Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

Kocie karmy tez sa :) Mnie tam maz nie zabral, bo hala podobno jak tesco prawie i stwierdzil, ze to by bylo zbyt niebezpieczne dla naszego budzetu i okropnie czasochlonne:lol:
Na razie zapas karmy dla moich potworow oceniam na jakies 2 tygodnie, wiec odezwe sie (lub prosze o kontakt) pod koniec pazdziernika/poczatek listopada, ok? Nie ma problemu z zakupami. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Imanca'][FONT=Georgia][COLOR=purple]Dziewczyny ja trochę OT, ale powiedzcie mi proszę, która to w Wwie kupiła w hurtowni tę kulę smakulę wydającą dźwięki?? Fajna zabawka, czy szlag trafia od jej piszczenia?? Proszę się przyznać i napisać mi jakąś opinię :)[/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=purple]I jak smakołyki z niej wylatują psu? Bo ja kupiłam tę bez piszczałki i w zasadzie jestem zadowolona. Psina ma fajną zabawę, ale smakołyków musi byc po brzegi, żeby dobrze wylatywały, bo im mniej w środku, tym gorzej. I zastanawiam się nad drugą zabawką dla drugiej psiny i nie wiem czy warto :)[/COLOR][/FONT]
[/quote]

Moja niepiszcząca kula wytrzymała może z 5 min.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Na razie zapas karmy dla moich potworow oceniam na jakies 2 tygodnie, wiec odezwe sie (lub prosze o kontakt) pod koniec pazdziernika/poczatek listopada, ok? Nie ma problemu z zakupami. :)[/QUOTE]

super
dziekuje za informacje
i poprosze o pamiec - czyli kontakt - jesli bedzie to mozliwe :D

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za pamiec i checi !

jak pisalalam jestem z Poznania
wiec sposob odbioru dowolny ale popoludniem - po zmianie czasu wlasciwie wieczorem :D od 17-30

jesli mozna to poprosilabym na prv telefon i zadzwonie umowic sie :D

jesli mozliwe poprosze o jeden worek 15 kg BRIT Junior Large Breed

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny! Słuchajcie ja też jestem z okolic Poznania... i w sumie byłabym chętna na kupno karmy... ale niestety nie wiem jakie tam są ceny :placz: i jakie karmy tam są...:placz: i co to jest za karma Brit? Bo 1 raz się spotkałam z Tą nazwą, moje psiaki są na Purinie więc nie dokońca wiem jaka to karma (ta Brit)

Może odezwiecie się na gg, pogadamy bliżej?

Byłabym bardzo wdzięczna wraz z moimi psiakami :D

Z góry dzięki i pozdrawiam :hand:

Link to comment
Share on other sites

Poczytaj ten temat to dowiesz się więcej na temat tej karmy:razz: A ceny BRITa są bardzo przystępne- worek 15kg adulta waha się miezy 53-80zł (najtaniej w hurtowniach, najdrożej w sklepach zoo, choć widziałam ostatnio 15kg adulta lb za... bagatela 120zł:lol:).

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę zapłacić 85 za adult, ale nie uśmiecha mi się to, bo w necie 10zł taniej. Ale bym za wysyłkę musiała płacić, albo kupić więcej, a nie wiem co. Z kasą cienko u mnie narazie, chyba że siostra się zrzuci, narazie mi się to nie uśmiecha i będe kupowała na wagę, bo dzisiaj nowy worek w zoologicznym otworzony, więc karma świeża :D . No i ciekawe czy mojej psinie się nie znudzi...

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie, ale przez Swieto nie mialam sie jak skontaktowac i ustalic szczegolow, a dzis musialam pojechac na te zakupy.
Zaopatrzenie wspaniale, purina pro plan 15 kg kosztuje ok. 155zl (wersja lamb&rice), bento kronen tez l&r growth 139zl.
Pojade na pewno 23 lub 30 listopada - do tego czasu musimy sie konkretnie umowic. Ja nie mieszkam w Poznaniu, ale 30km dalej, miedzy Kostrzynem Wlkp. a Pobiedziskami i niestety dowoz karmy gdzies tam to pewien klopot... A jesli juz, to mozliwosc odbioru w Poznaniu w godzinach okolopoludniowych...

