Jump to content
Dogomania

Buldożka Buba - sunia co serce na łapce wyciąga... zostaje u nas na zawsze!


Magija

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałam wczoraj szczęście poznać Bubunię :loveu: i...już niunia ma mnie w garści. Dawno nie widziałam tak delikatnej, kochanej i słodkiej istoty. Sam wdzięk. :lol: Cudny, wystawiony języczek tylko dodaje jej uroku. Gdybym ją miała u siebie, byłaby zadręczona przeze mnie zacałowywaniem. :roll: Nie sposób się powstrzymać :oops:, zresztą, Bubusia idzie na całego w odwzajemnianiu buziaków. Zjawisko, po prostu zjawisko. :-o :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bubulka całuski uwielbia - dostawać i rozdawać, w czółko najbardziej i buzi buzi z języczkiem takoż:cool3:

W domu już Buba rozluźniona na maxa, w nowych sytuacjach nadal spięta, woli iść spać lub się gdzieś schować. Wczoraj towarzyszyła nam na wizycie przedadopcyjnej u nowych ludzi Sticza i oczywiście pokazała jak potrafią chrapać buldożki (dobrze że ją wzięłam, hehe)
Biedna jest ta Buba z nami, zaraz spadamy w odwiedziny do znajomych, a jutro też lecimy na szkolenie a potem wieczorkiem spotkanie z naszymi znajomymi, którzy bardzo chcą ją poznać.

Wczoraj na długaśnym spacerze stanęła na przeciw Maćka, spojrzała mu prosto w oczy i mówi: stary, kiedy koniec spaceru bo mi się strasznie siku chce:diabloti: Jako, ze Maciek mi nie uwierzył w tłumaczenie jej mowy to poszliśmy w końcu do domu i co robi Buba? Leci na podkład, puściła bąka i dawaj, robić ogromną kałużę:diabloti:

A oto Buba na dzisiejszym szkoleniu się prezentuje w nowym moro kompleciku

[IMG]http://img40.imageshack.us/img40/352/p1120734n.jpg[/IMG]

[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/3635/p1120739.jpg[/IMG]

[IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3866/p1120742.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie! Pani Magdo jesteśmy gotowi wraz z mężem dać domek przesłodkiej Buni. Dzisiaj rano rozmawiałyśmy telefonicznie, próbowałam przesłać wiadomość przez alegratkę ale jakiś błąd w serwerze mi wyskakuje. Całe przedpołudnie szukałam wiadomości o Buni no i trafiłam tu. Bunia zawładneła naszymi sercami ( całej 5 osobowej rodzinki) jej smutne spojrzenie ściska nas za serducha i jej smutny los. Pragniemy dać jej kochający, pełen miłości domek i dużo pieszczotek. Mamy sunie 3 letnią Lale jest to zwyczajny kundelek oraz kocurka Kode około 1 roku - Lala i Koda żyją w zgodzie i miłości. Posiadam stadko świnek morskich- takich niechcianych , dwie nawet przybyły z psełdohodowli chore a teraz cieszą się zdrowiem i pełnią świnkowego życia! Mamy chomiki syryjskie którym szukamy nowych domków, są jeszcze rybki i papugi. Mamy dorastające dzieci które miłość do zwierząt mają wpojone od urodzenia tak jak my. Jesteśmy gotowi dać Buni wiele miłości i cierpliwości, poświęcic wiele czasu, to że sunia załatwia się w domu nie ma dla nas znaczenia, nie jest przeszkodą - mamy czas. Każdy nasz zwierzak ma swoją smutną historie, ale każdy z nich jest traktowany jak członek rodziny z miłością i szacunkiem. Pokochaliśmy Bubkę od pierwszego spojrzenia i bardzo chcemy pokazać jej świat z tej dobrej strony- pełen miłości, ciepła i czułości. Pozdrawiam Edyta !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edyta1421']Witam serdecznie! Pani Magdo jesteśmy gotowi wraz z mężem dać domek przesłodkiej Buni. Dzisiaj rano rozmawiałyśmy telefonicznie, próbowałam przesłać wiadomość przez alegratkę ale jakiś błąd w serwerze mi wyskakuje. Całe przedpołudnie szukałam wiadomości o Buni no i trafiłam tu. Bunia zawładneła naszymi sercami ( całej 5 osobowej rodzinki) jej smutne spojrzenie ściska nas za serducha i jej smutny los. Pragniemy dać jej kochający, pełen miłości domek i dużo pieszczotek. Mamy sunie 3 letnią Lale jest to zwyczajny kundelek oraz kocurka Kode około 1 roku - Lala i Koda żyją w zgodzie i miłości. Posiadam stadko świnek morskich- takich niechcianych , dwie nawet przybyły z psełdohodowli chore a teraz cieszą się zdrowiem i pełnią świnkowego życia! Mamy chomiki syryjskie którym szukamy nowych domków, są jeszcze rybki i papugi. Mamy dorastające dzieci które miłość do zwierząt mają wpojone od urodzenia tak jak my. Jesteśmy gotowi dać Buni wiele miłości i cierpliwości, poświęcic wiele czasu, to że sunia załatwia się w domu nie ma dla nas znaczenia, nie jest przeszkodą - mamy czas. Każdy nasz zwierzak ma swoją smutną historie, ale każdy z nich jest traktowany jak członek rodziny z miłością i szacunkiem. Pokochaliśmy Bubkę od pierwszego spojrzenia i bardzo chcemy pokazać jej świat z tej dobrej strony- pełen miłości, ciepła i czułości. Pozdrawiam Edyta ![/quote]

