Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

[quote name='Weronisia & Jokkusia']A wy w tym swoim "małym klubiku" to macie tylko psy zaawansowane ????[/quote]

[B]Weroniko[/B] tak - na razie mamy tylko psy zaawansowane :-( Chcemy, żeby zaczęli się uczyć początkujący, ale w tej chwili jesteśmy w martwym punkcie (Magda szuka swojego terenu, ja walczę ze swoim zdrowiem) :-( Sprawa wróci w drugiej połowie lata / na początku jesieni! Mam nadzieję, że aktualni chętni nadal będą chętni! :razz:

[quote name='AniaP'][SIZE=1]No coś Ty? :-o Za drogo? :roll: [/SIZE][/quote]

Wręcz przeciwnie :evil_lol:


UWAGA! Moja grupa!
MALOWANIE - odcinek 174 :lol: ;) - środa 18:00
TRENING - czwartek 20:00 - KTO BĘDZIE?

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marysia_i_gończy']
MALOWANIE - odcinek 174 :lol: ;) - środa 18:00
[/QUOTE]

W sensie dzisiaj? :eviltong:
A miałabyś Marysiu wolne miejsce w samochodzie? Niestety, tata wyjechał i nie będzie miał mnie kto podwieźć.
Jeżeli tak to ja z chęcią przyjdę. :)

ps. Jak łapka Uny? Coś poważnego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']TRENING - czwartek 20:00 - KTO BĘDZIE?[/quote]

Dodatkowa informacja: jeśli nikt się nie zgłosi to treningu nie będzie.

[quote name='KaRa_TC']A ja powiem,że mam niespodzianke ale o niej później:evil_lol:[/quote]

Jaką? Jaką?? :mad: :roll: :lol:

[quote name='sunprince']W sensie dzisiaj? :eviltong:
A miałabyś Marysiu wolne miejsce w samochodzie? Niestety, tata wyjechał i nie będzie miał mnie kto podwieźć.
Jeżeli tak to ja z chęcią przyjdę. :)[/quote]

Wyślę Ci zaraz PW.

[quote name='sunprince']ps. Jak łapka Uny? Coś poważnego?[/quote]

Grr... nie wiem :placz: Trzeba zrobić RTG...

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][B]MARYSIU [/B]- ja nie mogłam być na malowaniu wczoraj wróciłam z wycieczki klasowej i własnie się obudziłam... Musiałam odespać;) Nie mówię nic napewno ( ;) ) ale może pojawię się na treningu dzisiaj o 20.[/COLOR]

[B]PASKUDA BANDZIOR / TAURA - [/B] Wasze psiaki niby nie za młode, a biegają tak, że same złota z zawodów przywozą... No więc jak to jest z nimi? Są świetne i napewno jescze trochę pobiegaja:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia']My [B]jestesmy chetne[/B], tylko jeszcze musze sie dowiedziec jak z transportem... a bedzie na 100%? bo [B]nie wiem[/B] czy mam cos zalatwiac..[/quote]

[quote name='Oliwia'][COLOR=black][B]MARYSIU [/B]- [...] Nie mówię nic napewno ( ;) ) ale [B]może [/B]pojawię się na treningu dzisiaj o 20.[/COLOR][/quote]

Dziewczyny!
Jeśli [B]do godziny 18[/B] przynajmniej jedna z Was nie napisze mi "BĘDĘ NA PEWNO" to TRENINGU NIE BĘDZIE.

Pozdrawiam
Marysia i Una

PS Uny palce całe, ma jeszcze trochę spokojnie potuptać i będzie oki. Ufff...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]My jestesmy chetne, tylko jeszcze musze sie dowiedziec jak z transportem... a bedzie na 100%? bo nie wiem czy mam cos zalatwiac..[/QUOTE]
Marysia już napisała jak sytuacja wygląda :roll:

Ja od siebie dodam, że leje...:roll:

Marysiu, teraz jestem z nastawieniem, że treningu nie ma, ale jak jednak sie ktoś zdecyduje i trening będzie to jestem zwarta i gotowa :eviltong: :p
Tylko mam prośbę, teraz jeszcze przez niecałą gdzinkę będę na kafejce, ale później to bym prosiła o smska, np. "Bądź o 19.40 na Rondzie" i to wystarczy :evil_lol:
Więc na to reszta? Wiem, że na razie pogoda odstrasza :eviltong:

[QUOTE]Napisał [B]KaRa_TC[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6198080#post6198080"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]A ja powiem,że mam niespodzianke ale o niej później:evil_lol:[/I]
Jaką? Jaką?? :mad: :roll: :lol: [/QUOTE]
Same niespodziankusy ostatnio, nie? :evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']Jaką? Jaką?? :mad: :roll: :lol:
[/quote]

Żeby do poznańskiej druzyny dołączył jak podrośnie bo póki co ma 3miesiące aussi Duke:evil_lol:
[IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/diuka3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Żeby do poznańskiej druzyny dołączył jak podrośnie bo póki co ma 3miesiące aussi Duke:evil_lol:
[IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/diuka3.jpg[/IMG][/quote]

O matko jakie cudo :klacz: [SIZE=1][I](do pełni szczęścia jeszcze tylko by mi brakował długi ogonek :rolleyes: ).[/I][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']O matko jakie cudo :klacz: [SIZE=1][I](do pełni szczęścia jeszcze tylko by mi brakował długi ogonek :rolleyes: ).[/I][/SIZE][/quote]
Śliczności, tylko że mi też ogonka trochę brakuje :shake:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Żeby do poznańskiej druzyny dołączył jak podrośnie bo póki co ma 3miesiące aussi Duke:evil_lol:
[/QUOTE]
A czemu ma podrastać? :evil_lol: Przez tunele i po położonej na ziemi desce już mógłby biegać :cool3: Tylko, że będzie przerwa i chyba od września początkujący ruszą :razz:

Piesior śliczny :loveu: :loveu: :loveu: To Twój, Kara ?

Rzeczywiście ogonek ewidentnie by się przydał, ale nie wybrzydzajmy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Żeby do poznańskiej druzyny dołączył jak podrośnie bo póki co ma 3miesiące aussi Duke:evil_lol:
[IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z51/karatc2/diuka3.jpg[/IMG][/quote]

No proszę jaka niespodzianka!! :loveu: :loveu: :loveu:

Chyba na jesień otworzymy agilitowe przedszkole :evil_lol:
A na razie go ładnie socjalizuj, ucz, że praca z Tobą jest fajna i w ogóle :cool3:

[SIZE=1]Ja nawet, ciapa jedna, czytałam, że jeden z tych aussików do Poznania jedzie, ale nawet nie spojrzałam na nick :lol: jakbym spojrzała to bym może zgadła :lol: [/SIZE]

A co do ogonka to szkoda, owszem - tym bardziej, że w agility i frisbee ogonek się przydaje. Duke ma cięty czy genetycznie krótki?

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

Ma ogonek genetycznie krótki lecz był za długi i hodowca mu skrócił by było zgodnie ze wzorcem. Ja na to wpływu nie miałam bo szczerze mówiąc niedawno o nim się dowiedziałam i trafił do mojego domu;)

A socjalizacje zacyznami, ten szczeniak ma ADHD:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...