Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem w pilnej potrzebie, Lidka się wypięła:eviltong:, więc zgłosiłam się do Iwonki [SIZE=1](Musiałek)[/SIZE]:lol: Przepraszam za tak bezczelne rzucanie ludźmi, ale rozumiem pilną potrzebe mienia karmy dla psiów:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICA']Krakvet ma taniej ale ceny i tak maja sporo wyższe niz w hurtowni:-(
ja to rozumiem ale moj portfel niestety nie;)[/quote]
ASICA może karma dla Twoich psiurów jest droższa w Bewecie ale ja za BRITa Juniora dla Dużych ras płace mniej. Co do hurtowni to nie pomoge nie mam takich kontaktów:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICA']To co z ta karmą??
zwierzęta mi padną z głodu:razz: :cool3:
Zakla moge ja tez poprosic o jedzonko?:oops:
mam pisac pw do Musiałek?[/quote]

Jeśli o mnie chodzi, to tak się złożyło, że na sierpień jeszcze mi starczy więc do hurtowni się nie wybieram. Ale jeśli zbierze się zamówienie na min. 600,00 zł, to mogę zamówić i mi przywiozą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICA']To co z ta karmą??
zwierzęta mi padną z głodu:razz: :cool3:
Zakla moge ja tez poprosic o jedzonko?:oops:
mam pisac pw do Musiałek?[/QUOTE]
Mam ten sam problem :roll:
Pilnie mi potrzebny Brit Adult Large Breed 15kg i mniejszy worek Brit Junior Large Breed. Mam 10 dni do wyjazdu i sie skapowalam ze mi jeszcze karmy brakuje :oops: już pamieć nie ta ....

ASICA - kołujemy ludzi musimy uzbierac te 600zł :lol:

Do wszystkich - czy moge poprosic o dawkowanie Junior LB dla psiaka 10-15kg?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']haha ja to znam ale ...

[IMG]http://www.brit-petfood.com/images/products/3_obr3.jpg[/IMG]

jak cos z tego zobaczysz - jestes boska![/quote]
A ile on bedzie wazyl?
25kg psa- 4-6miesiecy=370g, 6-12=440, 12-24=360
30kg-4-6=390, 6-12=480?, 12-24=290
dziwnie to wygląda, zwłaszcza ta róznica miedzy 1-2 rokiem zycia, na minus dla ciezszego psa, ale tak tu jest no:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']Mam ten sam problem :roll:
Pilnie mi potrzebny Brit Adult Large Breed 15kg i mniejszy worek Brit Junior Large Breed. Mam 10 dni do wyjazdu i sie skapowalam ze mi jeszcze karmy brakuje :oops: już pamieć nie ta ....

ASICA - kołujemy ludzi musimy uzbierac te 600zł :lol:

Do wszystkich - [B]czy moge poprosic o dawkowanie Junior LB dla psiaka 10-15kg[/B]?[/quote]

Gucio ale dawki karmy podawane są nie na wage bierzącą ale na wage docelową.
Czy te 10 - 15 kg to jest teraźniejsza waga psa? Czy docelowa? Bo jeżeli docelowa to powinien miec zwykłego juniora.

Link to comment
Share on other sites

Ludek
dobra kobieto wyrwij się z tej okropnej roboty choc na 1/2 godziny.
:cool3: :cool3:
kierowce mam rajdowego więc .....
potrzebuje 2 worki large po 15kg i 2 worki 8 kg seniora(albo jedna 15kg)
to bedzie jakies niecałe 200 zł.
zamotana jestem okropnie do tego mam poważnie chora matke w szpitalu,dziecie mi dziś wróciło z kolonii-dom wariatów:angryy: :angryy:
ratujcie dobrzy ludzie:oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Bedzie wazyl ok 25kg - 30kg, nie wiem bo ciezko mi okreslic wielkosc jego ojca ... :lol: W kazdym razie 4 miesieczny a już wielki gnojek :eviltong:

Kara - dla dwóch dorosłych ma 30 dni idzie caly worek 15 kg. Gofer dostaje gotowane i Nina tez :eviltong: Chociaz robie im przerzutke na BRITa
Z tego co wyliczyłam to przy dawkowaniu 37dkg dla szczeniaka worek 15kg starczyłby na 40 dni a 39dkg na 38 dni :)

zakla - moje uznanie za wzrok, ja slepa i nie widze tam nic oprocz czarnycg plam n rozowym tle oraz wagi i wieku psa...

Link to comment
Share on other sites

Pytam sie bo pilnie potrzebuje jedzonka :lol: Dzis wieczorem musialam dac Kaji masajowe chrupki :lol:

A kiedy wybieracie sie do hurtowni? Tak sobie pomyslalam ze moze z wami sie zabiore...?:rolleyes: :oops: Jesli mozna oczywiscie. Nigdy nie bylam w hurtowni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...