil_lol:[/quote]
Ze względu na avka?? Galerii nie mam, to chociaż w avku pochwalić się psami muszę :lol:

A co u chłopaka?? Rodzi się coś?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...