Jump to content
Dogomania

NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No cooo? Proszę nie zawstydzać i nie stresować Haśkulca!Fakt, że biedak nie bywał w amerykańskim centrum estetyki stomatologicznej, ale żeby od razu twierdzić, że dziewczynę odrzuca?!:crazyeye::oops: Zresztą to nieprawda, bo ona tylko sprawdza czy migdałki w porządku!!!:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']A jak minęło dzisiejsze popołudnie?[/QUOTE]

A dobrze, chociaż musiałam pojechać do domku letniskowego i sprawdzić, czy coś z niego zostało po powodzi. Oczywiście dzwoniłam do Ockhamy dwa razy, żeby się upewnić, że wszystko jest w porządku. I było na całe szczęście - chłopak spał cichutko. Ale się stresu najadłam przez to jego ujadanie:) Teraz też śpi, więc nie wiem, co to było:)

Link to comment
Share on other sites

Troszkę się denerwuję w związku z wizytą p. Kłosińskiego:roll: On taki mądry i obeznany, a ja tylko marny amator zwierzęcy:oops: Chyba wysprzątam na błysk mieszkanie:razz: Bo nic innego nie przychodzi mi do głowy. Czuję się jak przed obroną pracy magisterskiej:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam w końcu do niej bo nie zdzierżyłam. Obiecala zaraz zasiąść i napisać. Ale chyba straaaaszny elaborat pisze, bo to już trochę trwa.
Powiem w wielkim skrócie, że nie jest sprawa calkiem beznadziejna, ale łatwa też nie jest

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...