Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DLACZEGO WYBIERAMY KARMĘ "BRIT"?

BRIT = CODZIENNY POKARM DLA KAŻDEGO PSA

pełny asortyment karm dla różnych ras, kategorii wieku i indywidualnych wymagań w zakresie wartości odżywczych
zawiera "ActiVit"! - kompleks witamin, minerałów oraz biologicznie aktywnych substancji w celu zapewnienia właściwego odżywiania i zdrowego życia
doskonale strawne i zdrowe wyżywienie na każdy dzień
BRIT = NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SUROWCE

produkty pochodzenia zwierzęcego są podstawowym surowcem we wszystkich rodzajach karmy BRIT

źródłem protein jest starannie dobrane mięso z kurczaków lub jagniąt

źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych są wysokiej jakości tłuszcz drobiowy i olej roślinny

źródłem węglowodanów zapewniających wystarczającą energię są zboża pełnoziarniste
BRIT = ORYGINALNA RECEPTURA

wyprodukowano z zastosowaniem świeżego mięsa z kurczaków
charakterystyczny smak i zapach granulek
łatwo strawna karma o bogatych właściwościach odżywczych
RASA WIEK
2 - 12 miesięcy 1 - 3 lata 3 - 8 lat > 8 lat
MAŁA (2-10 kg) BRIT Junior BRIT Optimal BRIT Optimal BRIT Choice
ŚREDNIA (10-30 kg) BRIT Junior BRIT Activity BRIT Optimal BRIT Choice
DUŻA (powyżej 30 kg) BRIT Junior BRIT Activity BRIT Large Bits BRIT Choice
nisko uczuleniowy: BRIT Lamb & Rice roboczy, zapewnia ruchliwość, sport: BRIT Activity

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cuciola']no tak...bo wyciełam to ze strony producenta..bo nikt założycielowi tematu nie opowiadał i zrobiło mi się żal..[/quote]

:) bardzo dziekuje, jednak wlasnie chodzilo mi bardziej czy ktos wyprobowal ja kiedys :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'][quote name='cuciola']no tak...bo wyciełam to ze strony producenta..bo nikt założycielowi tematu nie opowiadał i zrobiło mi się żal..[/quote]

:) bardzo dziekuje, jednak wlasnie chodzilo mi bardziej czy ktos wyprobowal ja kiedys :lol:[/quote]
Hej!!

Przez okres wakacji moj JRT jest karmiony Britem wysokoenergetycznym-i jestem bardzo zadowolona :D Pies wcina bardzo chetnie a przy tym bardzo dobrze wyglada :wink:
Teraz jestem w trakcie zamawiania Brita light dla suni-zobaczymy czy tez sie tak dobrze sprawdzi :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma zbyt wielu opinii na temat Brita.A ja chciałabym teraz kupić jakąś tańszą karmę i zastanwaiam się pomiędzy ARION adult lamb i rice (120zł) a Brit dla dużych ras za 125zł. Każda z nich wg opisu ma swoje zalety,które nie występują w drugiej i nie moge się zdecydować.Np.w bricie piszą ,że jest produkowany ze świeżego mięsa i ma duże granulki a znowu Arion jagnięcina też dobry pomysł ponieważ jest dla delikatniejszych psów.Zawsze mam dylemat kiedy kończy sie worek 15kg i trzeba kupic następny :P

Link to comment
Share on other sites

Brit jest podobno z klasy Premium a znalazłam na allegro ofertę tej karmy 15 kg za 75zł!!!?? Dziwne bo w innym sklepie internetowym kosztuje 125.
Nikt się nie wypowiada na temat tych karm Brit i Arion.Szkoda bo dalej mam dylemat...