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
W końcu dobrnęłam do końca...;)
Znalazłam w necie kilka miejsc gdzie można kupić Brit-a.
[URL="http://www.kuchniapupila.pl/index.php?PHPSESSID=&q=brit"]TU[/URL] [URL="http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5905907"]TU[/URL] i [URL="http://www.krakvet.pl/advanced_search_result.php?keywords=brit&search_in_description=1"]TU[/URL]

To jest najtaniej, ceny są podobne i wysyłka przy dwóch workach gratis.
Jakby ktoś znalazł w necie taniej to czekam na wieści.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic]Daje Brita mojemu psu juz 2 miesiące i wcina bez problemu.[/FONT]
[FONT=Century Gothic]Jak mu sypałam Acane, Eukanube, Purine to sie długo zastanawial czy zjeść, a wrecz trzeba go bylo karmić.[/FONT]
[FONT=Century Gothic]Teraz juz nie moze sie doczekac , kiedy rano mu sypie do miski.[/FONT]
[FONT=Century Gothic]PSU smakuje, cena przystepna , wiec jest :thumbs: .[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Mickey ja polecam również przejść się po zoologicznych i popytać, czy w najbliższym czasie zamawiają w hurtowni, zwłaszcza jeżeli mamy 'znajomości', to napewno się zgodzą :) . A jeszcze lepiej zamówić przez neta, ale najgorzej z przesyłką, zwłaszcza ceny gdy płacimy za wysylkę, więc najlepiej jakoś zrobić, aby wysyłka była gratis.

Ja narazie kupuję na wagę, karma schodzi dobrze w sklepie, więc zawsze są świeżo otwarte worki ;) . Tylko mnie zaskakuje cena... No i ciekawe co w tych 30% się znajduje. Mojej psinie odpowiada i mam same dobre opinie.

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Witam

Juz napisalam jeden post dotyczacy tej karmy, jednak gdzies zaginal :crazyeye: :roll: :mad:

Karmilam Britem moje boksery przez miesiac i nie mam dobrej opinii o tej karmie. Obydwa psiska zle ja tolerowaly. Mialy biegunke i sporo schudly.
Powrocilam wiec do Nutry Nuggets i sobie ja chwale. Wiadomo, kazdy pies jest inny, ale moim psom bardzo ta karma szkodzila :shake:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niki_ill']Witam

Juz napisalam jeden post dotyczacy tej karmy, jednak gdzies zaginal :crazyeye: :roll: :mad:

Karmilam Britem moje boksery przez miesiac i nie mam dobrej opinii o tej karmie. Obydwa psiska zle ja tolerowaly. Mialy biegunke i sporo schudly.
Powrocilam wiec do Nutry Nuggets i sobie ja chwale. Wiadomo, kazdy pies jest inny, ale moim psom bardzo ta karma szkodzila :shake:

Pozdrawiam[/quote] Powtarzasz się:evil_lol: Już raz to napisałaś, nie wiem po co piszesz to po raz kolejny...:roll: Ale mimo wszystko dziękujemy za opinię:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam problem z kupnem Brita. Przez internet się zupełnie nie opłaca gdyż koszt przesyłki przekroczyłby samą cenę karmy :roll: Zwłaszcza że chciałabym kupić mały worek- 1kg. Mógłby być też 3kg ale niestety takich nie produkują. W pobliskich sklepach nie mogę jej znaleźć. Może ktoś jednak wie gdzie w Łodzi można ją dostać??? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koma']Ja mam problem z kupnem Brita. Przez internet się zupełnie nie opłaca gdyż koszt przesyłki przekroczyłby samą cenę karmy :roll: Zwłaszcza że chciałabym kupić mały worek- 1kg. Mógłby być też 3kg ale niestety takich nie produkują. W pobliskich sklepach nie mogę jej znaleźć. Może ktoś jednak wie gdzie w Łodzi można ją dostać??? :niewiem:[/quote]
A dlaczego chcesz tak mala ilosc? Na sprobowanie dla psiakow? I o jaki rodzaj konkretnie Ci chodzi?

Link to comment
Share on other sites

[B]shami [/B]chcę mały worek bo suka na codzień je głównie gotowane jedzenie, suche dostaje bardzo różnie i worek 8kg wydaje mi się za duży. Najbardziej by mi pasował taki 3kg ale co zrobić? Wysłałam maila do Brita i otrzymałam nr telefonu do jej przedstawiciela w Łodzi, zadzwonię i się wszystkiego dowiem. Aha interesuje mnie Brit Adult, później pewnię kupię dla zmiany Lamb&Rice ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]mila [/B]jeśli to dla Ciebie nie problem to sprawdź, dzięki :) Bedę wiedziała na przyszłość, a póki co umówiłam się z przedstawicielem Brita, jutro się umówimy dokładnie, a Brita podobno można kupić na giełdzie kwiatów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koma'][B]mila [/B]jeśli to dla Ciebie nie problem to sprawdź, dzięki :) Bedę wiedziała na przyszłość, a póki co umówiłam się z przedstawicielem Brita, jutro się umówimy dokładnie, a Brita podobno można kupić na giełdzie kwiatów ;)[/quote]

taaaaa przy CZMP...chyba w czwartki jest ta giełda

btw. byłam dzisiaj w hurtowni na sienkiewicz - mają bita, ale tylko w 15 kg workach. Do tego sklapu na rewolucji przejdę się jutro...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...