Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anetta']Ludek, tak mi sie wlasnie cos kolatalo w glowie ze normalny smiertenik nie moze tam kupowac.
Czyli jak to wyglada? dajemy Ci kase, Ty placisz za wszystko, tak?:hmmmm:[/quote]

Jeśli spotykamy się hurtowni to tak. Mogę też Ci kupić, jeśli wiesz co potrzebujesz i odbierzesz sobie ode mnie. Albo na Bródnie po południu, albo w godz. pracy w Centrum lub k. ronda Starzyńskiego.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Purple]A czy ja mogę się dołączyć do wyprawy do hurtowni i zobaczyć na miejscu co chcę, bo w zasadzie nie wiem co chcę dokładnie :) Chciałabym miski ze stojakiem i chyba 8kg Brita senior, ale jakbym mogła tam wejść to byłby dla mnie raj na ziemii prawie takie zakupy :)[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']a czy bylaby np mozliwosc kupienia mi worka 15 kg w tej hurtowni i przeslac pozniej do mnie
ile by taka przesylka wyniosla np za pobraniem albo przesylka na konto[/quote]

Sorki, ale ja się nie podejmuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']a czy bylaby np mozliwosc kupienia mi worka 15 kg w tej hurtowni i przeslac pozniej do mnie
ile by taka przesylka wyniosla np za pobraniem albo przesylka na konto[/quote]Myśle, że niewiele więcej wyniesie cię zakup w jakimś sklepie internetowym np. krakvecie ;) Wersja Large Breed Adult chyba własnie Krakvecie jest najtańsza, niecale 80 zł za 15 kg. Tyle, że za przesyłke będziesz musiała zapłacic, chyba, że cos jeszcze dokupisz (przesyłka gratis jest bodajże przy zakupach minimum za 99 zł)

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej zamow od razu dwa worki, wtedy dostawe masz gratis, i nastepnym razem dopiero za dwa miesiace bedziesz zamawiala. Chyba ze chcesz tez dla Chapsa, to wtedy bierzesz 2x15kg lb i 8kg adulta i masz na dwa miesiace:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='ASICA']
do Zamościa jest daleko i zamiast jechać i wydać pieniądze na PKP wole przesłać te pare groszy na psy.
Cathedral bedziesz w schronie ,jak możesz zrób zdjecie i wstaw napewno postaram sie jakos pomóc.
nikogo nie oceniam zle tylko,krew mnie zalewa jak widze co się dzieje.[/quote]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30133[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Najlepiej zamow od razu dwa worki, wtedy dostawe masz gratis, i nastepnym razem dopiero za dwa miesiace bedziesz zamawiala. Chyba ze chcesz tez dla Chapsa, to wtedy bierzesz 2x15kg lb i 8kg adulta i masz na dwa miesiace:cool3:[/quote]
tyle to bu mi starczylo na rok a to dlatego ze nie karmie psa sucha karma ja tylko mam tak na przekaske
ja pieskom gotiuje:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']tyle to bu mi starczylo na rok a to dlatego ze nie karmie psa sucha karma ja tylko mam tak na przekaske
ja pieskom gotiuje:eviltong:[/quote]
No to troche zmienia postac rzeczy:cool1: Ja swoje sucha karmie, ale kolejny pies bedzie na barfie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='penelopa']Odświeżam wątek.
Mam pytanie: mój Ptysiek zjadł juz worek Brita Juniora LB, teraz zakupiłam Brita dla aktywnych:0
tylko że nie doczytałam, a ta karma nie ma dodatków na stawy... co w takim razie podawać? poradzi ktoś?:razz:[/quote] Najlepiej bedzie chyba, jak zapytasz o to weta- co i ile. Ale chyba tez gdzies juz na zywieniu sa tematy na ten temat:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja chyba już będe kupowała Light&Senior... Karmi ktoś? Moja psica skończyła 7 lat, wcześniej głównie jadła Adult Large Breed, dzisiaj kupiłam na spróbowanie Adult, smakuje jej (Adult LB w zoologicznym się skończył).

A może pozozstać narazie na karmie normalnej? (Nie dla seniorów)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MoniŚ']Ja chyba już będe kupowała Light&Senior... Karmi ktoś?[/quote]

Ja karmie swoją sunie tą karmą 12 września skończyła 6 latek a karmię ją tą karmą bo musi zrzucić parę kilo. Zjadła dopiero pół worka a już widać różnicę psina sporo schudła, sierść lśni je ją też dobrze z tym że ona woli namoczoną karmę bo jak dostaje ją na sucho to zjada gdzieś z połowę porcji a jak jej namoczę to zjada całą.


Mam jeszcze jedno pytanie dwa tygodnie temu przygarnełam szczeniaczka psina 20 września skończy 2 miesiące i oczywiście jak narazie będzie na juniorze, chodzi mi to że moja pierwsza sunia waży koło 45 kg a ta mała psina raczej nie przekroczy 15 kg. Problem w tym że jak duża odpowiednio schudnie to chcem przejść na karmę Adult a brit ma dwie wersje adult zwykły dla psów do 25 kg i adult large breed od 25 kg. Chciałabym kupować dla obu jedną karmę oczywiście co jakiś czas zmieniając zwykłął na large tylko czy psiak który pewnie nie przekroczy 15 kg może jeść adult large breed i czy pies ważący 45 kg może jeść zwykłego adulta? I co z dawkowaniem bo adult zwykły ma dawkowanie do 25 kg a larg od 25 kg. I jeszcze jedno czy faktycznie adult zwykły można podawać dopiero od 1 roku życia a adult large breed od 2 roku czy można zacząć wcześniej ją podawać?

Link to comment
Share on other sites

Arachne, pies ważący 15kg może jeść large breeda, choć oczywiste jest, że najlepiej, gdyby dostawał zwykłego adulta. Tak samo jest na odwrót, z tym że jeżeli dużemu psu będziesz dawała adulta, to przydałoby się jeszcze oddzielnie dawać mu dodatki na stawy.
No i tego szczeniaczka najlepiej na adulta przestawić jak będzie miał ok.1roku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Arachne dziękuje za info. Moja sucz jest szczupła i myślę, że musialabym dawać jej troche większą porcję... no nic, narazie czekam na nowy wór w zoologicznym, bo jest tylko dla ras małych a przez net zamówię, jak będe jeszcze czegoś potrzebowała. Albo zamówię w zoologiku cały worek, narazie daje mało i powoli przyzwyczajam psinę do suchej.
Birmanka dziękuję za zdjęcie!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...