Link to comment
Share on other sites

ja w tym miesiacu kupilam swoim ruskom brita i jak na razie jestem zadowolona wcinaja chetnie , ladne kupki, zobaczymy jak bedzie dalej, kupilam brita dla szczeniakow duzych ras i bytowke dla duzych ras,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masala']Nie ma zbyt wielu opinii na temat Brita.A ja chciałabym teraz kupić jakąś tańszą karmę i zastanwaiam się pomiędzy ARION adult lamb i rice (120zł) a Brit dla dużych ras za 125zł. Każda z nich wg opisu ma swoje zalety,które nie występują w drugiej i nie moge się zdecydować.Np.w bricie piszą ,że jest produkowany ze świeżego mięsa i ma duże granulki a znowu Arion jagnięcina też dobry pomysł ponieważ jest dla delikatniejszych psów.Zawsze mam dylemat kiedy kończy sie worek 15kg i trzeba kupic następny :P[/quote]

granulki ma faktycznie duze i specyficzny zapach jak dla mnie to pachnie rzwaczami albo ryba

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kiedyś dostalam na wystawie w Nitrze BRITa i moje shih tzu i lhasa apso chętnie ja zjadły - potem nie mozna było tego kupic w Polsce... wrócilam do poprzedniej karmy. Jednak psiaki chętnie jadły i gdyby byla wtedy dostepna w Polsce, raczej przeszłabym na nia - zapach, smak - byl OK, skald jak najbardziej...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Wyciągam temat.
Może są już nowi dogomaniacy, których psiaki jedzą Brita.
Moje jedza od kilku miesięcy i jestem zadowolona średnio. Oczywiście bardzo atrakcyjna cena, psy chętnie jedzą, na opakowaniu informacja, że jest to karma klasy premium. Czy producent może sobie tak napisać, czy żeby użyć tego słowa, to karma musi spełnić konkretne normy?
Psy jednak robią kupki na każdym spacerze, a mały nawet po kilka razy w ciągu spaceru. To chyba nie jest dobrze.
Teraz kupiłam Acanę i zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

my mamy britt'a od prawie 2 tygodni i chyba jestem z nej zadowolona, jak dla mnie dużym plusem jest wielkosc granulek, które mój golden - wiecznie głodny :lol: gryzie a nie połyka, cena tez jest przystepna, a co do składu to podobny jak i w innych suchych karmach :roll: jak na razie jest ok ale zobaczymy czy tak pozostanie :P

Link to comment
Share on other sites

A my dziś byłyśmy u weta i tak przy okazji zapytałyśmy o karmę bo ostatnia już się suczy znudziła.
Polecono nam własnie Brita. Kupiłam. Zobaczę jak będzie w praktyce. Za wiele opinii o nim nie ma a szkoda :( Może jeszcze ktoś może coś o tej karmie powiedzieć?

Link to comment
Share on other sites

A ja sie zastanawiam, czy zostac przy bosch my friend, czy przejsc na brita? Co prawda brit drozszy, ale jak do tej pory kupowalismy my friend w normalnych cenach, tak brita bysmy brali hurtowo, wiec cena by wychodzila podobnie, moze nawet taniej... I jakos tak brit mnie przekonuje bardziej pod wzgeldem roznorodnosci- dla aktywnych, dla szczeniat, dla szczeniat duzych ras, dla doroslych i dla doroslych duzych ras, dla seniorow... A my firned jest jedno, tzw. karma uniwersalna. No i nie wiem, czy zmieniac czy nie...? Mam jeszcze ok.18kg mf, wiec po tym worku bym zmienila ew...

Link to comment
Share on other sites

Ja za BRIT 15 KG ADULT LARGE BREED placę 58,00 zł; BRIT 15 KG ADULT - 56,00 zł; BRIT 15 KG ACTIVITY - 71,00 zł; BRIT 15 KG LAMB RICE - 94,00 zł
BOSCH 20kg. DOG KARMA UNIWERSLANA - 112,45 zł
BOSCH 20kg. ADULT MY FRIEND - 55,00 zł.

Ile kg ważą Twoje psiaki? Dawkowanie Brita dla psa o wadze 45 kg to 430 dkg.

A jakie jest dawkowanie Boscha na 45 - 50 kg i 8 kg?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...