Jump to content
Dogomania

duży pies z guzem na szyi --> POMOCY, potrzebne deklaracje na hotel - Sokrates za TM.


missieek

Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lu_Gosiak']dziekuje Ci Maryś bardzo:Rose:...ja Cie w jakiś tekścik chciałam wrobić:evil_lol:, ale w sumie to trzeba poczekać aż coś bedzie o Nim wiadomo[/QUOTE]
czułam, że to sie tak skończy :eviltong: ale faktycznie trzeba najpierw cos sie o nim dowiedzieć :p

Link to comment
Share on other sites

rano zuzlikowa bedzie w schronie i zobaczy, jak tylko sie dowiem to dam Wam znac...dzis Ada - jeje na moja prosbe dzwonila, ale juz był schron zamkniety bo tam do 16

jezeli psiak bedzie tak jak pisalam wczesniej zabiera do jutro Wiosna, baldek2 opłaciła transport....prosze nie zostawiajcie Nas i Sokratesa...brakuje jeszcze 180zł stałych deklaracji mam nadzieje, ze razem damy rade....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Już nic nie powiem jak działają na mnie słowa "...jutro może już go nie być...".
Deklaruję miesięcznie 10 zł. Więcej nie moge bo nawalę z innymi deklaracjami :oops:[/quote]

dziekujemy bardzo Negri :loveu::multi:- wiem ile juz masz zobowiazan:oops:

czyli brakuje 170zł miesięcznych deklaracji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']Czy pytałyście Ada-jeje?
Czy jest jeszcze w Olkuszu?[/quote]
przed chwilka dzwoniła tam i pies jest...uffffffffffffffffff:multi::multi:
Wiosna po Niego pojedzie zaraz, wracajac jak da rade wstapi do kliniki na jakies ogolne badania...

moze Ktoś da rade zrobic jakies bazarki???:modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']ufffff, czyli jest :multi:
Czy on będzie u Wiosny w hotelu?[/quote]
narazie tak.. tylko jest problem finansowy bo u Wiosny potrzeba 17zł/dzien na takiego psa czyli min 510zł na miesiac, a my mamy 280zł deklaracji, wiec brakuje ogrom.....od 15 wrzesnie może jechac do Megi hoteliku domowego za 420zł miesiecznie, a warunki również superr....czyli brakuje jeszcze 140zł minimum deklaracji+leczenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Ja mogę tylko na razie 20 zł na miesiąc:-([/quote]
jak tylko??? toż to kupa kasy:multi::laugh2_2::bigcool::bigcool:
dzieki ihabe:loveu::loveu:

a wieczorkiem beda zdjecia psiaka i nowe informacje, strasznie jestem ciekawa jaki On jest czy spokojny, czy agresywny, czy stary, czy zgadza sie z innymi psami....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...