O rany.... :loveu: :loveu: :loveu: Magija odezwij się :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

no jestem
Pani Edytko, poproszę o podanie maila bym mogła Pani wysłać ankietę. Mam na ten moment 2 konkretne domy dla Buby, z czego jeden nie wiadomo jak z psem i jutro postaramy się to sprawdzić, a drugi też odwiedzimy jutro. Proszę jednak o kontakt bo absolutnie nic Pani nie dyskwalifikuje i wybierzemy najlepiej dla Bubuni, która miłości potrzebuje jak powietrza. Sunia i tak zostanie u nas do momentu sterylizacji, ale już przez ten czas mogłaby przyzwyczajać się do nowych właścicieli więc wizyta u nas wskazana.

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie! Dziękuje za odpowiedz i zaproszenie. Rozumie że to jeszcze potrwa zaczym państwo zdecydują do jakiego domku pójdzie Bunieczka, jesteśmy cierpliwi nic na siłe. Proszę wygłaskać i wycałować sunieczke od nas, mamy nadzieje że do kogo kolwiek trafi to czeka ją tylko szczęście , radośc i dużo dużo miłości. Proszę o kontakt na E-mail - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

To jeszcze kilka zdjęć z dzisiejszych spacerków i odpoczywania po spacerkach.

pies trójgłowy
[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2658/p1120799.jpg[/IMG]

księżniczka - po prostu
[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3973/p1120752.jpg[/IMG]
ej, zostaw tego jamniora i lepiej choć do mnie ;)
[IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1424/p1120774.jpg[/IMG]

krzywolek ząbkowy :loveu:
[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9123/p1120781.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

aha, ciociunie, słuchajcie jaką miałam przygodę na giełdzie zoo
podchodzi do mnie Pani, taka wkurzona widzę pędzi, ja z gadami oglądam moro komplecik dla Bubuni, a ta kobitka jak mnie nie zaatakuje - czy ja przypadkiem hodowli nie prowadzę, wyjaśniam, ze nie i dopiero zaczynamy normalnie rozmawiać, bo ona myślała, że ja tę biedną Bubulke do takiego stanu doprowadziłam :( Jak ja się cieszę, ze są na świecie jeszcze normalni ludzie, co sa w stanie zainterweniować, kiedy krzywdę psią widzą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Skąd macie jamniora ?


A ja bym na waszym miejscu nigdzie Buby nie oddawała - ona jest zakochana w was po uszy :loveu:[/quote]
dzięki Bogu jamnior nie nasz tylko teściów, jest to następca Pucka, który przeżył z nimi lat 15 i zginął w tragicznych okolicznościach pod swoją klatką schodową [']
Ja tam Tolka bardzo kocham, ale na stałe to ja tego szczekacza bym nie zdzierżyła, to czemu mnie ten gnój tak kocha strasznie? No czemu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Rozumiem, że Tolek to jamnior :evil_lol: Też piękna sztuka z niego :p
Ma rację Buba, że zazdrosna :evil_lol:[/quote]

ale ona o Maćka zazdrosna, Tolka to zębami potraktowała bo co jej będzie szczeniak nad uchem dziabotał bez przerwy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...